inter-mobile rzeszów

Rzeszów

Opinie o inter-mobile rzeszów

grrrrrrrrr

Hmmm moje zdanie na temat tych ludzi i samej pracy to jedno słowo: żal, w tej oto pracy gdzie objecują kokosy można co najwyżej zarobić 300zł- za to że codziennie pracujesz tam minimum 5-6 h jak było w moim przypadku,ludzie którzy kierują ta firmą szczególnie pani _(usunięte przez administratora) i jej żałosny zespół który kierował oddziałem w Rzeszowie to jedna wielka porażka za trzy tyg pracy w miesiacu : kwiecień dostałam 165 zł ------ brawo pani (usunięte przez administratora) nigdy nie zapomnę pani słów, iż nasza firma ma się dobrze.... Ukłon także w strone pani (usunięte przez administratora) ,która także objecywała wywiązać się z umowy i zapłacić należne pieniądze. Inspekcja pracy jest nieunikniona. Powodzenia.

Zostaw opinię o inter-mobile rzeszów - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inter-mobile rzeszów