Opinie o Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut w Szczecin

kamila

w tym sklepie są sprzedawane zepsute mięsa jak i wędliny. Ci ludzie (usunięte przez administratora) pracowników wypłacając im w pierwszych dniach próbnych gdzieś 9.70 na godzinne nie informując na rozmowie o prace o takich praktykach. (usunięte przez administratora). Sprawa z tymi ludźmi trafia na drogę sądową. sprawa jest wygrana dla byłych pracowników i należy nam się dość wysokie odszkodowanie! po mojej stronie są prawnicy i reszta formalności!

@kamila

9,70 zł za godzinę? Ale to na ten rok takie stawki dawali czy było to jakiś czas temu? A na rozmowie o pracę jakie stawki proponowali?

Kamila Nowy wpis

Proponowali 20 na godzine. Dziś dostałam informacje od ludzi że takie praktyki gdzieją się od zawsze! Niestety ;( ja własnie załatwiam ich sprawę w instytucjach takich jak PIP czy sąd pracy.

Pracodawca. Nowy wpis
@kamila

Ci, co nie korzystają ze strony Baza Pracowników mają pecha. Pani Perzyńska widnieje tam na jednym z głównych miejsc...chyba 19. Omijać pracownika z daleka.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut odbywa się w siedzibie firmy?

Praca tam była katorgą. Zielone mięso? Nic nie szkodzi, wystarczy przepłukać w wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń, albo pokroić na kawałeczki i zasypać toną przypraw - przecież można sprzedać jako "kąski na grilla". Kiełbasy też płukane codziennie. W dodatku podsłuch na sklepie i szefowa, która dosłownie na wszystkich się darła.

Karola

Czyli nadal tak jest? Bo tu raczej pozytywne komentarze widzę ostatnio były. Więc tak myślałam, że może atmosfera teraz dobra i warto się zatrudnić. Wiesz coś więcej na ten temat? Stawki niby dobre, czyli te 4 tys. by było?

Lila

Dobre zarobki w sklepie? Rozwinie ktoś z bieżącej perspektywy ten watek? Co w takim razie składa się na wysokość wynagrodzenia? są premie oraz inne dodatki? Na jakiej zasadzie przyznawane? I jaka ocena w tym roku? Były rotacje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Madzia83

Mi się bardzo dobrze pracowało. Dobre zarobki. zefostwo ok. Dziewczyny tez

AgaS

Pracowałam 6 lat. Praca lżejsza niż w Żabkach, czy Biedronce, ale też trzeba było się wyrabiać. Zarobki były ok. Jedyny minus to klienci...bardzo dużo ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut - Szczecin

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sklep Spożywczy Marcin Liliana Obrzut
  • Na Skarpie