Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu

Adres: Zygmunta Wilkońskiego 7 lok. 6, 88-160 Janikowo

NIP: 5562630022 REGON: 340340333

Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu

Opinie o Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu

Jak wygląda praca u nich w firmie Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu w mieście Janikowo? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu - Janikowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chmielewski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowe Chmielu