Opinie o Max Okna Przemysław Zawistowski w Zambrów

Max Okna Przemysław Zawistowski
5 32 62 5 1
Bart Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Andrzej P.

Zamówiliśmy towar okna pcv z dostawą do Middlesbrough GB, towar zgodny z zamówieniem, dostawa zgodnie z ustaleniami, wysoki poziom kontaktu oraz doradztwa. Polecam.

Tak4Nie
@Andrzej P.

Mieliście szczęście my czekamy do jutra tak jak obiecali inaczej nasz Niemiecki adwokat zaczyna działać zarty się skończyły ciągle kręcą juz jada już oddają zaliczkę I tak do dziś nic.

Tak3Nie
Marta Biezyca Nowy wpis
@Edyta

U nas to samo, już odebrał drzwi, nagle nie ma monterow, później oddaje zaliczkę i dalej nic. U nas już adwokat w niemczech przejął pałeczkę. Teraz jedziemy do Polski i tam też złożymy wniosek

Firma Nowy wpis

Wpisywanie tego typu rzeczy w imieniu znajomej, znajomego i jako Anonim nikomu nic nie mówi, rzucanie publicznie oskarżeń i ocen biorąc pod uwagę tylko "swoje" racje nie jest dobrą praktyką, umowy i dokumenty to za pomocą tych rzeczy można dochodzić swoich praw jeżeli są słuszne ale może wcześniej trzeba uważnie i ze zrozumieniem przeczytać podpisane dokumenty jeżeli takowe są, takie rzeczy jak oszustwa o których dużo osób tu pisze trzeba udokumentować, zainteresowani z pewnością też posiadają wiedzę że odpowiednie organy zainteresują się tematami w których "poszkodowani" nakłaniają lub wprost proponują wystawienie i wykorzystują dokumenty w celu uzyskania jak największych środków z banków itp. by nie nazwać tego "po imieniu..." i tu w tym miejscu możemy podzielić się rzeczywistym dowodami. Proszę o kontakt z firmą w celu uregulowania wszystkich problematycznych spraw i sporów, myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie.

Firma Nowy wpis

Tak5Nie1
Ranking
Nazwa działu: Finanse

Ta firma (usunięte przez administratora) klientów i (usunięte przez administratora)moją znajomą z Niemiec na 10 000 euro i innych też , uwaga uwaga trzymajcie się z daleka od tego człowieka i od tej firmy pobiera duże zaliczki 75% wartości okien i nigdy nie będą zamontowane z premedytacją działanie w stylu oszusta ,ale na szczęście żellwziął się za to solidny prokurator. Jest wielu poszkodowanych i sprawy połączone. Pójdzie siedzieć razem z żonką tak to się skończy i dostanie zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

Tak2Nie5
Firma

Tak4Nie3

Nie polecam tej firmy ponieważ nie mogę się doczekać wymiany drzwi gość zbywa mnie już rok obiecuję twierdzi że jest za granicą a w tle słychać dzieci Moje sugestie dla Max Okna Przemysław Zawistowski: Lipa i tyle nie polecam

Tak8Nie14
Admin
@anonim

Jest coś takiego jak reklamacja, proszę złożyć do tej firmy reklamację na usunięcie wad i po sprawie, jeżeli oczywiście takowa przysługuje. To nie jest portal dla osób niezadowolonych z pewnych rzeczy.

Tak25Nie

@anonim

Brak możliwości zweryfikowania osoby, wpis nieuczciwy.

Tak18Nie

Admin
@anonim

Proszę Pana, zamiast zamieszczać tego typu wpisy to proponuję skontaktować się z firmą i zgłosić ten problem w firmie która rzekomo nie reaguje, jednak problem może jest w tym że zamiast zgłosić się do firmy z reklamacją próbuje Pan uzyskać "pomoc" przez portal internetowy. Sugeruję wypróbowane mojej sugesti.

Tak11Nie2
Daniel Dybowski
@anonim

Witam, proszę o kontakt na email dyboh13@googlemail.com . Mam taką samą sytuację jak Państwo z tą firmą i zbieram ludzi oszukanych przez nich do ewentualnego pozwu zbiorowego. Ode mnie dostał ponad 15tys euro zaliczki i już nie wywiązał się z kilkunastu terminów. Pozdrawiam

Tak3Nie
Tomasz Górecki

Zamówienie na drzwi wewnętrzne zrealizowane w tempie ekspresowym, dostawa pod wskazany adres, wszystko wedle ustaleń, wszystko do montażu dostarczone przez firmę w cenie towaru, montaż wykonujemy we własnym zakresie, polecam za fachowość i bardzo przystępną cenę w stosunku do jakości.

Tak3Nie1
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam tej firmy 9.08.2019 przyjechali do Niemiec wymierzyć okna oczywiście pobrali zaliczkę, do dziś nie ma ani zaliczki ani towaru tylko ciągle A to mieliśmy wypadek A to producent się opóźnia A teraz szpital I tak w kółko nawet zobowiązał się oddać zaliczkę przysłał potwierdzenie że przelew poszedł do nas potem zaczął kręcić I do dziś nic ani okien ani pieniedzy. Jutro zgłaszamy sprawę na policję i do adwokata naszego bo zabawa w kotka i myszkę nas nie bawi.Czas się wziasc za takich oszustów!!!

Ewela

Bardzo chetnie

Ewela

Ewec5@wp.pl prosze sie odezwac

Dominika K.

Bardzo dobry kontakt, dobre doradztwo. Bardzo profesjonalnie przedstawiona oferta, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne dostarczone wedle ustaleń, bardzo polecam.

Tak6Nie2
Iza
@Dominika K.

Cieszę się, że jesteś zadowolona z usług Max Okna, jednak chciałabym dowiedzieć się jak firmę oceniają pracownicy. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby dać znać czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Warto się zatrudnić?

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Max Okna Przemysław Zawistowski?

ZZ

Wykonawca nieterminowy, niesłowny nie potrafi nawet odpowiednio wymierzyć otworów drzwiowych. Po roku opłacona usługa dalej nie została zakończona. Kłamie, kręci nie polecam.

Tak1Nie8
Antoni
@ZZ

Dlaczego tak długo przeciąga się kwestia realizacji usługi, którą zamówiłeś w firmie Max Okna? Proszę, abyś podał więcej szczegółów całej sytuacji, która Cię spotkała.

Tak5Nie
Firma
@ZZ

Proszę o kontakt z firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących reklamacji, z takiego wpisu internetowego ciężko zweryfikować o co chodzi a biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie jest to wpis mający na celu zdyskredytiwanie firmy, klienta o danych ZZ nie posiadamy w swojej bazie.

Tak5Nie
Ewa

Szukałam firmy która dostarczy mi drzwi wewnętrzne do nowego budynku, trafiłam na firmę MaxOkna, fachowe doradztwo oraz miła obsługa spowodowały że zdecydowałam się na produkty proponowane w tej firmie. Towar został dostarczony zgodnie z umową, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Tak10Nie1
@Ewa

Zenada i smiech na sali

Tak1Nie1
Antoni
@Bombastic

Dlaczego w taki sposób odpowiedziałeś na komentarz @Ewa? Czyżbyś miał jakieś inne zdanie o produktach firmy Max Okna? Uzasadnij, proszę swój komentarz, ponieważ trudno zrozumieć, do czego konkretnie się odnosi.

Tak4Nie
Marek, Rozogi

Zamówiliśmy okna dachowe, towar dostarczono do nas w ciągu kilku dni, bardzo dobry kontakt i pomocne uwagi, dobrej jakości towar za bardzo przystępną cenę. Polecam! Marek

Tak9Nie1
Natalia

Uwaga, Nie polecam! Tylko po Zaliczke przyjechal ...Od tego czasu nie odpowiada.

Tak7Nie7
Dominik

Uwaga, NIE POLECAM! Wydaje się bardzo kompetentny, jeśli chodzi o pobranie zaliczki. Od tego czasu zaczynają się kłamstwa i bajki. Prosze nam uwierzyc! Umowa zostalo podpisana w marcu - do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych okien i drzwi. Po Zaliczke przyjechal nawet osobiscie i od tego czasu wiecej sie nie pokazal.(usunięte przez administratora)

Tak10Nie8

Bombastic

Podpisuje sie pod tym teksem

Tak1Nie5
A. Walosik CHESED

Firma MaxOkna robiła nam wycenę i oszacowanie kosztowne stolarki do budynków mieszkalnych, bardzo profesjonalne podejście, rzeczowo i w sposób czytelny przedstawione rozwiązania "za i przeciw", bardzo miły kontakt. Skorzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Tak9Nie2
@A. Walosik CHESED

Smiechu warte i tyle na temat

TakNie4
Witek

Firma jest bardzo dobrym pracodawcą a klientom radzę sprawdzać gdzie piszą swoje opinie.

Tak11Nie
Grzegorz B.

Zakupiłem u Pana Przemka okna PCV w ilości 41 sztuki oraz rolety zewnętrzne w ilości 26 sztuki, towar bardzo dobrej jakości i w bardzo przystępnej cenie z dostawą do Sandersdorf - Brehna / Niemcy. Polecam.

Tak12Nie1
Grzegorz B.
@Grzegorz B.

Kolejna udana transakcja, pomimo "lekkiego" poślizgu czasowego wszystko OK.

Tak10Nie
ilo

Niestety w lipcu otrzymałam fakture proformę, wykonałam przelew i zostałam (usunięte przez administratora). TYLKO OBIECYWANIE, JAKIES TŁUMACZENIA A TOWARU NIE MA DO DZISIAJ!!!!!!!!!! Moje sugestie dla Max Okna Przemysław Zawistowski: (usunięte przez administratora)

Tak10Nie22
@ilo

Proszę o sprostowanie swojej wypowiedzi i przedstawienie w sposób uczciwy.

Tak19Nie1
 Rekomendacja
@ilo

Po raz kolejny proszę o sprostowanie swojej opinii która jest nie prawdziwa i nie zgodna z rzeczywistością.

Tak13Nie1
Właścicuel
 Rekomendacja
@ilo

W dniu dzisiejszym po raz trzeci i ostatni proszę Panią o sprostowanie swojej opini i przedstawienie sprawy w taki sposób w jaki to było w rzeczywistości, posiadam dowody na to iż opinia zamieszczona przez Panią jest nie zgodna z prawdą, celowe zamieszczanie tego typu treści godzi w wizerunek firmy i jest szkodliwy. Tak jak wcześniej pisałem, zwracam się do Pani o sprostowanie swojej opinii.

Tak8Nie
Zdzisław

Moja opinia o firmie Max okna jest pozytywna, bardzo rzeczowy opis towaru oraz przedstawionej oferty, rzetelne i bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta. Polecam.

Tak10Nie2
Leszek
Nazwa działu: IT

Żenada , gówniarstwo i tyle o Panu Przemku.

Tak10Nie6
Leszek
Nazwa działu: Marketing

Żenada, gówniarstwo i bajkopisarstwo, na więcej p. Przemek nie zasługuje.

Tak4Nie6
Arkadiusz S. MPT Sp. z o.o.
Nazwa działu: Handlowy

Współpracowaliśmy jako podwykonawca dla firmy MaxOkna, bardzo dobry kontakt, uczciwe i rzetelne rozliczenie, bardzo wysoka kultura pracy. Polecam.

Tak5Nie5
Robert
Nazwa działu: Handlowy

Polecam. Współpracowaliśmy z firmą MaxOkna wspólnie przy projekcie dla klienta, bardzo wysoka kultura współpracy, bardzo dobra komunikatywność. Polecam.

Tak7Nie3
Dagmara

Wysoka kultura pracy, świetny kontakt. Zamówienie zrealizowane zgodnie z ustaleniami.

Tak12Nie5
MyCastle GMBH

Nasza firma zajmuje się instalacją stolarki otworowej i byliśmy podwykonawcą firmy MaxOkna Zambrów, bardzo pozytywnie oceniam współpracę, bardzo kontaktowy właściciel, wszystko przebiegło rzeczowo i bez problemu. Polecam.

Tak18Nie1
Mariusz Drewicz

Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z poczynionymi ustaleniami, osoba bardzo kontaktowa. Wysoki poziom oferowanych produktów i realizacji zamówienia.

Tak12Nie2
Tomek

Pozytywnie oceniam firmę MaxOkna Zambrów, rzetelnie przedstawiona oferta, towar zgodny z ustaleniami, wysoka kultura pracy. Polecam.

Tak10Nie1
Domek

Nie polecam tej firmy, okien nie mam ponad 8miesięcy. Nie korzystajcie z usług tego Pana, bajeczki lubi opowiadać i wciskać kit. Problem z odzyskaniem zaliczki i okien do dziś nie zamówił.

Tak10Nie7
@Domek

Brak możliwości zweryfikowania osoby, wpis nieuczciwy.

Tak10Nie

Zostaw opinię o Max Okna Przemysław Zawistowski - Zambrów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie