Opinie o Oleg Szczerbak Consulting w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oleg Szczerbak Consulting, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oleg Szczerbak Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleg Szczerbak Consulting w Warszawa

Klient Nowy wpis
Klient

Ważna informacja - wszystkie nieruchomości inwestor sprzedał. W dniu dzisiejszym wykonywałem prace na ogrodzie i zbędnych okazało się kilka taczek ziemi, które wywiozłem poza teren posesji i wyrównałem nimi drogę dojazdową (której inwestor nie zrobił). Zauważył to pracownik firmy głównego wykonawcy (szwagier inwestora), który mieszka naprzeciwko posesji. Zatelefonował do głównego wykonawcy i poinformował go o tym. Ten kazał mu przyjść i sfotografować co ja robię! i skąd jest ta ziemia. Pogoniłem gościa, bo nie ma prawa wchodzić na nie swoją posesję. Zaczął mnie straszyć, że zgłosi sprawę na policję! Poprosiłem go by to zrobił. Po kilkudziesięciu minutach na posesję przyjeżdża z piskiem opon inwestor we własnej osobie Oleg Szczerbak i biegnie za nami i pyta gdzie my z tą ziemią wywozimy, na co uzyskuje odpowiedź, że to nie jego sprawa i idziemy dalej. Po chwili wracamy, ten wychodzi z posesji i na moje pytanie po co tam wchodzi mówi (skoro wszystko już sprzedał) mi, że był u jednego z sąsiadów. Za chwilę wylatuje moja żona i pyta się jego dlaczego stał pod naszym domem i robił zdjęcia naszego domu i jej stojącej za oknem. Zaczyna się gość głupio tłumaczyć, że on żadnych zdjęć nie robił tylko u kogoś był (a minęło raptem 2-3 minuty!) - co za typ!. Za chwilę chwyta za telefon i fotografuje tablice rejestracyjną Pana, który robił nam prace na ogrodzie. Na pytanie po co to robi i czy wie, że nie wolno takich rzeczy robić, głupio się tłumaczy, że to zdjęcie i tak jest niewyraźne. Po paru minutach dziwnej rozmowy odjeżdża. Dzieje się tak dlatego, że ma on już ode mnie w sądzie 2 pozwy za nieuznane reklamacje i sprawę w prokuraturze za nieudostępnienie projektu konstrukcyjnego budynku - który ma obowiązek na żądanie każdemu przekazać. Dlaczego nie przekazuje projektu, na razie tylko się domyślam... Proszę się zastanowić nad interesami z tym mężczyzną, bo wrażenie sprawa bardzo inteligentnego, ale dzisiejsze zachowanie pokazuje z kim tak naprawdę mamy do-czynienia. Ja to zajście miało na celu jako zastraszenia nas przez inwestora i głównego wykonawce, bo jak się dziś dowiedziałem to i ten drugi nieźle kombinuje z wykonawstwem prac budowlanych.

Klient Nowy wpis
Klient

Nie polecam. Potrzebny mi projekt konstrukcyjny budynku, który zakupiłem, zwróciłem się na piśmie o to i nie dostałem. Jest to dokument, który powinienem dostać przy zakupie, ale ten człowiek niczego nie musi i robi co chce. Sprawa nie wydania mi dokumentacji została zgłoszona do prokuratury.

klient Nowy wpis

Po zakupie nieruchomości i czas zamieszkiwania: 2. W salonie okno na całej długości ściany było za nisko osadzone. Musieliśmy szlifować całą podłogę aby zmieścić panele. 3. Gdy moja ekipa remontowa z wylewek podłogowych i ze ścian zaczęła wydobywać nieoznaczone kable zasilone prądem, ale do niczego nie podłączone – usłyszeliśmy od inwestora że to niemożliwe. Później i teraz było/jest już tylko gorzej 4. W roku 2018 zgłaszałem przelewającą się przez rynny wodę. Odpowiedź inwestora: "Rynny mogą się przelewać” - to nieprawda nie mogą, jak się przelewają to są źle dobrane średnice lub źle zamontowanie. Zgrubnie inwestor wyeliminował problem lania się wody, ale kapanie pozostało i nie chce naprawić. 5. System rynien nie posiada tzw. rewizji do ich przeczyszczania - reakcja inwestora na informacje - żadna. 6. Przy pierwszym sezonie grzewczym mieliśmy straszliwie stukające zawory grzejnikowe, ani w dzień a tym bardziej w nocy nie dało się funkcjonować, jedynym rozwiązaniem było wyłączenie systemu grzewczego, albo odkręcenie zaworów na maksymalną przepustowość. Zgłosiliśmy to do inwestora, wcześniej oczywiście konsultując wielokrotnie problem z producentem pieca, grzejników, zaworów termostatycznych – nie wiedząc dlaczego taki problem występuje. Wskazywano nam dwa możliwe powody: odwrotne podłączenie pieca (wówczas wydawało się że to niemożliwe) lub zbyt duże ciśnienie robocze i konieczność zamontowania pewnego zaworu za 100-200 zł. Inwestor nic sobie z naszego problemu nie robił przez wiele tygodni, aż stwierdził pewnego razu, że system ogrzewania został tak skonstruowany aby nie montować w grzejnikach zaworów termostatycznych (takich rzeczy już nie robi o kilkudziesięciu lat) – odpowiedź taka była podyktowana faktem, iż inwestor ani w tym, a ni w żadnym innym przypadku nie ma zamiaru ponosić odpowiedzialności finansowej za błędy. Inwestor wezwany pisemnie do naprawienia problemu, na drugi już dzień przysłał ekipę, która stwierdziła że wszystkie grzejniki w domu są podłączone odwrotnie! Zadecydowano zmienić biegunowość pieca, zamiast przepinać kilkanaście grzejników. Od tamtej pory zawory przy grzejnikach grzejniki zamontowanych przez inwestora nie hałasują. 7. Zmiana biegunowości pieca spowodowała jednak kilka nowych problemów, przy grzejnikach które dodatkowo zamontowaliśmy w domu prawidłowo: kanałowy, w kuchni, łazience oraz holu. Po tej zmianie biegunowości pieca okazało się, że teraz to one są niewłaściwie zamontowane i albo nie grzeją w ogóle, albo mają dużo mniejszą wydajność. Poinformowany o tym problemie został inwestor w marcu 2019 roku, konieczne było wyburzenie 2 ścian, przepięcie kilku grzejników, kolejne malowanie, itd. Inwestor został zaproszony na wizję lokalną (nie skorzystał). Zażądaliśmy zwrotu poniesionych kosztów w wysokości minimalnej 2 tys. zł. - nie było żadnej reakcji, wezwany do zapłaty dobrowolnie – nie było żadnej reakcji, wysłane wezwanie do zapłaty ostatecznej na piśmie – żadnej reakcji ze strony inwestora. Po pewnym czasie odpowiada na piśmie, że nie robili przepinania pieca :) ... paranoja 8. Zamek bramy garażowej, po kilku miesiącach użytkowania zepsuł się, byłem zirytowany, bo uniemożliwił korzystanie z niego, ale cóż zdarza się. Poprosiłem inwestora o jego wymianę/dostarczenie, dostarczył go sprawnie i wymieniłem go samodzielnie. Niestety po kolejnych kilku dosłownie miesiącach znowu się zepsuł i konieczna jest jego ponowna wymiana. Napisałem i skontaktowałem się z inwestorem telefonicznie i usłyszałem, że nikomu się nie psuje ten zamek tylko mi – to ja powinienem mieć pretensje, że drzwi które zamontowano są tak niskiej jakości, że co chwilę się psuje. Od zgłoszenia problemu minęło już kilkanaście dni zamek nie został mi dostarczony, ani wymieniony. 11. Lampy oświetlające podwórze są to wysokie na ok. 1 metra słupki montowane do podłoża w rozstawie ok. 6-8 cm, zamontowanych na ruchomej kostce brukowej – przewalają się od samego wiatru. Było już kilka poprawek/napraw – jednak to nigdy nie zadziała, bo albo trzeba je zamontować obecne oświetlenie na tzw. fundamentach albo zmienić rodzaj lamp. Reakcja inwestora na sugestie wymiany oświetlenia pozostaje bez żadnej odpowiedzi. 12. Inwestor nie wskazał nam (mimo kilkukrotnych próśb) gdzie się steruje/programuje oświetlenie hali garażowej oraz oświetlenie podwórza 13. Skrzynki pocztowe zostały zamontowane w taki sposób że po włożeniu do niej listu, dy pada deszcz leci do niej woda a listy pływają Mimo sugestii aby zamontować chociażby mały daszek pozostała bez realizacji 15. Altana na śmieci jest zbyt mała aby zmieścić kosze 12 domów, na interwencję usłyszeliśmy że jest wystarczająco duża. Niestety nie jest, wiele osób trzyma śmieci na swojej posesji i wystawia je, gdy jest dzień wywozu śmieci.

Masz jakieś aktualne newsy o firmie Oleg Szczerbak Consulting w miejscowości Warszawa? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Oleg Szczerbak Consulting - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oleg Szczerbak Consulting
0/5 Na podstawie 0 ocen.