Alfa Inf Michał Ochmański

Adres: Kruszyńska 31 lok. 6, 87-800 Włocławek

NIP: 8881933775 REGON: 340515264

Alfa Inf Michał Ochmański

Opinie o Alfa Inf Michał Ochmański

Dodaj komentarz o firmie Alfa Inf Michał Ochmański w mieście Włocławek zostań bohaterem rynku pracy. Napisz czy warto zaczynać karierę zawodową u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Alfa Inf Michał Ochmański - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Inf Michał Ochmański