Maria Pyzio

Adres: Juliusza Słowackiego 43 lok. 8, 87-100 Toruń

NIP: 8790084939 REGON: 340578307

Maria Pyzio

Opinie o Maria Pyzio

Pracujesz w firmie Maria Pyzio w mieście Toruń? Osoby szukające zatrudnienia potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Zostaw opinię o Maria Pyzio - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Pyzio