Opinie o Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska w Kleszczów

counter
4 4 12 5 1
Wojtala Nowy wpis
Klient

Z przykrością odradzam Panią Monike. Ponieważ mam problemy żołądkowo jelitowe, małopłytkowość oraz niedoczyność tarczycy, zapytałam Panią Zawodzińską czy w ogóle będzie w stanie mi pomóc. Odpowiedź była natychmiastowa "tak oczywiście jestem w stanie Pani pomóc i przywrócić funkcjonalność organizmu". Pojawiłam się u Pani Zawodzińskiej z opisami badań m.in. zespól jelita drażliwego, choroby dróg żólciowych i trzustki. Zalecenia od Pani Zawodzińskiej to m.in. picie soku z kapusty przez 2 tygodnie, picie codziennie soku z buraka, płyn Lugola przy niedoczyności, picie carskiej wódki, błonnik, herbatki gastryczne. Kolejna wizyta dolegliwości te same, tutaj mała zmiana herbat, ponownie sok z kapusty, błonnik, siemię lniane, carska wódka, aloes. Niestety na 3 cim spotkaniu mówiłam juz Pani Monice, że jest coraz gorzej. Pojawił się dodatkowo brzydki zapach z ust, brak miesiączki coraz częstsze biegunki. W ciągu 2 miesięcy z 55kg schudłam do 47kg. Pani Monika mówiła, że to normalne, ponieważ organizm doznaje szoku i musi się przestawić. Niestety na 4 wizytę już był problem z umówieniem się. Nikt nie odbierał telefonu ode mnie, po kilkunastu próbach postanowiłm napisać sms do Pani MONIKI, żeby mnie ratowała. Dostałam sms, że ma okienko w następny dzień o 12stej i wtedy mam zadzwonić. W rozmowie telefonicznej Pani Monika przyznała się, że zapomniała, że biore lek na tarczyce i nie powinnam go łączyć z płynem który mi poleciła pomimo, iż wspominałam o tym na wizytach. Po tej rozmowie udałam się do lekarza, dietetyka klinicznego który nakazał mi przestać natychmiast stosować zalecenia Pani Moniki gdyż przy chorym żołądku i jelitach nie można jeść kapusty ani buraków, błonnik który zaleciła Pani Zawodzińska również zawierał dużo wyciągów z buraka. Straciłam dużo zdrowia i nerwów oraz niepotrzebnych kilogramów pomimo zapewnień naturopaty, że się zna również na takich przypadkach. Miesiączka wróciła dopiero 3 tygodnie po odstawieniu zaleceń Pani Moniki (brak przez ponad 4 miesiące). Wracam do zdrowia z pomocą innych specjalistów. Gdyby nie to, że płacąc gotówką nie dostawałam potwierdzenia płatności, złożyłambym pozew za uszczerbek na zdrowiu. Zdecydowanie nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska? Oddzwaniają zawsze?

Paula Nowy wpis

Bardzo dobre opinie o firmie, a może ktoś ma wiedzę czy potrzebni są w firmie nowi pracownicy?

Urszula S. Nowy wpis
Klient

Dzięki, doskonałej diagnozie i kuracji p. Moniki, czternastolatka przesyła nosić okulary ma zdrowe oczy i poprawiły się jej wnyki w szkole - zaczęła się dużo lepiej uczyć. Jestem przekonana, jeśli wszystko już zawiodło. P. Monika podpowie, co zrobić aby poprawić sobie zdrowie. Warto też profilaktycznie skorzystać z diagnostyki i porady. Gorąco polecam profesjonlitska.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.

Czy Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska organizuje staże dla studentów?

Czy w Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska są paczki/bony świąteczne?

Magda
@Pytanie

w tamtym roku były kilka razy / ja skorzystałam z bardzo fajnej promocji na łóżko Ceragem. Były talony na 10 zabiegów o ile pamiętam po 15zł za 1 godzinny zabieg. Normalnie gdzie indziej to 50-80zł . Jeszcze jakieś pakiety promocyjne były przed świętami ale nie pamiętam co dokładnie w nich było , jakieś 4 suplementy napewno jeden z nich to chlorofil i razem to wychodziło jakieś 20% taniej niż bym kupiła osobno. Z tym że było to czasowe. najlepiej było by zadać pytanie , bo ten gabinet ma na fb stronę https://www.facebook.com/CentrumNaturopatii/ , sama też na to liczę że w tym roku coś będzie.

derek

tylko wszedłem do gabinetu i wyzdrowiałem, czując moc jakiej nigdy nie czułem ;) a na poważnie: przede wszystkim atmosfera chęci zrozumienia tego z jaką dolegliwością się przychodzi, pani dociekliwie pyta o szczegóły umiejętne łącząc wszystkie symptomy w jedną wspólną diagnozę, wspiera się najnowocześniejszą techniką diagnostyczną ( jakieś elektrody na głowie miałem), przypisała zioła, suplementy które na miejscu zakupiłem, rozpisała jak brać i resztę było w moich rękach. Systematycznie brałem i efekt był już po tygodniu. Potem jeszcze ze 2 tyg. brałem to i ponownie na kontrolną wizytę ( i tu szacunek za podejście bo tylko 50% opłaty za badania i konsultację z uwagi że to kontynuacja). Najbardziej mi się podoba to, że nie dostałem worka 15 suplementów i "masz rób sobie z tym co chcesz", tylko kuracja została etapowana na.kilka Więc w obu dotychczasowych etapach miałem jakieś 4-5 składników i to dało radę opanować jakoś. Za miesiąc kolejna wizyta i chyba ten najważniejszy etap rozpocznę. Jedyny minus to, że zapisy na prawie 2 mies. do przodu :( Ale jak się ładnie poprosi to da się jakoś wcisnąć jeśli coś bardzo bardzo pilnego bo tak mamę mi wcisnęła pani na sobotę, mimo że w soboty gabinet nieczynny.

pjk

Jestem w trakcie kuracji u Pani Moniki. Dotychczas efekty są zadowalające. Pozytywne, holistyczne podejście pozwala dotrzeć do źródła problemów ze zdrowiem, a nie tylko do likwidacji skutków schorzenia na krótką chwilę. Stopniowe eliminowanie przyczyn chorób za pomocą naturalnych substancji pozwala łagodnie przejść przez kurację, bez przykrych skutków ubocznych. Uzupełnienie niedoborów ważnych witamin i mikroelementów pomaga odzyskać energię i wigor, a tym samym utrzymać w organizmie równowagę i pomóc mu w walce z drobnoustrojami. Przyjazne podejście Pani Moniki pozwala się otworzyć i opowiedzieć o swoich wszystkich dolegliwościach. Zupełnie inne spojrzenie na stan zdrowia człowieka- zarówno fizyczny jak i psychiczny. Zaskakujące badanie, ponieważ dotyczy praktycznie wszystkich narządów. Szczerze polecam zamiast wizyty u konwencjonalnego lekarza i zażywania kolejnych tabletek niwelujących tylko skutki choroby a nie przyczyny. Pozdrawiam :)

grazyna2019

Diagnoza różnorodnych dolegliwości zdrowotnych człowieka a przede wszystkim holistyczne diagnozowanie tych dolegliwości jest głównym założeniem gabinetu ,,Centrum Naturopatii" w Kleszczowie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Moniki w zakresie pomocy chorym zachęcają do korzystania z takiej pomocy. Poza badaniem i diagnozą bardzo ważne jest skrupulatne przestrzeganie zaleceń, wskazówek oraz sposobów dawkowania naturalnych produktów, które Pani Monika poleca. Ponieważ wiele razy doświadczyłam skutecznej pomocy od Pani Moniki, z pełnym przekonaniem polecam innym. Pozdrawiam :)

brunos001

rzetelne , bardzo empatyczne podejście do zgłaszanych dolegliwości , fachowa wiedza, wysoka skuteczność zastosowanych terapii Lubię atmosferę w Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska za: atmosfera przyjaźni, szacunku, empatii, wyczuwalne emocjonalne ciepło, zrozumienie wzajemne

Co słychać w firmie Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska w mieście Kleszczów? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska, który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naturopatii Monika Zawodzińska - Kleszczów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad