EMPiK Sp. z o.o.

Opinie o EMPiK Sp. z o.o.

Sora

Słowa kojarzące się z EMPiK Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Stresująca aczkolwiek tylko w dniu odwiedzin regionalnego i w momencie gdy pracodawca łamie założenia grafiku nie udzielając informacji za w czasu i coś zmienia bez uzgodnienia tego z osobą której coś zmienia. NIE DAWAJCIE pracodawcy na was pokrzykiwać gdy zmienił wam grafik a nie poinformował was o naniesionych zmianach ! Nie możesz być w pracy jeśli masz stary grafik w którym tego dnia np masz WOLNE a on Cię nie raczył nawet poinformować mailowo lub telefonicznie, że masz być w pracy o tej a o tej godzinie bo grafik się zmienił.Firma wyrobiła sobie markę w śród klientów aczkolwiek obecnie zajmuje niezaszczytne 1 miejsce w rankingu najgorszych pracodawców w kraju.Nie bez powodu..a o tym dalej.... Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: SŁABĄ Atmosfera i ludzie tam pracujący są : Bardzo mili,życzliwi,sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję ? Nie można chyba, że to franczyza i jakoś dogadasz to z szefem. Aczkolwiek nie liczyła bym na jakieś nie wiadomo co ponieważ są płacowe widełki do jakich musi się dostosować KAŻDY w firmie z szyldem Empik. Taką przynajmniej odpowiedź dostałam. Najbardziej podobało mi się w EMPiK Sp. z o.o.: Atmosfera jaką budowali pracownicy.25% zniżki na książki i inny towar i 80% zniżki na empik school. Możliwość zakupienia pozycji książkowej,płytowej czy multimedialnej w dniu dotarcia pozycji do salonu. Pomieszczenie socjalne które posiadało podstawowe sprzęty.Możliwość testowania niektórych produktów (w ramach szkolenia ale jednak ;) ) Dla studenta dużym + jest elastyczny grafik. Najbardziej nie podobało mi się w EMPiK Sp. z o.o.: Niestabilne grafiki zmieniająca się jak w kalejdoskopie (Nie zawsze przez studentów a częściej przez rotacje i choroby lub UŻ), ciągłe dyszenie w kark pracownika przez regionalnego, niesprawdzające się rozwiązania marketingowe które NON stop musieliśmy wdrażać,zmuszanie nas do nachalnej wręcz sprzedaży książek i wybranych produktów (nie, nie chodzi tu o TZW Umbrell\'e a o już osławiony e-czytnik TrekStore i parę innych gadżecików brandowanych logiem \'Tylko w empiku\'), pełnienie wielu funkcji na raz w ramach cięcia kosztów (często jest się kasjerem-sprzątaczką-ochroną a czasem nawet elektrykiem lub technikiem jednocześnie pełniąc inne funkcje np kierownika zmiany lub magazyniera) w małych i średnich salonach.Częste łamanie doby pracowniczej, traktowanie nas jak złodziei przez firmę, powtarzające się problemy z niesprawnym sprzętem biurowym i oprogramowaniem. Stare wysłużone meble które SAMI musieliśmy naprawiać często własnymi narzędziami albo tym co było pod ręką. W salonach przyległych do super marketu bezpośrednio - robactwo ! (karaluchy,mrówki,muchy) i gryzonie (myszy,szczury). Ponad to bardzo przedmiotowy stosunek do pracownika w wykonaniu regionalnego i ekipę tzw \'góry\'.Mam na myśli fakt, że dzielą salony na lepsze i gorsze, w gorszych pracownikowi nie wolno siadać podczas obsługi kasy NIGDY nawet po 6-7h pracy non stop. Oraz brak klimatyzacji w salonach (bardzo częsty problem obecnie co jest nie do zniesienia zwłaszcza LATEM). Niska płaca i znikome premie. Jak i miotanie się regionalnego ilekroć grunt osunie mu się z pod nóg i musi ponieść konsekwencje własnych działań, wtedy szuka winnych często są to pracownicy lub dyrektorzy. Często nakręca się też nas na niezdrowe współzawodnictwo a niekiedy donosicielstwo. To sprawia, że pracownicy są często zestresowani, plotkują, chorują lub wymyślają rożne powody a żeby nie przyjść w danym cięższym pod względem grafikowym dniu do pracy.Ogólnie firma ma dziwny zwyczaj trzymania w swoich szeregach MOBBERÓW niekiedy nawet z wyrokiem za tę że rzecz. Nie raz z wielkim zaskoczeniem obserwowałam jak taka osoba zasiada na wysokim stołku. Np będąc kierownikiem danego działu. Ogólna ocena dla sieci jako takiej 3. Są salony gdzie jest lepiej i są salony gdzie jest gorzej moja opinia powyżej we wcześniejszych linijkach tyczy się średniego i małego salonu, salonu typu OUTLET na terenie Warszawy jak i jednego z tzw Megastorów, gdzie pracują obecnie osoby znane mi ze szkoleń i innych przedsięwzięć firmy empik a były tak uprzejme podzielić się zemną swoimi doświadczeniami. Czy poleciła bym tę pracę znajomemu ? TAK jeśli szuka pracy dorywczo i na chwile oraz gdy potrzebuje bardzo elastycznego grafika.Lubi czuć się swobodnie i stawia na dobrą atmosferę w zespole. Aczkolwiek musi wykazać się odrobiną chęci do pracy gdyż rotacje w firmie są duże....Leni zwalnia się szybko !. NIE Jeśli szuka stałego zajęcia za stawkę wyższą niż minimalna. Nie jest odporny na stres, nie lubi pracy z ludźmi posiada defekt lub chorobę uniemożliwiającą noszenie ciężkich rzeczy lub wielogodzinne stanie i chodzenie.Brak mu taktu i szybko się irytuje. Jak i nie potraf

Słowa kojarzące się z EMPiK Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w EMPiK Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w EMPiK Sp. z o.o.:

Praca mi sie podoba, co prawda nie jest za bardzo rozwijajaca le panuje zyczliwa atmosfera-przynajmniej tak jest w Galerii Mokotow.

Empik Bydgoszcz

co sadzicie o pracy w Empkach?

Zostaw opinię o EMPiK Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMPiK Sp. z o.o.