Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet

Szczecin

Opinie o Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet

Walus

Ty na filtry czekasz,ja na buty już 3 miesiąc.

Korgul

A może filtry dalibyscie.. A dziobaka wystawiam sobie sam :))

upior

To wałściewie na co narzekacie, skoro wypisujecie, że firma w zasadzie nie jest zła, płaci zazwyczaj na czas, załatwia kwatery, wszelkie formalności nawet wyżywienie.

o co tu (usunięte przez administratora)chodzi/??

Firma niejest zła,pieniadze zawsze na czas,wiekszosc kontraktów zapewniaja z jedzeniem,spaniem i dojazdami wiec kasa na czysto tyle ile zarobisz tyle masz a godzin tez zawsze niejest mało..gdyby tylko bardziej doceniali to co robia dla nich pracownicy było by super.Ale ogólnie polecam.Jesli tylko maja robote to warto od nich jechac.

Bolek

Unizet gdby maił stale prace to nawet niebyło by tak zle,ale nietety zalatwia kontrakt na 2 tyg.a potem miesiac albo dwa trzeba czekac na nastepny,a niekazdy moze sobie na to pozwolic.No ale najwazniejsze ze oni maja na swoje pensje.Ale wyplacalni sa i tyle ile sie przeporacuje godzin to wyplacaja,wiec dorywczo mozna od nich jechac.Sa gorsze firmy naprawde.

nobiskrug , groningen

[usunięte przez moderatora]nie sa , płaca z poślizgiem , jestem na własnej działalnosci gospodarcaej mam brutto 9 euro ,w unizet , jest cieżko , ale może ktos ma lepsze propozycje dla mnie ? jak trzeba to i za 7 euro podejme prace

unizet

unizet to [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]i,odradzam wyjazdow z tej firmy...

Zostaw opinię o Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet