Patryk Haring Transporte

Opinie o Patryk Haring Transporte

Polecam

Polecam.

Perfekcja

Rowniez polecam. Pracowalem 2 lata tutaj. Szef jest specem w tej branży. Pzdr dla Bossa

Polecam gorąco!
 Rekomendacja

Naprawde polecam gorąco prace!

Mam prace!
 Rekomendacja

Wow. Przyjeli mnie do pracy!!!!! W nowym biurowcu zaczynam????????????????

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Patryk Haring Transporte? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń
Grzesiek

Jeżdziłem na kiprach i czekam na miejsce na kierowce,dobrze płacą i zestawy nowe

Pracodawc
 Rekomendacja

Bardzo Zapraszamy. Prosze odezwac sie na jeden z emaili na stronie internetowej. Pozdrawiamy.

Można składać aplikacje?

Czy ktoś mi powie czy można złożyć do nich podanie? Jestem w trakcie nauki na kierunku logistyka, rozglądam się za stażem. czy ktoś może ich polecić?

Bardzo Polecam

Bardzo gorąco Polecam. Bylem na rozmowie w dniu dzisiejszym , oczekuje na telefon zwrotny. Bardzo inteligentna rozmowa na rozmowie o pracę.

Zipptrans

Polecam jako podwykonawca

P.T.H.U ratico Trans, Dobrzyn
 Rekomendacja

Jeszcze nigdy nie spotkałem sie z taką falą krytyki na firmę z którą współpracuje bez zarzutu od 2 lat. Nigdy nie miałem problemu i polecam.

Zth Goleniowo

Firma Pana Patryka jest godna polecenia,stawki ma dobre polecam

Zaktrans

Polecam Zespół PATRYKA HARINGA, mam dwa kipry i tylko z Haringiem mam stałe relacje i stała dobra kasę. Jest najlepszą spedycją w Polsce a jego auta wzbudzają zachwyt i zadrość.

Anitrans

Jestem przewożnikiem Patryka od 4 lat regularnie i moge tylko polecić, bo on jest fachowcem i ma dobre studio, pomagaja wszyscy w każdej sytuacji z firmy Haring a z platnosciami wystarczy dać znać. Jesteśmy firma rodzinną z Tarnowa i wspołpraca z Haringiem dużo nam pomogła. Nie damy na niego zlego słowa powiedzieć zwłaszcza za pomoc ze zjazdami na weekend i ze stawkami na powroty z Brandenburga. A jak moi kierowcy usłyszeli jakie warunki maja w Haringu kierowcy , jakie sprzęty auta nowe wszystko,spedytorzy słyszałem też dostają wysokie prowizję to sie nie dziwie że zazdroszczą. Panie Patryku proszę sie nie martwić jakość Pana firmy broni się sama! Dziekujemy za przelewy i zlecenia Maciej Zagórny i Katarzyna Wąckiewicz

Firma super

Super Firma.

Top Firma

Top

Kuba
 Rekomendacja

Polecam jak najbardziej prace. Szef jeden z lepszych na rynku. zna sie na tym co robi.

Top Firma

Tak trzymac.

Krystian Agrotrans
 Rekomendacja

Jeżdżę z Panem Patrykiem i jestem zadowolony, auta moje zarabiaja nie ma na co narzekac. Polecam

Andrzej

A kto mówi, że mam składać CV teraz? Zobacz w jakim tonie się wypowiadasz i w taki tandetny i niekulturalny sposób broniąc swojego "super pracodawcy" Haringa przyklejasz taką samą łatkę tej firmie. Zamiast atakować zacznijcie przyjmować krytykę na klate, tylko pokornie pokornie..... Bo ego trzeba chować!

Michal
@Andrzej

Wez sie przedstaw kolego, pewnie byly pracownik, wiem pewnie ktory to. To Ty jestes ten co nie umie korka dokrecic czy ten drugi? wez se znajdz innego pracodawce, przeciez jest tyle pracy, wiec sobie poszukaj, odwal sie od mojego szefa. jak masz problem to przyjdz i powiedz szefowi lub tez mi prosto w oczy, a nie chowasz sie za ekranem .

Zenek

Fajna firma na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Haring Transporte - Złotoryja

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Patryk Haring Transporte?

Liczba opinii klientów firmy Patryk Haring Transporte, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patryk Haring Transporte