Opinie o Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami w Warszawa

Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami
counter
1 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Wiecie czy Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie
Nick Nowy wpis

Nadąsana , niekompetentna osoba. Nie wiem kto decyduje o zatrudnianiu nie sprawdzonych osób na stanowisku Menagera Budynku w Spectrum Tower. Ta Pani nadal nie wie, że pracuje w usługach dla ludzi i firm/korporacji. Arogancja z jaką odnosi się do interesantów jest oburzająca. Mam nadzieje, że ktoś z zarządu budynku Spectrum Tower czyta te opinie wyciągnie wnioski.

TakNie
Magda Nowy wpis

Niech ta Pani weźmie się za coś co potrafi. Po co to ściemnianie? Ja nie wiem, taka ekipa a wszyscy się boją? Tak trudno jasno i wyraźnie powiedzieć że to jest (usunięte przez administratora) bez kompetencji a jedynym kryterium są znajomości i kasa???? Niech spada. Wstyd.

Tak1Nie

Tak4Nie
Radek Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Global

Ooooo, czyżby ktoś się obudził? Kolega Amsterdam może? Rozmawialiśmy o kompletnym braku sensu w zatrudnianiu tej Pani ale wiadomo jak u nas z zarządem. Może jakiś wspólny wniosek?

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Oczekujemy na nowe sprawozdania jeśli chodzi o firmę Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami w mieście Warszawa. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Tak1Nie1
@Administrator

Tak5Nie
JUSTYNA

Pani z kąpleksami

Tak4Nie
@JUSTYNA

Kompleksy to mało powiedziane. Pani zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami nie mając pojęcia o specyfice pracy serwisów obsługujących te nieruchomości. Nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag od kompetentnych w swoim zakresie usług osób, wszystko wie najlepiej a jeśli nie ma racji to i tak tego nie przyzna. Tragedia. Współczuję firmom które zatrudniają takie osoby jako nadzorców. Ile jeszcze osób zrezygnuje z pracy składając oficjalne skargi na tą niedowartościowaną pseudospecjalistkę, ile jeszcze firm będzie zamiatać takie skargi pod dywan? Opamiętajcie się.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa