P.S.T TRANSFADROM Z.Pakuła

Toruń

Opinie o P.S.T TRANSFADROM Z.Pakuła

ja robot

Szkoda ze przedmowca nie dodał jeszcze ze to praca sezonowa jak na truskawkach jak jest wykop to by ludzi zajechali a jak juz faktura wystawiona to czekac na telefon srednio co 2 miesiace wolne przez miesiac ile bys nie zrobił i tak jestes nygusem ZAWSZE MAŁO !!!!! odradzam firme szkoda czasu..........

ghost2000

Szef Z.Pakuła to cham ,gbur, traktujący ludzi jak śmieci i złodziei.Za wszystko co popsuje się w samochodzie winny jest kierowca i za to jest obrażany i wyzywany od najgorszych a jakby tego było mało to obciążony finansowo a gdy usterka jest poważniejsza to takiego kierowcę wywala z pracy.Samochody cały czas jeżdżą o 100% więcej obciążone często z większymi i mniejszymi usterkami bo wielcy mechanicy na warsztacie nie maja czasu na naprawę bo zajmują się donosami na kierowców, czekający na ich potknięcia największa banda konfidentów jaka w życiu widziałem.Kolega dostał mandat spory od ITD za przeładowane auto, a od szefa dowiedział się ze mu wszystko z wypłaty potraci bo był głupi że dał się złapać i kolega się zwolnił bo nie miał ochoty pracować za darmo. Nie polecam tej firmy chyba że ktoś nie ma szacunku do samego siebie

Zostaw opinię o P.S.T TRANSFADROM Z.Pakuła - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.S.T TRANSFADROM Z.Pakuła