Opinie o Wojciech Akientjew Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Ajaks w Jurkowice Drugie

counter
Ewelina Nowy wpis

Hej wszystkim. Parę osób zostawiło tutaj komentarze na temat usług Ajaks, a ja chciałam z kolei poprosić o to, żeby pracownicy wyrazili swoje zdanie. Jestem ciekawa tego, w jakich warunkach się pracuje w firmie i czy jest okej. Jeśli macie chwilę, żeby powiedzieć o plusach i minusach pracy w tym miejscu, to byłoby świetnie. Co sądzicie o niej?

aneta Nowy wpis
Klient

zamówione okna ok wymiana ok ale reklamacja po zapłacie nie p wojciech nie rozpatruje (usunięte przez administratora)

aneta Nowy wpis
Klient
@aneta

2 lata mineło reklamacja nie rozpatrzona

Ja Nowy wpis

Nie polecam. Wiele lat temu pan Wojciech zainkasował pieniądze za montaż drzwi wejsciowych oraz okien. Okna zostały zamontowane tak , ze cala sciana zostala rozwalona, przez szpary i piankę hulał wiatr, a drzwi nigdy się nie doczekaliśmy. Tak- facet wziął kasę, nie wykonał uslugi i nie oddał pieniedzy.

aneeeeet

nie nie nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dodaj opinię o przedsiębiorstwie Wojciech Akientjew Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Ajaks w miejscowości Jurkowice Drugie i miej wpływ na to jak wygląda polski rynek pracy. Jak oceniłbyś tego pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Akientjew Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Ajaks - Jurkowice Drugie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad