Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

re_bilok

Minusy: bardzo słabe zarobki(chyba że jesteś Dyrektorem lub handlowcem), nieustanna rotacja pracowników, brak sensownych szkoleń, bardzo mała szansa rozwoju ze względu na bardzo płaską strukturę w firmie, coraz mniejsze premie dla działu usług, urządzeń przybywa a co za tym stoi ilość pracy także, niestety nie wiąże się to ze zwiększeniem wynagrodzenia Plusy: atmosfera wewnątrz teamu Reasumując nie warto zawracać sobie głowy, wiele ciekawszych firm jest na rynku pracy.

anonim

(usunięte przez administratora)

szkoda gadac

tylko nie tu darujcie sobie

tony montana

Odpowiem za kolege. Wynagrodzenie 1700 netto brak premii. Dramat !!!

anonim

Proces rekrutacyjny słaby, wynagrodzenia pracowników z pionu uslugowego słabe, nastawienia na klienta pozostawia wiele do zyczenia, zarząd nie odpowiada na pisma od klientów, ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.