Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami

Filtruj opinie po kryteriach:

Radek
Nazwa działu: Marketing
@Global 16.05.2019 00:04

Ooooo, czyżby ktoś się obudził? Kolega Amsterdam może? Rozmawialiśmy o kompletnym braku sensu w zatrudnianiu tej Pani ale wiadomo jak u nas z zarządem. Może jakiś wspólny wniosek?

TakNie
JUSTYNA

Pani z kąpleksami

Tak3Nie
@JUSTYNA 15.05.2019 23:34

Kompleksy to mało powiedziane. Pani zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami nie mając pojęcia o specyfice pracy serwisów obsługujących te nieruchomości. Nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag od kompetentnych w swoim zakresie usług osób, wszystko wie najlepiej a jeśli nie ma racji to i tak tego nie przyzna. Tragedia. Współczuję firmom które zatrudniają takie osoby jako nadzorców. Ile jeszcze osób zrezygnuje z pracy składając oficjalne skargi na tą niedowartościowaną pseudospecjalistkę, ile jeszcze firm będzie zamiatać takie skargi pod dywan? Opamiętajcie się.

Opinia

Oczekujemy na nowe sprawozdania jeśli chodzi o firmę Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami w mieście Warszawa. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

TakNie
@Administrator 14.05.2019 08:00

Zostaw opinię o Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magdalena Karniewska Zarządzanie Nieruchomościami