Bogfran

Rzeszów

Opinie o Bogfran

nmklas0912

W katalogach z meblami mają straszny bałagan.Dlaczego nie informują klientów że mają jeszcze podwykonawców,którzy robią im też jakieś meble . Potem wychodzi po kupionych meblach że któryś z nich jest innym kolorze.JA tak kupiłam sypialnie:łóżko,2szafki nocne,toaletka,komoda a szafę kupiłam z innego modelu no i okazało się że jest w innym kolorze tylko że przy zakupie nikt mnie nie raczył poinformować że to będzie trochę inny kolor bo to robi podwykonawca.Szafy nie chcą mi przyjąć bo jest złożona.Nawet żadnej rekompensaty nic zero.No cóż pozostał tylko sąd.Nikt z klientami się nie liczy.Nie polecam tego producenta mebli.BOG FRAN

Zostaw opinię o Bogfran - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogfran