Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu

Sosnowiec

Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu

Opinie o Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu?

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do KWK Kazimierz-Juliusz?

uświadamiacz
@Administrator 25.02.2018 13:31

warto wiedzieć, że zakład od 2015 roku jest przejęty przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń i przeznaczony do likwidacji. Likwidacja wyrobisk dołowych zamknięta w październiku 2016 roku. Do końca 2018 likwidacja powierzchni. Już teraz jest to kilka budynków-widmo i ślady po obalonych wieżach szybowych. Wypadałoby się lekko ogarnąć ze stanem swojej świadomości na tym forum.

nlglo

Jest to ostatnia kopalnia węgla kamiennego w sosnowcu no ale nie ma z nią żadnych problemów, pieniądze są na czas i nie mają problemów finansowych. Zatem warto podjąć pracę @sylwek bo też zapewniają umowę o pracę

daro

jestem bylym pracownikiem kwk na skutek wypadku przy pracy kopalnia winna mi jest wyplacac rete do 10 kazdego miesiaca od dluzszego czasu sa z tym problemy a w danym miesiacu nie wyplacili mi wcale

daro

Zostaw opinię o Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Zawodowy Kadra Przy Kwk Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o. W Sosnowcu