Iwona Kołakowska

Adres: Mostowa 1 lok. 8, 87-300 Brodnica

NIP: 8741253218 REGON: 364183719

Iwona Kołakowska

Opinie o Iwona Kołakowska

Jeden komentarz może wszystko zmienić. Wyraź swoją opinię o firmie Iwona Kołakowska w miejscowości Brodnica i pokaż osobom szukającym w niej pracy jakim jest pracodawcą.

Zostaw opinię o Iwona Kołakowska - Brodnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwona Kołakowska