Twórcza Chatka Dorota Szmaj

Adres: Gustawa Morcinka 26, 42-612 Tarnowskie Góry

NIP: 6452278777 REGON: 368958130

Twórcza Chatka Dorota Szmaj

Opinie o Twórcza Chatka Dorota Szmaj

Czy firma Twórcza Chatka Dorota Szmaj w mieście Tarnowskie Góry to pracodawca godny polecenia? Napisz szczerze co o tym myślisz. Twoja opinia może zmienić rynek pracy.

Zostaw opinię o Twórcza Chatka Dorota Szmaj - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twórcza Chatka Dorota Szmaj