Opinie o Power Serwis Agd Wojciech Flora w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Power Serwis Agd Wojciech Flora. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power Serwis Agd Wojciech Flora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Serwis Agd Wojciech Flora w Opole

wacław Nowy wpis

ludzie omijajcie ten pseudo serwis z daleka.Fachowiec którego przyjechał do uszkodzonej pralki stwierdził że jest spalona grzałka i potrzebna jest wymiana Nie popatrzył nawet na kody błędów.wymienił grzałkę coś tam włączył i powiedział że jest wszystko dobrze i usuną awarię.skasował 400zł po paru dniach próbowałem zrobić pranie i sytuacja się powtórzyła więc dzwonię i zgłaszam reklamację i słyszę że nie ma czasu i nie przjedzie .bęben załadowany praniem więc zadzwoniłem po drugiego serwisanta który zjawił się bardzo szybko .serwisant sprawdził starą grzałkę i stwierdził że wymiana grzałki była zbędna ponieważ jest w dobrym stanie i problem awarji leży gdzie indziej .facet orżną mnie.i wymiana grzałki to góra 10 min.i za wymianę policzył sobie 220 zł .jednym słowem kombinator i brak wiedzy .sprawę nie odpuszczę tępić naciągaczy.

Mariones Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej zasłużone. Był 10 minut sprawdził w Googlach kod usterko co zrobiłem wcześniej. Koszmar odradzam każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M Nowy wpis

Nie zatrudnia pracowników

Natalia Nowy wpis
@M

A zapowiada się na to że będzie zatrudniał czy jednak nie ma planów na taki rozwój firmy?

Odradzam

Zdecydowanie odradzam! Pan przyszedł do pralki na szybko stwierdził, że pralka uszkodzona (co było widać gołym okiem ...) i części niedostępne. Wziął 100-wkę i tyle. Gdy sam sprawdziłem w internecie okazało się, że w pierwszych wynikach już pokazuje oferty na tą właśnie część. Szkoda tylko 100 na tego Pana.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Power Serwis Agd Wojciech Flora? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
zdecydowanie odradzam!

"Fachowiec" wezwany do naprawy zmywarki na pierwszej wizycie zdiagnozował uszkodzenie grzałki. Diagnoza + zaliczka 200 zł. Po wymianie okazało się, że wymontowana grzałka jest sprawna, a zmywarka nadal nie grzeje. Człowiek-usterka: zalał kuchnię, majstrował przy włączonej, pełnej wody zmywarce, wywołał zwarcie, nie potrafił odpowiedzieć, co w takim razie się zepsuło... zostawił wszystko porozkręcane i zwiał - nie oddając zaliczki. Koszmar!!!! Nie tylko nie polecam. (usunięte przez administratora)

Justyna

Zdecydowanie nie polecam. Nie dość, że pan nie naprawił piekarnika to za sam przyjazd zgarnął 100 zł (przejazd między firmą a domem to czas 10 min). Odradzam tego pseudo fachowca!!!

Karol Poprawa

Zdecydowanie nie polecam tego pseudo serwisu AGD. Został wezwany do naprawy zmywarki boscha za diagnozę usterki skasował 100 zł. Stwierdził że pompa jest do wymiany koszt naprawy 800 PLN! Ppdziekowalem i wezwalem serwis Boscha ten stwierdził że pompa jest sprawna i założył dodatkową uszczelkę koszt serwisu Boscha to w sumie 200 PLN!!! Zaezadalem zwrotu kosztów za błędną diagnozę i próbę zaciągnięcia mnie na.droga naprawdę. Jedynie z czym się spotkałem to chamska reakcja. Jestem przekonany że koleś chciał mnie (usunięte przez administratora)lub nie.ma.pojecia o tym co robi myślę że wszystko jedno który powód jest prawdziwy to nie warto korzystać z tego serwisu.

Halina

Bardzo szybko, solidnie z czystym sumieniem mogę polecić ten sewis.

Zostaw merytoryczną opinię o Power Serwis Agd Wojciech Flora - Opole

• Jak się pracuje w Power Serwis Agd Wojciech Flora?

Zobacz opinie na temat firmy Power Serwis Agd Wojciech Flora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Serwis Agd Wojciech Flora?

Power Serwis Agd Wojciech Flora
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Franciszka Mehla 32
    45-116 Opole