Opinie o Grzegorz Mazan Rembud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grzegorz Mazan Rembud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Mazan Rembud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Mazan Rembud w Kraków

Kazik

Witam. Solidny i dokładny fachowiec. Wysoka jakość świadczonych usług. Dobre doradztwo. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, polecam Pana Grzegorza.

Maria Nowy wpis
@Kazik

Super, że jesteś zadowolony z obsługi. A jak podchodzisz do cen? Są przystępne? Z jakiej konkretnie usługi skorzystałeś?

Kazik Nowy wpis
@Maria

Ceny są dla mnie przystępne . Pan Grzegorz remontował łazienkę . Jestem bardzo zadowolony z doradztwa jak i wykonanej pracy . Polecam Pani tą firmę .

Pan Jarosław

Prace Remontowe i wykończeniowe wykonane bardzo dobrze ,co do specyfikacji ustalonych prac.Doractwo ze strony p. Grzegorza- co do niektórych prac instalacyjnych- niezawodne,na dużym poziomie .Pracę wykonane terminowo.Ogołem jestem bardzo zadowolony z usług firmy REMBUD Grzegorz Mazan oraz chciałby jeszcze nieraz skorzystać z usług p.Grzegorza. Mogę jak najbardziej polecić tą firmę.

Iza Nowy wpis
@Pan Jarosław

Widzę, że albo naprawdę go polubiłeś, albo podoba Ci się jego imię, skoro tak często w jednym wpisie go używasz. ;) A powiedz mi ktoś Ci go polecił czy poprzez reklamę jakąś zdecydowałeś się na jego usługi?

Jacek Nowy wpis
@Pan Jarosław

Fachowe usługi - dziękuję

Właściciel firmy ; REMBUD cz.5

DOTYCZY ; Wszystkich wpisów do niku ''ZBULWERSOWANA ''. część . 5 BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA PANI !!!! Poprzez przekroczenie ( publiczne) przez panią znamion z art. 212 § 1 i 2 kk. WNOSZĘ O ; 1.SPROSTOWANIE PRZEZ PANIĄ PUBLICZNIE całości sprawy - (dotyczy; portalu z wpisami ) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22991615 nieprawdziwych informacji pisanych przez panią o mnie jako osobie i o wizerunku firmy. 2.Publiczne przeprosiny (dotyczy; portalu z wpisami) lub innych - na ,których coś widnieje. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22991615 3.Zaprzestania omawiania mojej osoby oraz psucja reputacji wizerunku firmy (dotyczy; wszystkich portali jak i komunikacji w społeczeństwie). 4.Usunięcia pani wpisów z partalu /i z wpisów odnośnie przedsiębiorców - dotyczy ; mojej osoby i firmy. W czasie nie dłuższym ,niż 7 dni kalendażowych - licząc od dn. 20.08.2020r. (data pojawienia się moich wpisów na portalu) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22991615 celem sprostowania nakłamanych i nieprawdziwych informacji przez panią. 5.Niezastosowanie się do wyszczególnionych informacji (od 1pkt.- 5 pkt.) będzie skutkowało ,przekazaniem informacji wraz z dokumentacją odpowiednim organom -zważając ,iż naruszyła pani znamiona art.212 § 1 i 2 kk. Proszę sobie to wszystko zweryfikować i podjąć odpowiednie dla pani kroki. Z poważaniem . REMBUD GRZEGORZ MAZAN USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE NIP; 678-283-35-26 w w w.rembud-wykonczeniawnetrz.pl tel.519-876-000

Zbulwersowana.
@Właściciel firmy ; REMBUD cz.5

Szanowny Panie właścicielu firmy. To jest ostanie moje wejście na Pana stronę i ostatni mój wpis. Po pierwsze,to winno być kalendarzowych a nie kalendażowych, po drugie dyspozycje może Pan wydawać w swoim domu a nie mnie, bo nie jestem gówniarą żeby się Pana wystraszyć. Nie mam zamiaru usuwać moich komentarzy, gdyż nie ma w nich ani jednego słowa które byłoby kłamstwem. Mam na to świadków. Według Pana życzeń spotkamy się w Sądzie wraz z Pana bratem, panią Dominiką i panią Asią, której nie znam, a która miała odwagę oczerniać mnie i obrażac publicznie . Będzie Pan musiał rownież ujawnić rzekomych sąsiadów którzy mają mnie dość, bo ja takich nie znam. Poza tym dodatkowo sprawę skieruję do Inspektora Handlu, do Sądu Konsumenckiego oraz do innych organów, a jakich to niech się Pan domyśli. Nie ja psuję wizerunek Pana firmy, lecz swoim zachowaniem i komentarzami w internecie sam Pan daje świadectwo o sobie. Poza tym jest jeszcze kilka innych negatywnych opinii o Panu, co jest potwierdzeniem moich zarzutów co do Pana. Życzę powodzenia i zmiany stosunku do klienta.

Zbulwersowana

@Nie lubię kłamców, Po pierwsze, jeżeli chce Pan coś pisać publicznie, to proponuję wrócic do szkoły i nauczyć sie pisać poprawnie. Po drugie, nie zniżę się do Pana poziomu i nie będę uczestniczyć w tzw. pyskówce,ponieważ brak Panu ogłady i kultury osobistej. Sam Pana wpis świadczy o Pana poziomie. Ma Pan czelność nadal mnie obrażać i nazywać kłamcą? Remont był u mnie, bo ja jestem właścicielem mieszkania i razem z mężem, który nie ucieka odemnie, bo żyjemy w przyjaźni, uzgadnialiśmy jak ma wyglądać wykończenie mieszkania. Co do złej jakości wykonanej pracy, to mam prawo mieć zastrzeżenia, bo to zwykłe partactwo, na co mam dowody w postaci zdjęć.Już w trakcie remontu powiadomiłam Pana, że jeżeli Pan nie wykona poprawek, to przyprowadzę inspektora budowlanego. Na remontach znam sie bardzo dobrze, bo wykonuję je sama od 40 lat u siebie w mieszkaniu i sam Pan uznał że jest dobrze zrobione.Poza tym, między innymi jestem artystą malarzem, estetką i mam poczucie gustu i smaku, czego Panu brakuje. Remontuje Pan mieszkanie u sąsiada /remont trwa od marca-nadal tj. 6 miesiecy/ i zrobł sobie Pan ze wspólnego korytarza magazyn materiałow budowlanych/ kilkanascie worków gładzi tynkowej, gipsu szpachlowego itp/ i to w czasie pandemii. Nie wywiesił Pan kartki z informacją dla lokatorów o remoncie i jak długo będzie trwał, co było Pana obowiązkiem. Przez 5 miesięcy mieszkaliśmy w pyle, brudzie, przy pustych kartonach i śmieciach, bo nie raczył Pan srzątać na bieżąco. Wszyscy sąsiedzi byli oburzeni a jest na korytarzu 5 mieszkańń . Nawet sąsiedzi z innych pięter przychodzili do Pana z pretensjami, bo Pan nie liczył sie z nikim i remont trwał do późnych godzin wieczornych. Nawet miał Pan konflikt z Panią sprzątającą blok. Przeżylismy horror. To są fakty nie klamstwa. Rozmawiałam z sąsiadami i w razie konieczności potwierdzą to. Sąsiadka u której robił Pan remont w ubegłym roku również ma zastrzeżenia do Pana. Jeżeli chodzi o moją osobe, to nie ma Pan prawa ogłaszać publicznie o mojej sytuacji rodzinnej bez mojej zgody.Tym bardziej ze jest Pan obcą osoba nie znająca mnie. Pan jest tylko wykonawcą robót remontowych i na tym ma się Pan skupić. Nie jestem skłócona z żadnym z sasiadów, a wręcz odwrotnie i nie ma możliwosci żeby ktos żle się wypowiadał na mój temat. To do czego Pan sie dopuścił, jest to ZNIESŁAWIENIE Art. 212 i 213 Kodeksu Karnego. Proszę się zastanowić chcąc cokolwiek napisać na mój temat. Informuję, że jeżeli nadal będzie Pan mnie nadal oczerniał i rozgłaszał fałszywe informacje, poniesie Pan knsekwencje prawne.

Nie lubię kłamców
@Zbulwersowana

Nie jestem panem tylko panią jak już coś. Obraża pani ludzi i mnie . Wtrąca się pani do sąsiadów proszę przestać . Opinie ma pani taką jaką pisałam wcześniej. Niech się pani nie wywysza bo w niczym pani nie jest lepsza i też pełno błędów zrobiła . Pani kultura pozostawia wiele do życzenia , nie mam czasu na przepychanki z panią. Proszę zostawić sąsiadów w spokoju bo mają dość przepychanki z panią. Remonty u sąsiadów są sprawami sąsiadów a nie Pani. Panu Grzegorzowi tylko wspuczje . Nie lubiąca kłamców Asia

@Nie lubię kłamców

@nie lubię kłamców. Kto pani dał prawo do wypowiedzenia się. Kim pani jest???? Nie znam pani i nigdy na oczy nie widziałam, ani też nie jest pani pracownikiem firmy jak i pozostałe dwie osoby, które pomagały przy remoncie. Remont u sąsiada dotyczy mnie rownież, ponieważ wszystkie wasze brudy i materiały budowlane ,między innymi były składane pod moimi drzwiami. Zresztą nie będe sie tłumaczyć przed panią nikt, która ma czelność wypowiadania się w sprawie, której nie była świadkiem. Jeżeli nadal będziecie mnie obrażać, spotkamy się w Sądzie. Wszystkie wasze kłamliwe i obraźliwe dla mnie komentarze mam wydrukowane i akta sprawy są przygotowyane. Uprzedzam ,że nie rzucam słów na wiatr. Waszymi komentarzami tylko ośmieszacie się i robicie sobie i tak już złą opinię. Czy własciciel firmy Rembud ma świadomość, że zatrudnianie osób na czarno i nie wystawianie klientom rachunków jest karalne?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Grzegorz Mazan Rembud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zbulwersowana

Pomimo, że Właściciel zagroził mi, że jeżeli napiszę o nim zły komentarz to będę miała do czynienia z jego ciocią sędziną, jednak nie wystraszę się i opiszę prawdziwe fakty jakie miały miejsce. Firma REMBUD GRZEGORZ MAZAN to jednoosobowa firma działająca od trzech lat. Właściciel musi się jeszcze dużo nauczyć w kwestii rozmowy z klientem i kultury osobistej. Pan narzuca swój gust i sposób wykonania pracy. Pomimo ustaleń robi po swojemu "po łebkach". Lekceważy klienta, niesłowny, przychodzi kiedy chce i o której chce, albo w ogóle nie przychodzi. Prace zaczyna od ładowania swojej komórki i puszczania głośno radia, które ze sobą przynosi. Nie przyjmuje krytyki w sprawie źle wykonanych prac. Przekrzykując klienta udowadnia swoje racje których nie ma.Jestem wlaścicielką mieszkania, ale Pan powiedział, że nie będzie ze mną rozmawiał, ponieważ nie ja jestem zleceniodawcą. Zostałam znieważona i obrażona. Ja i mąż jesteśmy osobami starszymi i Właścicielowi Firmy wydawało się że może nam wmówić pewne rzeczy. Naruszył moją sferę prywatności dyskutując z sąsiadką na temat opinii o mnie. Kosztorys, który nie jest profesjonalny, otrzymaliśmy po skończeniu prac i musiałam się o niego upomnieć. Ceny bardzo wysokie. Jesteśmy wykończeni remontem i sposobem bycia Właściciela jak równiez remontem który ten Pan wykonuje u sąsiada trwającym już 5 miesięcy.Domyślam się, że pan Mazan zareaguje w jakiś sposób na ten komentarz i jestem przygotowana na pozew Sądowy i złożenie skargi w innych organach.

Nie lubię kłamców
@Zbulwersowana

Proszę pisać prawdę , popierwsze to nie u pani był remont tylko u byłego męża. Po drugie nic Pani nie pasuje , nie zna się pani remontach ale dużo ma do powiedzenia , zresztą na wszystkie tematy ,jak na temat remontów u sąsiadów, tylko że pani nie kupiła bloku na własność. Grzecznie proszę nie wtykać nosa w to co Pani nie dotyczy. Pani ma dopiero opinie na całym bloku , były mąż nawet przed panią ucieka i ma panią serdecznie dosyć jak i większość sąsiadów. Proszę nie krzyczeć na całą klatę bo wszyscy to słyszmy. Mało tego już Pani chodzi po klatce i żuca oszczerstwa a większość zna to że mija się pani z prawdom . Pani dopiero obraża ludzi i straszy . Jak coś nie jest po Pani myśli to dopiero pani jedzie po człowieku.

Dziękuję za remont łazienki. Dbałość o wykończenia i każdy detal . Jest pan naj lepszym fachowcem,który umie wytłumaczyć pewne rzeczy , jak i zarówno wysłuchać klienta . Polecam tego pana , jest bardzo dobry w swoim fachu.

Właściciel firmy - informacja

Informacja dla osób dokonujących w/w wpisy z dni. (Klient 19.05.2019r.godz.03:58 i Zdenerwowany Nowy wpis 19.10.2019r. 15:21) Firm o podobnej nazwie na terenie Polski jest bardzo obszerna ilość. Dlatego dokładna nazwa mojej firmy brzmi ''REMBUD GRZEGORZ MAZAN'' . Będąc właścicielem swojej firmy,którą zarządzam (jestem w niej - właścicielem i pracownikiem) więc nie chcę i jak na razie nie będę 'pracownikiem " w innej firmie o podobnej nazwie ''Rembud''. Chciałbym również ''naświetlić'' osobą zle zorientowanym ,iż niektóre z firm o podobnej nazwie (chodzi o frazę REMBUD) ; są napisane razem ,niektóre osobno a jeszcze inne z myślnikiem tzw. pałzą. Jeżeli chodzi o komunikatywność Zleceniobiorcy do Zleceniodawcy (potencjalnego klienta) to nigdy nie było problemu. Faktem jest,iż staram się pewne rzeczy dotyczące danego remontu lub danych prac tak naświetlić klientowi aby ich po pewnym czasie (latach) - nie przerabiał ,oszczędzając tym finanse klienta. Co do wycen poszczególnych prac -są one indywidualne u każdego klienta ,ponieważ każde zlecenie różni się w wykonaniu całkowitym. Chodzi tu o kwoty robocizny jak i materiałów do wykonania poszczególnych prac. Osobiście wstawiam się u klienta w wyznaczonym obustronnie terminie ,ogółem na omówienie danego zlecenia , jak i również na pobranie pomiarów do sporządzenia kosztorysu wstępnego. Każdy z potencjalnych klientów dokonuje wyboru co do sporządzenia przeze mnie kosztorysu wstępnego. Mianowicie chodzi o wycenę; 1 ) samej robocizny - bez materiału (materiały do wykonania prac należą wówczas w zakres obowiązków Zleceniodawcy) lub 2 ) robocizna z materiałem (materiał do wykonania prac pokrywa Zleceniobiorca). Ogółem na firmowej stronie oprócz opisu firmy,znajduje się galeria i cennik (większości z cen są cenami samej robocizny bez materiału). Zdjęcia prac z galerii nie są skopiowane od innych wykonawców ,ponieważ nie jest to uczciwe w stosunku do klienta jak również wykonawcy danej pracy ze zdjęcia. Są one kierowane jak i również wykonywane od początku do końca przeze mnie. Wszystkie zlecenia ,które firma wykonała,wykonuje lub ma w przyszłości wykonać danym klientom,są z polecenia tj. (klient przekazuje namiary na firmę innemu klientowi). Wszystkie prace są zawsze doprowadzone do końca. Zdarza się też czasem ,że termin (prac objętych kosztorysem wstępnym), który wpisany jest na umowie zawartej z klientem ulega zmianie. Jest to spowodowane -przez np. Administratora danego budynku ,zwlekanie z przeróbka prac należących do zakresu Administratora,odbiorów robót z różnych dziedzin (wod. /kan. /gaz/co/elekt.) lub wprowadzenie zmian przez Zleceniodawcę w wykonywane prace . Myślę ,że dość dużo istotnych informacji zostało tu przeze mnie objaśnione głównie dla tych zle poinformowanych osób. Nie będę już komentował innych różny /dziwnych zarzutów co do mojej firmy i osoby. Osobą, które dokonały w/w wpisów (być może z zawiści,ze złości,z nie tolerancji drugiej osoby lub z niezrozumienia samego siebie spowodowane ''Ogromną wiedzą'' ) mogę tylko "chylić czoło" nad tak olbrzymim poziomem inteligencji,zasobie słów i ich rozumienia. Życzę tym osobom ogromnej możliwości w życiu społecznym jak i również w komunikacji - w społeczeństwie. Oby któregoś dnia nie zagubiły się na środku drogi ,bo poprzez tak ogromną wiedzę mogą zapomnieć jaki kierunek drogi obrały. Z poważaniem. Właściciel firmy ; REMBUD GRZEGOGRZ MAZAN

Właściciel firmy

WIADOMOŚĆ INFORMACYJNA DLA ADMINISTRATORA STRONY. Jako Właściciel Firmy remontowo-budowlanej REMBUD GRZEGORZ MAZAN zwracam się do Administratora strony o przekazanie numerów IP urządzeń (lub innych ważnych dla sprawy informacji) ,z których zostały wysłane opinie z dni ; (Klient 19.05.2019 godz. 03:58 i Zdenerwowany Nowy wpis 19.10.2019 15:21) celem przekazania odpowiednim organom. Informację proszę wysłać ma adres e- mailowy firmy , który jest podany na stronie www.rembud-wykonczeniawnetrz.pl Nadmieniam , iż jako Właściciel firmy Grzegorz Mazan chciałbym aby podane wyżej wpisy zostały usunięte przez Administratora ze strony. W/w opinię nie są zgodne z istniejącymi ( prawdziwymi) faktami dotyczącymi : wizerunku firmy , właściciela firmy czy również wykonywania różnych prac remontowych. Negują one w sposób krytyczny (skandaliczny)- niezgodny z prawdą faktyczną , współpracę - a przede wszystkim komunikatywność między Zleceniobiorcą a Zleceniodawcą ,sposób wykonywania prac ,terminowość , wyceny ogólnej danych zleceń - obrażając i poniżając przy tym właściciela firmy jak również niszczą całokształt wizerunku firmy- przez co firma może utracić potencjalnych klientów,narażając tym firmę na straty materialne /finansowe ,jak i również wizerunkowe w "oczach"potencjalnego klienta. Nie chciałbym wręcz oceniać tych osób ,które dokonały takich "ocen" mojej firmy jak i mojej osoby jako Właściciela i Wykonawcę prac, ich sposobu komunikacji w społeczeństwie lub niemożności znaczenia poszczególnych słów lub fraz z języka polskiego ale nadzwyczajnie są zle zorientowane. Z poważaniem. Właściciel firmy ; REMBUD GRZEGOGRZ MAZAN

Zadowolony klient

Polecam tego fachowca który pracuje ponad swoje siły. Jestem zadowolony wraz z rodziną z remontu całego mieszkania .Jak do tej pory wszystko funkcjonuje bez zarzutów. Dziękuję za doradztwo .

Zdenerwowany

Nie polecam tego człowieka. Po pierwsze sam zaczął narzucać swoje racje mimo przekazanych mu ode mnie uwag co do jego sposobu pracy oraz podnoszenia glosu. Po drugie ten człowiek chyba nie zna pojęcia mydło i antyperspirant. Po trzecie robota była zrobiona nie w terminie tylko parę dni po terminie. Po czwarte dzwoniłem do firmy Rembud czy rzeczywiście u nich taki pracownik istnieje. Dostałem informację że nikt o imieniu i nazwisku taki nie pracuje. A dzwoniłem do firmy po to żeby się dowiedzieć więcej informacji adres podany w internecie to adres mieszkania prywatnego. Powiadomiłem inspekcje pracy o praktykach tego czlowieka.

Klient

Bardzo rzadko można spotkać fachowca który z taką pasją angażuje sie w wykonywanie swojej pracy. Kuchnia została skończona tydzień przed planowanym terminem. Do tej pory nie ma żadnych usterek. Bardzo jestem wdzięczny znajomemu za polecenie Pana Grzegorza. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni.

Tomasz

Z poczatku trudno bylo ustalic warunki wspolpracy - lecz wszystko bylo zalatwione zgodnie z wytycznymi - robota zrobiona bardzo dobrze. Polecam tego Pana.

Arek

Robota zrobiona - jestem zadowolony!!!. Daje opinie pozytywna jak najbardziej...

Zadowolony klient

Robota zrobiona szybko i w przystępnej cenie

Klient

Nie polecam tej firmy. Remont zrobiony na odwal się. Ceny koło 200 % wyższe od konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Mazan Rembud - Kraków

• Jak się pracuje w Grzegorz Mazan Rembud?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Mazan Rembud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Mazan Rembud?

Grzegorz Mazan Rembud
  • Prof. Tadeusza Seweryna 4 lok. 44