Opinie o Patryk Haring Transporte w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Patryk Haring Transporte. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patryk Haring Transporte na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Haring Transporte w Złotoryja

Wojtek

NIE PŁACĄ, MAJĄ 400 FIRM KTÓRYM NIE PŁACĄ, CHYBA W MILIONY TO IDZIE, TRANSPORT PADA, SPEDYCJA LEŻY, BROWAR GROSZE MAJĄ NA TYM, NIC NOWEGO OD LAT, CZAS NA UPADŁOŚĆ.

paulina11

Firma nie płaci. Bardzo zadłużona. W trakcie restrukturyzacji. Brak kontaktu z pracownikami i właścicielem.

Kaja
@Łukasz

Ale wynagrodzenie nie jest płacone od samego początku? Nawet po przepracowaniu pierwszego miesiąca nie dostaje się pensji? Poszukuję zatrudnienia na przeczekanie...

Iwona

Polecam

Orientujesz się, czy cały czas trwa ten problem z niewypłacaniem wynagrodzenia pracownikom? Dlaczego się tak dzieje? Firma w ogóle jeszcze kogoś zatrudnia? Czy po takiej ilości zaległości nikogo już nie zatrudnia?

Dusia Nowy wpis

Dużo tych pieniędzy Ci zalegali? Od pierwszego miesiąca współpracy był problem, czy na początku nie zapowiadało się źle? Po jakim czasie udało Ci się odzyskać te pieniądze?

Czy w Patryk Haring Transporte możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

paulina11

@paulina11

To nie jest tak, że jak firma jest w trakcie restrukturyzacji, to i tak musi płacić pracownikom na czas? Chyba dopiero przy ogłoszeniu upadłości coś się zmienia? Mogę wiedzieć, jako kto piszesz? Bo trochę nie rozumiem tego braku kontaktu z pracownikami. Byłam pewna, że do nich należysz i chciałam podpytać o firmę, czy jest jeszcze szansa, że się coś pozmienia i podniosą się z kryzysu

Łukasz

Pracownicy odchodza z firmy bo im nie placi, kierowcy tak samo. Kazdy kto odchodzi od nich jak opowiada co tam sie dzieje to jakas pandora. Rekin biznesu okazal sie plotka ktora nawet nie potrafi napisac slowa restrukturyzacja a co dopiero sie jej poddac by splacic ponad 400 wierzycieli , komedia nie firma

keb
@Łukasz

(usunięte przez administratora) najpierw sie dowiedz co to jest restrekturyzacja, a potem mow. a po drugie jestem pracownikiem nadal, bede nadal, pracownicy dostaja kase, zas kierowcy maja do zwrotu olbrzymie zaliczki, a auta szef sie pozbyl, bo zainwestowal w gazowce, dostal po (usunięte przez administratora) jak i wiele firm ktore zainwestowaly w ekologie.

Łukasz

Rekinie biznesu skoro jesteś taki super to dlaczego twoje auta są na licytacji komorniczej ? Wystarczy zadzwonić zapytać . Ogłoszenia są w necie. Naczepy dojechane nie warte nic. Skąd te ogłoszenia windykacji że ściągają kasę za fv których nie umiesz zapłacic ? Udawaj dalej rekina ale to tobie pali się grunt pod nogami nie mi . Sciemniaj dalej ze wszyscy winni tylko nie ty . Pamiętaj już nie robię u ciebie a wiem co tam się działo rekinie biznesu :)

Kaja
@Łukasz

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Patryk Haring Transporte? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik biurowy
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Bartek

Nie polecam, Placcie za wykonana prace!!! (usunięte przez administratora)

Kierowca

Chory czlowiek, chce zwrotu wymyslonych zaliczek bo nie ma pieniadzy na zycie i splate podwykonawcow, firma tonie , kumpel sie juz zwolnij czas sie zwijac z tego (usunięte przez administratora) nie polecam pracodawcy

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się dobrze na temat stanowiska Pracownik biurowy? Pytam, ponieważ jest taka oferta, a raczej była w kwietniu tamtego roku. Ale pomyślałam, że może jeszcze jest szansa, powtórzyła się albo coś w tym stylu. Będę dzwonić prawdopodobnie i pytać, tylko najpierw muszę wiedzieć chociaż, jakie są godziny pracy? Bo tam mi się już nie wyświetla.

Wojtek

Na jakie wsparcie w Patryk Haring Transporte mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Wtajemniczony pracownik

Przeciez wiem ze to Ty. masz na laptopie program moniturujacy. pzdr.

@Wtajemniczony pracownik

Kto ma program monitorujący? Wszyscy pracownicy? Są wcześniej o tym poinformowani że każda aktywność na laptopie jest sprawdzana?

haha

wychodzi na to ze nie wie co podpisywal:-) a ciekawe rzeczy pewnie mozna wyczytac co robil ow dany pracownik w czasie pracy, oj ciekawe.

Iwona

Polecam

Jak szefostwo w Patryk Haring Transporte traktuje ludzi?

Michaś

Wszystko zależy od stanowiska ale ogólnie bardzo pozytywna atmosfera i spoko kasa.

Izabela
@Michaś

No pewnie, że od stanowiska zależy i tego co kto lubi. A dasz proszę znać, które aktualnie oceniasz? Kasa spoko to taka bardziej rynkowa czy coś nawet ponad?

@Izabela

Kasa raczej rynkowa chociaż masz kase zawsze na czas.

Mana

Jak ty robisz swoje to nie ma problemu, zgadzam się z większością opinii

Dawid Kudelski

Bardzo miło wspominam prace w tym miejscu. Wypłaty były zawsze na czas. Atmosfera przednia.

Sylwia
@Dawid Kudelski

Super! Ile wynosiły wypłaty dasz znać? Tak poza tym, czemu nie pracujesz skoro piszesz, że miło wspominasz? Oczywiście jeśli można spytać :)

Dejwid

Płatności ok i to najważniejsze. Firma super.

KW
@Dejwid

Potwierdzam, brak większych problemów.

@KW

Czyli atmosfera w firmie tez jest ok? Jak ocenicie ten aspekt? Bo np dla mnie to nawet wazniejsze od zarobków.

Damian
@Marta

Dla mnie ok. Pozytywnie.

KW

Od lat na TOP-ie. Jeżeli ty jesteś w porządku oni zawsze również.

Dawid

Wiele pozytywów słyszałem o firmie.

Bartosz Kozioł

Moja umowa super nie narzekam bo mam w końcu stabilne zatrudnienie.

Karol

Wszystko zawsze na czas. Z każdą sprawą idzie się dogadać. Nie narzekam :)

@Karol

Ale to mówisz o relacjach z przełożonymi czy o innych pracownikach też? Atmosfera między wami jest ok? :) I jak z warunkami pracy, jest umowa o pracę na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Haring Transporte - Złotoryja

• Jak się pracuje w Patryk Haring Transporte?

Zobacz opinie na temat firmy Patryk Haring Transporte tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patryk Haring Transporte?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patryk Haring Transporte
4.6/5 Na podstawie 64 ocen.

Patryk Haring Transporte