KWK Kazimierz-Juliusz

Sosnowiec

Opinie o KWK Kazimierz-Juliusz

nlglo

Jest to ostatnia kopalnia węgla kamiennego w sosnowcu no ale nie ma z nią żadnych problemów, pieniądze są na czas i nie mają problemów finansowych. Zatem warto podjąć pracę @sylwek bo też zapewniają umowę o pracę

daro

jestem bylym pracownikiem kwk na skutek wypadku przy pracy kopalnia winna mi jest wyplacac rete do 10 kazdego miesiaca od dluzszego czasu sa z tym problemy a w danym miesiacu nie wyplacili mi wcale

daro

Zostaw opinię o KWK Kazimierz-Juliusz - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK Kazimierz-Juliusz