Opinie o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hygienika Dystrybucja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hygienika Dystrybucja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

Cześć, ktoś jeszcze miał problemy z dostaniem pracy w firmie? Chce złożyć cv na stanowisko Pomocnika Operatora Linii Produkcyjnej. Dał mi do myślenia wpis niżej, że ktoś już kilka razy aplikuje i cisza po stronie firmy. Mają teraz kilka wakatów, próbował ktoś w ostatnim czasie dostać robotę i skontaktowali się z nim? Tak was jeszcze dopytam, widełki w ofertach się zgadzają? Pomocnikowi oferują 4 242–6 000 zł brutto. To prawda? Można się zbliżyć do tej 6 z przodu?

Hakelbery Nowy wpis

Potrzebować potrzebują i będą potrzebować. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z tą firmą to odradzam. Jeśli się do Ciebie odezwą i zostaniesz zatrudniony, a nie daj Bóg nie przypadniesz do gustu jednej z trzech brygadzistek ( nota bene 2 z nich powinny już przejść na emeryturę a nie siać zament i (usunięte przez administratora)pracowników) to twoja kariera w tej firmie nie będzie długa. A co do wynagrodzenia, to i owszem, zarobisz więcej niż podstawa, jeśli będziesz pracować w godzinach nadliczbowych, oczywiście jeśli panie (usunięte przez administratora) dadzą na to przyzwolenie. Jeśli chcesz być doceniony za swoją pracę i traktowany jak pełnowartościowy pracownik, to polecam omijać tą firmę wielkim łukiem i poszukać pracodawcy ceniącego człowieka i szanującego swoich pracowników, a tego nie znajdziesz w tym zakładzie. @Pracodawca jeden z najgorszych zakładów pracy w jakim miałem (nie)przyjemność pracować.

@Hakelbery

Dzięki za ostrzeżenie, ale robić gdzieś trzeba:/ Ja jeszcze na porządna produkcje nie trafiłem. Mówisz, ze takie warunki tylko przez brygadzistów? A co dokładnie się dzieje, przytoczyłbys jakieś sytuacje. Sprawdziłbym czy to na moje nerwy.

Hakelbery Nowy wpis

Oczywiście że pracować gdzieś trzeba, zgadzam się z Tobą w 100%, ale jeśli masz możliwość do wyboru inny zakład to Hygienike odradzam. A co do warunków pracy , to największy wpływ na atmosferę pracy mają tam dokładnie te trzy panie. Jak w pierwszy dzień im się nie spodobasz, to kariera w tej firmie nie będzie długa i spektakularna, a wszystko za przyzwoleniem kierownictwa. A dzieją się tam różne rzeczy, zaczynając od donosicielstwa, obgadywania po wyzywania pracowników (usunięte przez administratora) wszystko oczywiście po za osoba zainteresowaną. Brak szczerości i rozmowy, co jest nie tak lub co im nie odpowiada w twojej pracy. Od razu zapada decyzja że dana osoba nie będzie pracować i albo zostaje zwolniona (w większości przypadków) albo nie przedłużają umowy. A co do porządnej pracy na produkcji, to są takie miejsca, które doceniają swoich pracowników i ich szanują, jako swojego współpracownika a przede wszystkim człowieka.

Praca

Czy firma nadal nie wypłaca wynagrodzeń na czas? Jak to jest z tymi ofertami pracy? Już parę razy zgłaszałam chęć podjęcia pracy a z ich strony cisza a oferty nadal wiszą..

Chce się dostać na key account managera tylko nie wiem czy od początku jest umowa o prace/b2b cyz zaczyna się od zleceniowki? Nie mogę tego wywnioskować z oferty ? No i jakie są te prowizje, wpływają one znacznie na wynagrodzenie ?

Ciekawa

Czy są przyjęcia do hygieniki? Jestem Polką. Czy tylko samych ukraincow przyjmują teraz? Ogłoszenia o naborze są, wysyłam CV i nic...

Sylwia
@Ciekawa

długo juz czekasz na odpowiedź ? spełnialas na pewno wszystkie warunki, moze to jest przyczyna braku odpowiedzi ?

Ciekawa
@Sylwia

Tak spełniałam napewno. Zaniosłam osobiście chyba 3x cv o wysłanych już nie wspomnę.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. e-commerce w firmie Hygienika Dystrybucja odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iggy

Dramat , kto pracuje / pracował w Hygienice ten się w cyrku nie śmieje

Orillo

Kiedy firma zacznie płacić ZUS? Zarówno Hygienika Dystrybucja S. A jak i powiązana z nią Clean Service sp. Z. O. O Nie płacą ZUSu, przynajmniej od 2018 roku Niezłe numery tam są, ZUSu nie płacą, z wypłatami się spóźniają, cyrk Teraz ta hygienika dystrybucja to w upadłości jest

Daria

@Kasia A jaki jest dresscode? Są fundowane ubrania robocze?

zniesmaczony

Jeśli chcesz pracować za najniższą krajową na umowę zlecenie po 200 godzin miesięcznie to ta firma jest idealna dla Ciebie!!!

@zniesmaczony

Firma nie zna granic .brak szkoleń.totalna klapa dają potężne obiekty mnostwo pracy za grosze .Mopy i ścieki najniższej jakości nie ma czym sprzątać omijajcie firmę z daleka szkoda pracy.(usunięte przez administratora)

MIKI

Czy prezesem HYGIENIKI JEST ZNANY (usunięte przez administratora) KLINIEWSKI

@MIKI

niestety ,TAK !

On

Tam każdy robi co chce więc nie pisz że tak! bałagan jak nie wiem co przychodzą i wychodzą kiedy chcą.

Omijać szerokim łukiem, firma bez perspektyw i na skraju bankructwa, wypłaty z opóźnieniem, totalne dno.

Lidia

@Rokokoko, może w Hygienika zachodzą obecnie jakieś zmiany, które generują zapotrzebowanie na nowych pracowników? Może ktoś z osób zatrudnionych w tej firmie odnieść się do tej ewentualności? Znalazłeś interesujące Cię stanowisko w Hygienika, na które zdecydujesz się aplikować? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Rokokoko

Witam, co sie dzieje z firma Hygienika?Ostatnio bardzo duzo ogłoszeń wisialo na stronach internetowych w temacie zatrudnienia.

Julita

Dlaczego tak piszecie? Czy coś dzieje się ?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hygienika SA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

abc

racja- dlatego każdy kto tam jeszcze został szuka roboty gdzie indziej

Laborant

Jak wygląda praca w laboratorium?

Lidia

Hygienika SA poszukuje aktualnie księgowego. Zainteresowani tą posadą muszą mieć kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje przyszłemu pracownikowi atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz m.in. możliwość rozwoju zawodowego. Proszę o wypowiedź osoby zatrudnione w Hygienika SA na temat tego w jaki sposób pracodawca dba o rozwój swoich pracowników? Czy organizowane są szkolenia? Warto aplikować na to stanowisko w tej firmie?

op

nie ma juz zadnej ofetrty od nich powiem Wam ;p najwodoczniej czytalo kogos znalezli do pracy na tych stanowiskach

lubisie

brednie , brednie, Lusia dalej zarządza pod dyktando brodatego, nic się nie zmieniło, dalej jest nędza, a kadra jak była głupia tak jest dalej, trochę namieszali co do własności, tak na prawdę to nie wiemy kto formalnie jest właścicielem zakładu.

GnoM

"Poszłam troszkę dalej ... " Należało iść jeszcze ze dwa kroki i nie zaśmiecać niskich lotów reklamą tego wątku. "Obecnie będę kończył Technika dentystycznego" Weź ze sobą tego seryjnego mordercy, niech dokończy biednego technika gdzieś w ciemnej uliczce.

bono

witam, czy w zakladzie produkcyjnym hygienika pojawil sie jakis nowy zarzad, podobno ma wejsc inwestor ? czy cos wiecie na ten temat?

produkcja
@bono

co ty jaki inwestor ?, ta sama ekipa, nawet KK i AW praktycznie zarządzają dalej, całkowicie jesteśmy niestety dalej od nich uzależni, ta sprzedaż zakładu to chyba jakaś lipa dla celów podatkowych

Zostaw merytoryczną opinię o Hygienika Dystrybucja - Lubliniec

• Jak się pracuje w Hygienika Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Hygienika Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hygienika Dystrybucja?

Hygienika Dystrybucja
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.

Hygienika Dystrybucja