Piotr Siudziński Usługi Transportowe

Adres: 79, 05-520 Opacz-kolonia (michałowice)

NIP: 1230761200 REGON: 016795441

Piotr Siudziński Usługi Transportowe

Opinie o Piotr Siudziński Usługi Transportowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w przedsiębiorstwie Piotr Siudziński Usługi Transportowe w miejscowości Opacz-kolonia (michałowice)? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Piotr Siudziński Usługi Transportowe może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw opinię o Piotr Siudziński Usługi Transportowe - Opacz-kolonia (michałowice)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Siudziński Usługi Transportowe

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.