counter
5 31 65 5 1
Anka
 Problem

prosze uwazajcie (usunięte przez administratora) Na internecie stoja jego oszustwa. Nas oszukal na 7500 zl. Prosze o kontakt z osobami ktore zostaly oszukane. annagolab@web.de

Tak2Nie2
Adam Nowak-Gajewski

Ja również korzystałem z usług firmy maxokna jak również zamawialiśmy towar czyli okna, parapety. Nie mogę powiedzieć złego słowa co więcej polecam i będę polecał wszystkim zainteresowanym. Pracuję w firmie PR i czytając te negatywne wpisy odnoszę wrażenie że produkuje to nie więcej niż dwie lub trzy osoby, moja propozycja jest taka dla osób faktycznie poszkodowanych ażeby zgłosiły to do odpowiednich organów, oczernianie kogoś bez prawomocnego wyroku czy bez udowodnienia czegokolwiek przed sądem może przynieść skutek odwrotny dla osób dopuszczających się tego typu rzeczy. Ja ze swojego doświadczenia z tą firmą mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak9Nie11
Andrzej P.

Zamówiliśmy towar okna pcv z dostawą do Middlesbrough GB, towar zgodny z zamówieniem, dostawa zgodnie z ustaleniami, wysoki poziom kontaktu oraz doradztwa. Polecam.

Tak10Nie6
Idelpart Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.
Klient

Witam panie Zawistowski! Nasza firma Idelpart PHU lakierowała dla pana okna w lipcu 2020 roku. Do chwili obecnej faktura nie jest opłacona. Interwencje telefoniczne nie dają rezultatu. Może informacja na forum wzbudzi pana poczucie obowiązku. Moja opinia? Uważam, że nieopłacenie faktury jest zwykłym złodziejstwem. Bo czym się różni kradzież telewizora ze sklepu (gdzie sklep jest ubezpieczony na taką okoliczność) a nieopłacenie faktury, gdzie usługodawca musi jeszcze odprowadzić stawką VAT. Proszę o kontakt.

Paweł
Klient

Widzę że moj komentarz z czerwca 2020 został usunięty jak wele innych komentarzy poszkodowanych osób. zawistowski, nie kasuj weź się za uczciwą prace! i nie pisz (usunięte przez administratora) pytań typu "czy pracownicy w firmię się dogadują między sobą" lub "czy można liczyć na opiekę medyczna" Ostrzegam wszystkich, zawistowski nikogo nie zatrudnia, możecie to sami sprawdzić w internecie. Wszystkie pozytywne opinie pisze sam, kłamie w żywe oczy, nie ma za grosz wstydu i honoru, zwykły (usunięte przez administratora)

Firma Nowy wpis
@Paweł

Panie Pawle nie wpisujemy żadnych pytań (usunięte przez administratora). Co do pracy to jeżeli chodzi o naszą sprawę to wydaje mi się że zostało to załatwione tak jak Pan sobie życzył, jednak nie do końca w swoich wypowiedziach posługuje się Pan tym jak było do końca i zgodnie z faktami, czasami drobny szczegół potrafi zmienić obraz całej sprawy. Nasze sprawy załatwiliśmy tak jak się umówiliśmy a pisanie po kilkunastu miesiącach tego typu nie wiem czemu ma służyć. Każdy popełnia błędy z różnych przyczyn, ważne aby je wcześniej czy później naprawić, czasami coś robi się pochopnie czasami z głupoty, różnie bywa. Uważam że naszą sprawę załatwiliśmy tak jak się umówiliśmy, ja zrobiłem to co obiecałem a czy Pan tak zrobił... na to pytanie proszę sobie samemu odpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Ewelina Nowy wpis
@Paweł

U nas podobna sytuacja. Proszę o kontakt.

Rafał Nowy wpis
@Paweł

Też od czerwca walcze z moimi oknami i końca nie widać. Wysłałem do pana e-maila.

Adam Nowak-Gajewski

Tak9Nie11
Adam Klimaszewski
@Adam Nowak-Gajewski

Jestem mega zadowolony ze wybrałem właśnie ta Firmę, Firmę Pana Przemysława, wszystko tip top bez jakichkolwiek problemów czy nie domówień. Podejście do klienta, jak najbardziej na najwyższym poziomie , oby wszystkie firmy były właśnie takie. Panu Przemkowi zleciłem montaż 5 okien dachowych ,wczoraj zleciłem kolejne 6 i na pewno zlece także montaż dzwni zewnętrznych i wewnętrzych . Do 5 lat mamy zamiar postawić drugi dom i na pewno okna będziemy zamawiać od Pana Przemka. 11/ 10 Pozdrawiam

Tak7Nie6
Darek Gawłowski
@Adam Nowak-Gajewski

Ja jestem zadowolony z towaru, montażu oraz tego że po mimo problemów zewnętrznych Pan Przemek wszystko załatwił tak jak się należy, wielki plus Polecam

Jędrzej Gawlik
@Darek Gawłowski

Bardzo profesjonalnie wykonana oferta, świetne doradztwo, towar wysyłany z Polski do Belgii profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony, wszystko w najlepszym przypądku. Polecam.

Paweł
@Adam Nowak-Gajewski

Osobiście uważam że wszystkie pozytywne opnie są pisane przez jedną osobę, przez samego zawistowsiego bo bajki mydlić oczy i opowiadać bajki potrafi bardzo dobrze, może nawet większa kariere zrobiłby na pisaniu bajek dla dzieci niż na oszukiwaniu ludzi, bo prędzej czy później sprawiedliwość go dosięgnie. Wszystkim osobom które chcą wejść w jakąkolwiek współprace, cokolwiek od niego kupić polecam odwiedzić biuro firmy max okna, możecie mieć jedynie Państwo z tym mały problem ponieważ takie biuro nie istnieje, pod podanym adresem mieści się kancelaria komornicza co każdy może sprawdzić. Do tego polecam poszukać długów tego człowieka na różncyh portalach które takimi długami handlują. Przy okazji adres mieszkania na które zarejestrowana jest działalność i widnieje w ceigd widnieje też na jednej z licytacji komorniczych, to mieszkanie zostało zlicytowane w 2018 r z tego co pamietam, jednak zachęcam aby każdy zainteresowany sprawdził to sam, to bardzo proste. Osoby zainteresowane zakupem czego kolwiek od zawistowskiego oraz wielbicieli bajek zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem jak wyglądała moja przygoda z tą firmą. Przy może są tu nowe osoby które zgłosiły swoje sprawy do prokuratury w Zambrowie, też proszę o kontakt. pgradzki@o2.pl

Anka

Tak2Nie2
@Anka

Witam. Pan Przemek również mnie (usunięte przez administratora) Szukam osób do pozwu zbiorowego.

Daniel D
@Rafał

(usunięte przez administratora). Proponuję zrobić to w Niemczech, bo w Polsce to za długo trwa... A jakie wam wymówki wymyślał? Też o wypadku albo narodzinach dziecka jakiegoś głównego montażysty?

@Daniel D

Producent zawalił termin, jego monterzy na urlopach, korona virus w firmie i wiele innych takich.

Daniel D
@Rafał

A no tak teraz na jeszcze wymówkę że korona... Szkoda że dwa miesiące temu zamówiłem okna bezpośrednio od producenta i wszystko przyszło zgodnie z terminem... Fr4jer będzie zawsze Fr4jerem

@Daniel D

Możemy wymienić się e-mailem i później tel i może zaczniemy coś działać.

Firma
@Anka

Pani Aniu, proszę bardzo o sprostowanie swojej wypowiedzi, tak aby było to przedstawione faktycznie tak jak jest. Pozdrawiamy.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Renata Kolińska
Klient

Szybko, sprawnie i towar bardzo dobrej jakości. Polecam.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Co wchodzi w socjal MAX OKNA Przemysław Zawistowski?

Ewelina Kwiatkowska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.
 Problem

Witam Oststnio już mówiliśmy o tym aby zgłosić sprawę do Uwagi! Proszę o kontakt ze mną ewec5@wp.pl albo z Panią ich Anna Gołąb. Zawistowski dalej żyje za pieniądze innych!

Andrzej P.

Tak10Nie6
@Andrzej P.

Wysoki poziom SMS tylko chyba jak ze mną!

TakNie1
Dorota Maliszewska
Klient

Zrealizowane zamówienie oceniam na 5, towar bardzo dobrej jakości, transport na miejsce. Jestem zadowolona.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Czy pracownicy w MAX OKNA Przemysław Zawistowski dogadują się między sobą?

Adam Klimaszewski

Tak4Nie5

Czy można liczyć w Max Okna Przemysław Zawistowski na prywatną opiekę medyczną?

Tak1Nie2
Priv
@Pytanie

Firma nie świadczy prywatnej praktyki medycznej i co się z tym wiąże również prywatnej opieki medycznej. Nie jest to działalność tego profilu i przed zamieszczaniem tego typu pytań proszę o sprawdzenie wcześniej profilu działalności.

Tak3Nie
Łukasz

Czy ta firma działa w Polsce ?

TakNie

Pomimo różnego rodzaju opinii zamówiliśmy okna i drzwi w firmie MaxOkna Zambrów, termin umówiony więc czekamy... opinie z internetu...wiadomo... Telefon dzień przed dostawą, nie wyrobimy się bo producent zawalił. Ok. Będę za tydzień... i... faktycznie, towar dostarczony zgodnie z zamówieniem, mało tego do zamówienia nie odpłatnie dostarczyli wszystkie rzeczy do montażu co nie było w umowie. Ogólnie, polecam! Bardzo fajny właściciel, towar który mi dostarczył naprawdę górna półka jakościową za dobrą cenę. Polecam. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 361 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Max Okna Przemysław Zawistowski? Można dołączyć rodzinę?

TakNie1
Tomasz Górecki

Zamówienie na drzwi wewnętrzne zrealizowane w tempie ekspresowym, dostawa pod wskazany adres, wszystko wedle ustaleń, wszystko do montażu dostarczone przez firmę w cenie towaru, montaż wykonujemy we własnym zakresie, polecam za fachowość i bardzo przystępną cenę w stosunku do jakości.

Tak5Nie1
Dominika K.

Bardzo dobry kontakt, dobre doradztwo. Bardzo profesjonalnie przedstawiona oferta, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne dostarczone wedle ustaleń, bardzo polecam.

Tak8Nie2
Iza
@Dominika K.

Cieszę się, że jesteś zadowolona z usług Max Okna, jednak chciałabym dowiedzieć się jak firmę oceniają pracownicy. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby dać znać czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Warto się zatrudnić?

TakNie4
Użytkownicy czekają na odpowiedź 463 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Max Okna Przemysław Zawistowski?

Antoni

Dlaczego tak długo przeciąga się kwestia realizacji usługi, którą zamówiłeś w firmie Max Okna? Proszę, abyś podał więcej szczegółów całej sytuacji, która Cię spotkała.

Tak7Nie
Ewa

Szukałam firmy która dostarczy mi drzwi wewnętrzne do nowego budynku, trafiłam na firmę MaxOkna, fachowe doradztwo oraz miła obsługa spowodowały że zdecydowałam się na produkty proponowane w tej firmie. Towar został dostarczony zgodnie z umową, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Tak11Nie1
Antoni

Dlaczego w taki sposób odpowiedziałeś na komentarz @Ewa? Czyżbyś miał jakieś inne zdanie o produktach firmy Max Okna? Uzasadnij, proszę swój komentarz, ponieważ trudno zrozumieć, do czego konkretnie się odnosi.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MAX OKNA Przemysław Zawistowski - Zambrów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MAX OKNA Przemysław Zawistowski
5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 35