Kamil Śmigielski Real Estate Finder

Opinie o Kamil Śmigielski Real Estate Finder

oszukany

WABIĄ LUDZI NA TANIE MIESZKANIA.(usunięte przez administratora) firma dokładnie opisana jej działania poniżej w linku (usunięte przez administratora)

Uwaga! - Wabią ludzi na tanie
@oszukany 11.12.2018 14:15

Uwaga! - Wabią ludzi na tanie mieszkania. "To oszustwo"

oszust

Ściema , fikcyjne oferty

Mateusz Orłowski
@oszust 12.11.2018 14:27

Mi pomogli oferty aktualne na bierząco były wysyłane

Martynka
@oszust 12.11.2018 14:27

kazda oferta byla.aktualna. polecam

Paulina
@Martynka 09.12.2018 16:36

Czy piszesz z pozycji osoby, która korzystała z usług telematycznych firmy Real Estate Finder? Jeśli tak, to jak przebiegła owa współpraca? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Gorąco zachęcam.

Krystyna

Gdy przyjechałam do Polski ta firma pomogła mi zamieszkać w Warszawie. Bardzo miły pomocny Pan znalazł to czego potrzebowałam

Janusz

Pomogli mi sprzedac dzialke

Tomasz Jamróz

Firma działa od 5 lat na Rynku w Warszawie. Korzystam z tej firmy praktycznie co roku gdy zmieniam mieszkanie i lokalizacje

Adam

Firma.ok

Dawid

Pomocna firma. polecam

Joanna Pietrzak

W związku iż w konkurencyjnym biurze nie dochowano starań by mi znaleźć mieszkanie. Właściciel serwisu nieodpłatnie udzielił mi pomocy w wyszukiwaniu ofert i dzięki pomocy biura wynajęłam fajne mieszkanie :) Polecam pomoc tego biura. Profesionalnie podchodzą do klienta. szybko odpowiadają na emaile. mimo iż czasem ciężko się było dodzwonić.

Powstaniec
@Joanna Pietrzak 07.09.2018 13:12

Właściciel firmy pomaga w fundacji wyszukiwania ofert osobom w ciężkiej sytuacji materialnej. Pomógł mi nieodpłatnie znaleźć mieszkanie i załatwił pracę. Szacunek

Dawid Miszczuk

Mimo nawału klientów udało się im znaleźć dla mnie fajne mieszkanie.

Bogumił

ZLeciłem pomoc w wyszukiwaniu ofert. Miła Agent proponował mi codziennie mieszkania. Polecam

Tomasz Wpierdol

W Firmie ostry młyn. Zwłaszcza w Wakacje i na jesieni. Ciężka praca. ale opłacalna. Szef zapewnia też jedzienie i napoje. Klimatyzacja jest to najważniejsze. Samochód służbowy również. Praca pośrednika jest cieżka i nie raz stresująca.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują?

Mateusz
@Kuba 09.08.2018 16:27

Teraz już nie mamy odpowiednią ilość pracowników i nie zapowiada się na to że ktoś złoży wymówienie

Dawid Wojciechowski

Pomógł mi wyszukać mieszkania gdy nie miałem pieniędzy a bank zabrał mi mieszkanie i znalazłem się w ciężkiej sytuacji.

Michalski
@Dawid Wojciechowski 21.06.2018 16:00

dzięki za info. skorzystałem z usług i wynająłem.

Zainteresowana

Czy firma zatrudnia pracowników czy może agentów?

Monika
@Zainteresowana 19.07.2018 10:56

Ze mną kontaktował się Agent Pan Michał

Martyna

Dzieki wsparciu biura w poszukiwaniu mieszkania udalo sie znalezc ladne niedrogie mieszkanie. Polecam

Adrian

Uczciwy pracodawca. Rozliczał się ze mną na czas co tydzień. Spoko jest jak na szefa.

Zostaw opinię o Kamil Śmigielski Real Estate Finder - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamil Śmigielski Real Estate Finder