Opinie o Intranet Artur Duliński w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intranet Artur Duliński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intranet Artur Duliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intranet Artur Duliński w Wieliczka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co jaki czas w Intranet Artur Duliński można ubiegać się o podwyżkę?

Janka ile trwało postępowanie? chyba też się zgłoszę do nich bo mam podobny problem...:/

Janka
@Paweł

Kilka miesięcy ale gdybym szybciej podjęła odpowiednie kroki to zapewne nie musiałabym tyle czekać!

@Janka

A z czym konkretnie był problem w Pani przypadku?

Ania Nowy wpis

Janka dzięki za kontakt! Sama zmagam się już kilka miesięcy o odzyskanie pieniędzy za kafelki, które nigdy do mnie nie dojechały. (usunięte przez administratora) Przestrzegam tylko przed kolejną nowopowstałą firmą Bathdeco. Powinni to wszystko pozamykać!

KamilaL

Dzień dobry Również jestem osoba poszkodowana kupilam w listopadzie 2021 umywalke i niestetyu nie zostala mi wyslana i zero odzewu...

@KamilaL

Ta firma jest mi winna ponad 9 tys zł. Z największą przyjemnością dołączę do pozwu zbiorowego. Szymongrzanka@wp.pl Pozdrawiam

Janusz
@Szymon

A co dokładnie się podziało? Piszesz z perspektywy klienta czy pracownika, bo nie jestem pewien? Próbowałeś się z nimi kontaktować?

@Janusz

Piszę z perspektywy klienta. Zamówiłem plytki za ponad 9 tys otrzymalem fv do zapłaty. Opłaciłem. Plytki miały być po kilku tygodniach. Dzwoniłem ale pan twierdził ze jeszcze nie mają wszystkich. Był kolejny termin. Dzwoniłem pan mnie zbywał aż doszło do tego że nie odbierał telefonów później telefon był niedostępny. Na emila też nieodpisywali. Wysłałem do nich pismo o zwrot pieniędzy ale nie otrzymelem odpowiedzi. Z wielką chęcią dolacze do pozwu zbiorowego

kamil Nowy wpis
@Szymon

Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

Custe Nowy wpis
@kamil

Taip

Rafal

Zamówiłem w Artado płytki. Ten sam scenariusz co poniżej. Czy ktoś odzyskał już pieniądze lub dostał (co nie sądzę płytki). Czy ktoś zgłaszał już zawiadomienie na Policję. Proszę o kontakt poczta@zielony-zakatek.com

@Rafal

Hej, a szykujesz już takie zawiadomienie może?

Ben
@Rafal

Tak, szykuje się pozew zbiorowy. Wszystkich pokrzywdzonych proszę o kontakt mailowy onz.office@gmail.com

@Ben

Ten pozew jest jeszcze aktualny? Bo komuś podobno już zwrócili pieniądze. Może już wszystko polubownie udało się z każdym powyjaśniać?

@Gabriela

Prosze o info Czy te pozew nadal aktualny. Rowniez zostalem (usunięte przez administratora). Towar zamowiony ponad miesiac temu-zero odezwu. Pozdrawiam

Stefan
@Rafal

W tym tygodniu zgłaszam na policję firmę w związku z wyludzeniem

@Tomek

Dzień dobry u Pana wciąż zero odzewu?

KRZYTA 46
@Ben

JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM (usunięte przez administratora) . ZAPŁACIŁEM PONAD 500 ZŁ I CZEKAM JUŻ MIESIĄC Z HAKIEM NA ZAMÓWIONE PŁYTKI . OCZYWIŚCIE KONTAKT BYŁ JEDNORAZOWY PO WPŁACENIU KWOTY, A DALEJ CISZA. ŻADNEGO ODZEWU NA TELEFONY I IMAILE. CHĘTNIE PRZYŁĄCZE SIĘ DO POZWU ZBIOROWEGO O (usunięte przez administratora).-krzysztof64@VP.PL

Magda
@KRZYTA 46

Dzień dobry, proszę o informację na maila (magda.h.nowak@gmail.com) o pozwie zbiorowym, chciałabym dołączyć.

Mateusz
@Magda

Ja również bardzo chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Z tym, że u nas kwota zamówieni to było ponad 30 tys. przesyłka przyszła na 14 tys. więc do odzyskania mamy ponad 17 tys. Trzeb się za to zabrać i zgłosić to zbiorowo, inaczej gościu bd nabierał dalej ludzi, a podobno firma się zamyka z dniem 31 lipca.

@Magda

Witam. Ja również nie otrzalem zamówienia a płatność została zrealizowana 7.01.2022 kwota ponad 9tys. Jestem za zbiorowym pozwem o ile firma nie poszła już pod mlotek

@Mateusz

Ja również dołączędo pozwu

Weronika
@KamilaL

czy jak byliscie na policji w koncu dostaliscie informacje jak duzo poszkodowanych sie juz zglosilo ? policja ma dostep do takich danych przy skladaniu sprawy

Poszkodowany
@Weronika

Zgłaszałem sprawę na policję . Dostałem postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia. Obecnie korzystam z firmy windykacyjnej.

@Aleksandra
@Rafal

Niestety jestem kolejną osobą poszkodowaną przez tą firmę (inna nazwa, ten sam (usunięte przez administratora) Jak wyglądają Wasze sprawy? udało sie coś wywalczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Intranet Artur Duliński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Gabriela

Ok to ja ciekawa jestem jak w zasadzie się tu pracuje skoro ktos podobno od roku swojej umywalki od firmy nie otrzymał. to w ogóle prawda? faktycznie mają tu tak problem z zamówinami? z czego może to wynikać?

KamilaL

Zakupilam umywalke w listopadzie 2021, do tej pory brak umywalki oraz pieniedzy... Kontakt zerowy

Aga

Witam, ja się chętnie dołożę do pozwu zbiorowego. Ja czekam na płytki zamówione 4 lutego, a od marca nie ma możliwości kontaktu z tą firmą. Czy ktoś składał albo zamierza składać pozew zbiorowy? Jeśli tak, proszę o kontakt na manchester6@o2.pl

Helena
@Aga

Co to znaczy, że nie ma możliwości kontaktu?

Aga
@Helena

@Helena to znaczy dosłownie to, że nie ma możliwości kontaktu z tą firma. Strona internetowa została zamknięta, a numery telefonów są nieaktywne. Na maile też już nikt nie odpisuje od marca 2022. Nie działały ani prośby ani późniejsze groźby. Nie otrzymałam ani zamówionych płytek ani zwroty pieniędzy.

@Aga

wiadomo ile jest tych wszystkich osób w sumie? Zaskakuje mnie to, że opinii wciąż przybywa

Wacław

Witam, Jestem również poszkodowany przez ARTADO ŁAZIENKI INTRANET ARTUR DULIŃSKI 25,03.2022 zapłaciłem za kafelki.Nie otrzymałem towaru.Zwrócono tylko część środków. Nadal nie mam całości środków.Proszę o kontakt na skrzypek.6645@gmail.com

Jak się pracuje z ludźmi z Intranet Artur Duliński?

Sąsiad

No zajefajnie się pracuje, jeśli nie masz kręgosłupa moralnego. Arturek otwiera sklep internetowy, (usunięte przez administratora) ludzi na kasę jakiś czas, a potem jak się posypią negatywne opinie to sobie otwiera nowy sklep. Obecnie (usunięte przez administratora) odbywa się pod szyldem e-(usunięte przez administratora).pl. Na Ceneo ich znajdziecie przy kafelkach, poznacie po licznych, negatywnych opiniach, które brzmią bardzo znajomo. Tym razem sklep założony na słupa ale tylko ślepy nie zauważy, że to ten sam biznesmen za tym siedzi.

Natalia
@Sąsiad

No to nie brzmi to zbyt fajnie. A w jaki sposób z pieniędzmi wprowadzał ludzi w błąd?

Hania
@Natalia

Sprzedaje, bierze pieniądze i nie wysyła towaru!

@Hania

"Sprzedaż – czynności organizacyjne, techniczne, prawne i finansowe związane z odpłatnym dostarczeniem dóbr lub usług". No to chyba wcale nie "sprzedaje" ewentualnie pobiera pieniążki jak już? ;p Ale tak ogólnie to aktualnie dalej to samo się dzieje? Bo skoro już kiedyś pisali tu skargi to dziwne, że są wciąż kolejni klienci

GG

Divino Anna Dereniowska - prosze uważać, to (usunięte przez administratora) straciłam ponad 6 tys. Dostałam numer listu przewozowego, zlecenie przewozu przez firmę Intranet - czyli to ta sama banda.

Marek oszukany klient !!!!!

UWAŻAJCIE NA TE FIRME !!! Zamówiłem cersanit arteci kabinę prysznicową, art ceram bezratanową i jeszcze kilka pomniejszych rzeczy. Wyslalem przelew, towru nie dosłali i nagle cisza !!!!!!!!!! Takie są moje doswiadzenia jako klienta tej firmy, jakbym sprawy prawnej nie uruchomił to pewnie dalej bym był stratny !!!

Joanna
@Marek oszukany klient !!!!!

Aż sprawe prawną trzeba zakladać? Pewnie dłiugo trzeba czekać na rezultat jak to u ciebie wyglądało?

@Marek oszukany klient !!!!!

Ile czasu minęło od zamówienia do złożenia tego na drogę prawną?

Ola
@Marek oszukany klient !!!!!

Kto ci w tym pomagał Marku? Która to kancelaria to prowadziłą? Jaki koszt?

Panie Marku wspaniale że się udało odzyskać przynajmniej część. Niestety proceder trwa w najlepsze, teraz pod inną nazwą. Aby Panu zwrócić pieniądze A.D. musiał w podobny sposób wykiwać innych biedaków. Ciekawe kiedy prokurator weźmie się za to na poważnie.

KB

Omijac z daleka! Kontakt z firma byl calkiem ok dopoki nie zakupillismy plytek. Po zrobieniu przelewu wszystko sie urwalo. Po zamowieniu plytek mialy one zostac wyslane do 48h. Po kilku dniach ciszy wyslalam maila z prosba o informacje kiedy moge sie spodziewac dostawy, oczywiscie brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Wtedy tez zaczelam czytac komentarze o firmie (madry Polak po szkodzie) i nie znalazlam zadnego pozytywnego. Na anulowanie przelewu niestety bylo juz za pozno. Po ok 5-6 dniach udalo sie mezowi dodzwonic do Pana, ktory zaczal zwodzic, ze plytki zostana wyslane za kilka dni I dostarczone po kilku kolejnych, co nie nastapilo. Przez caly czas probowalam doprosic sie numeru sledzenia przesylki, ale jak sie mozna domyslec, bezskutecznie. Od poczatku zaznaczalam, ze zalezy mi na czasie, gdyz terminy mnie gonia. Z powodu braku dostawy po 8 dniach czekania anulowalam zamowienie i ciagle czekam na zwrot pieniedzy. Nie tak dawno 2ga firma tego Panstwa zostala zamknieta 13maja i miala identyczna praktyke (AD lazienki). Sprawa zostala zgloszona na Policje, gdzie juz toczy sie postepowanie wzgledem tego Pana.

KRZYTA 46

JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM (usunięte przez administratora) . ZAPŁACIŁEM PONAD 500 ZŁ I CZEKAM JUŻ MIESIĄC Z HAKIEM NA ZAMÓWIONE PŁYTKI . OCZYWIŚCIE KONTAKT BYŁ JEDNORAZOWY PO WPŁACENIU KWOTY, A DALEJ CISZA. ŻADNEGO ODZEWU NA TELEFONY I IMAILE. CHĘTNIE PRZYŁĄCZE SIĘ DO POZWU ZBIOROWEGO O WYŁUDZENIE.-krzysztof64@vp.pl

Dariusz
@KRZYTA 46

Szkoda że Ty też o tym wspominasz i że też Ci się to przytrafiło. Nie czytałeś wcześniej żadnych opinii?

Szymon

Sklep AD Łazienki ( Artado, Intranet Artur Duliński) to banda (usunięte przez administratora)!!! Na początek przy chęci zakupu towaru odpowiedzi są błyskawiczne . Po wpłaceniu pieniędzy za towar następuje cisza. Dodzwonić się do firmy graniczy z cudem. Pobierają pieniądze, następnie po wielokroć zapewniają, że towar już jest wysłany, a towar nie został nawet awizowany! Panowie prowadza firmę po prostu ze środków naiwnych klientów, którzy miesiącami czekają na towar. Odzyskanie środków to nie lada wyczyn. NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ SIĘ SPOTKAŁEM OD 20 LAT !

Halina
@Szymon

Nadal cisza z ich strony? Jestem ciekawa czy swoich pracowników firma traktuje podobnie...

Eliza

Ta sama sytuacja niestety... czekamy na umywalke... nie odpowiadaja na maile ani nie odbieraja telefonu... ale kase wzieli

Wojtek

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę . Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje na temat pozwu zbiorowego chętnie się dołączę . Proszę o informacje na adres ojtek69@interia.pl

Klienci firmy ARTADO

Ta firma to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Od miesiąca nie dostaliśmy przesyłki. Kontakt z firmą graniczy z cudem. Od tygodnia codziennie trzeba dzwonić po 40 razy dziennie, a jak już odbiorą to okłamują klientów, że wysłali przesyłke. Nr listu przewozowego jest, ale firma kurierska mówi, że nie dostaje od nich dyspozycji odbioru. Kiedy już jakimś cudem dyspozycję dostanie, to okazuje się, że magazyn nie wydaje towaru kurierowi.... i taka sytuacja ma miejsce od tygodnia. Płytki miały być we wtorek, potem w środę, potem w czwartek - dzisiaj w piątek twierdzą, że kurier przyjedzie, po czym firma kurierska mówi, że dyspozycja jest na poniedziałek. W poniedziałek z pewnością się okaże, że dalej płytki nie zostaną wydane i finalnie przesyłka na 100% nie dotrze do nas w ogóle. Sprawa jest już zgłoszona na policji.

Beata
@Klienci firmy ARTADO

Proszę o podpowiedź, co z nimi robić. Jakie dokumenty zabrać na Policję? Potwierdzam, dokładnie ten sam scenariusz.

custe
@Klienci firmy ARTADO

Zamówiłem płytki z dostawą na Litwę. scenariusz jest taki sam. Nie dostaję płytki. anuluj zamówienie i zwróć pieniądze. gdzie iść może możesz doradzić

Dzień dobry, Czytam ponizsze komentarze. Również od grudnia nie otrzymałam płytek, pieniądze przelane.. Czy ktoś myśli o jakimś pozwie zbiorowym? Jeśli tak to proszę o kontakt, chciałabym dołączyć

Stefan
@Ewa

Skladam zawiadomienie do prokuratury

Dorota

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Ten sklep to jedna wielka banda krętaczy. Od stycznia próbuje odzyskać pieniądze. Od dobrego tygodnia słyszę, że przelew wyszedł. Ludzie, którzy tam pracują, ze stoickiem spokojem odpowiadają na zarzuty i informują, że sprawa jest już załatwiona, a pieniądze w drodze. Poczekam jeszcze chwilkę i mój mąż z chęcią się przejedzie do Pana Dulińskiego.

@Dorota

I co mężowi to da, że się przejdzie? Jeszcze nie daj Boże zostanie pozwany o nachodzenie lub nękanie! Lepiej to gdzieś od razu zgłosić, szkoda nerwów.

@Gabriela

Ale czy ja napisałam w jakim celu się przejedzie? Czy już nie można się spotkać i porozmawiać? Zgłoszone już było w wielu miejscach. Pozdawiam

Joanna
@Dorota

Czy była Pani na miejscu u szanownego pana Dulińskiego? Mam całkiem niedaleko i też zastanawiam się czy osobiście nie udałoby się tego załatwić. Będę wdzięczna za informacje. pozdrawiam

KasB27
@Dorota

Udało się zalatwić sprawę? Sama czekam na zwrot pieniędzy. Jak się nie doczekam to też z chęcią odwiedzę Panstwa Dulińskich.

@Joanna

Udało mi się odzyskać pieniądze i nie było takiej potrzeby

@KasB27

Tak udało, trochę to trwało, ale mamy już pieniądze na koncie.

@Dorota

Czyli udało się po zwykłej rozmowie na żywo?

@Gabriela

Napisałam wyżej, że otrzymaliśmy zwrot i nie było takiej potrzeby

Klientka

Rowniez polecam omijać szerokim lukiem. Zamowienie zlozylismy na poczatku stycznia, gdzie firma miala jeszcze dobre opinie. Do dzis brak towaru, a sklep co kontakt obiecuje nam wysyłkę na następny dzien. Takie brednie słuchamy już od dwóch, trzech tygodni. Zero odpowiedzialności i skrupułów. Jesteśmy po rozmowie z rzecznikiem, zamówienie anulowaliśmy. Czekamy na zwrot środków. W dniu dzisiejszym składamy skargę do UOKiK, jeżeli pieniądze nie pojawia się na koncie do jutra idziemy na policje. Polecam poczytać opinie, na firmę szykuje się pozew zbiorowy i szukani są inni poszkodowani.

Łukasz Bojanowski
@Klientka

Dzień dobry. Również zostałem poszkodowany przez rzekoma firemkę. Dzisiaj składam zawiadomienie na policję. Jeśli będziecie Państwo pisać pozew zbiorowy proszę o kontakt np przez messengera na FB tez chętnie się dołączę i dorzucę. Łukasz Bojanowski

Zostaw merytoryczną opinię o Intranet Artur Duliński - Wieliczka

• Jak się pracuje w Intranet Artur Duliński?

Zobacz opinie na temat firmy Intranet Artur Duliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intranet Artur Duliński?

Intranet Artur Duliński
  • Łąkowa 11b