Patryk Haring Transporte

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Patryk Haring Transporte

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Patryk Haring Transporte?

Piotr Nowy wpis
@Pytanie

Izabela Nowy wpis
@Piotr

A ilu w tej liczbie jest Panów a ile Pań? ;)

Profesjonalizm Nowy wpis
Klient

Zawsze gdy zadzwonimy, to mila obsluga.

Super sie pracuje

Praca super, kasa tez.

Julia
@Super sie pracuje

A jak dokładniej wygląda wynagrodzenie w Haringu? Chciałabym się zorientować jakie są to mniej więcej stawki na początek :) Czy później są jakieś podwyżki za np. staż pracy?

Czy Patryk Haring Transporte organizuje staże dla studentów?

Jakub
@Pytanie

Tak organizuja, niedlugo beda szukac kogos na staż.

Helena
@Jakub

Tak, właśnie słyszałam. Podobno Patryk Haring Transporte zapewnia miejsca dla stażystów w zawodzie kierowca zawodowy z gwarancją zatrudnienia. A wiesz może, jak kształtuje się wynagrodzenie stażysty?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Patryk Haring Transporte? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń
Monika

Ile na start oferuje ta firma ?

Jakub
@Monika

Ja pracowałem i nie narzekałem. Musiałem niestety zmienic miejsce zamieszkania ze względu na małżonke. Bardzo fajna firma i ludzie

Bardzo Polecam
@Monika

Polecam, chociaz maja super ładunki:-) Pozdrawiamy tych co probuja wypisywac brednie na nasz temat, byli pracownicy z dyscyplinarkami z Sadu Pracy albo geniusze, ktorzy zostawiaja faktury i zlecenia!. Probuja, Probuja, ale im to sie nie udaje. Pozdrawiamy Was serdecznie. Zajmijcie sie soba, nie interesujcie sie tym co u nas sie dzieje. bo my mamy sie bardzo dobrze.

Ptasiek

Równiez moge polecic.

Peter

Równiez polecam

Super Firma

Super Firma

Kamil
 Rekomendacja

Zgadza sie. Psiaki spadac stad . Szczekajcie u siebie w ogrodku. Macie problem to napisz jeden czy drugi swoje dane. Zazdrosc. Zawisc od bylych pracownikow.

Zadowolony byly pracownik
 Rekomendacja

Polecam Pana Patryka bardzo goraco, nauczylem sie bardzo wiele w 2010-2011 roku. teraz pracuje za granica , w niemieckiej spedycji.

Antek
 Rekomendacja

Polecam. Nic dodać nic ująć.

Wlodziu
 Rekomendacja

Byliśmy dziś z kolegą na rozmowie odnośnie pracy na kierowcę. Mam nadzieję że oddzwonię. Szefa dziś nie było a szkoda. Szefie czekamy na telefon

Super sie Pracuje

Super sie Pracuje przez duże P.

Polecic Tylko!

Pozdro dla super ekipy.

Goraco Polecam.

Lukasz

Możesz podjechać i złożyc CV. Pzdr

Paweł

Nie wiecie czy tu przyjmują do roboty?

Edward

Fajna firma.

Karolina

Pracowała u Patryka ponad dwa lata. Szef najlepszy. ale w tamtym okresie inni koledzy, zielonego pojęcia o pracy nie mieli, takie odnosiłam wrażenie. Pozdrowienia dla szefa i szefowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Haring Transporte - Złotoryja

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Patryk Haring Transporte?

Liczba opinii klientów firmy Patryk Haring Transporte, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patryk Haring Transporte