Opinie o Patryk Skórka Sqrka Expres w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Patryk Skórka Sqrka Expres. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Patryk Skórka Sqrka Expres na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Skórka Sqrka Expres w Wrocław

Kubi Nowy wpis

Czy firma wykonuje swoją działalność jednoosobowo? Tak można sądzić z danych rejestrowych. Ale sądząc po liczbie maszyn, jaką prezentują na stronie, może być to dość karkołomne zadanie. Zastanawiam się, czy warto się tam zgłosić do pierwszej (usunięte przez administratora) Słyszał ktoś o jakimś planowanym naborze?

Obserwator Nowy wpis

Polecam w google wpisać: Zielonogórzanin kupił auto w Hiszpanii. Miał być sposób na biznes, a przez nieuczciwego przewoźnika są nerwy i dodatkowe koszty. i przeczytać artykuł.

Piotr Nowy wpis

Nie polecam pracy jako pod wkonawcza od listopada 2022 nie zapłacił za fakturę mi i drugiemu kierowcy chłopak został wkiwany przez niego na pierwszej fakturze jaka wstawił na własnej działalności gospodarczej

Ewelina Nowy wpis
@Piotr

Witam, obecnie firma zatrudnia większości wykonawców jak tutaj pan wspominał czy również posiadają własnych pracowników? jeśli tak to ilu ich obecnie jest i czy znane są warunki zatrudnienia?

Klient Koszalin

Na tle negatywnych opinii niestety nie mogę jej tez dać. Transport jak i sama komunikacja i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Usługę zleciła i zapłaciła zagraniczna firma, która zakupiła ode mnie samochód i zatrudniła do operacji transportu mojego auta Pana Patryka. Transport zakończył się bez żadnych komplikacji, na bieżąco miałem kontakt z Panem Patrykiem, a co dla mnie najważniejsze zabrał ze sobą umowę sprzedaży auta aby podpisał ja nowy kupujący, aby posiadać oryginał umowy a nie skan. Jak najbardziej polecam

@Klient Koszalin

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Patryk Skórka Sqrka Expres? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym fałszywym człowiekiem. Nie wypłacił mi wynagrodzenia za 2 miesiące. (usunięte przez administratora)

Właściciel

Chciałbym poznać tego pracownika, bo nie przypominam sobie, żebym kogoś w ostatnim czasie zatrudniał, a tym bardziej komuś nie zapłacił :)

@Właściciel

Ja też złożył bym wspólnie z nim pozew przeciwko tobie

Temida

Osoby poszkodowane przez Firmę Sqrka Expres proszone są o kontakt w celu zgromadzenia materiałów dowodowych pod adresem mailowym: pozew_sqrka[]protonmail.com. Jeśli firma Patryk Skórka Sqrka Expres, działająca przy ulicy: Klecińska 5, 54-413 Wrocław, swoim działaniem naraziła Państwa na szkodę wynikającą z przywłaszczenia przewożonego ładunku, lub w sposób bezprawny podwyższyła opłatę za fracht, co nie wynikało ze wstępnych ustaleń, lub celowo uszkodziła przewożony ładunek, prosimy o zgromadzenie wszelkiej zebranej dokumentacji w tej sprawie celem pozyskania świadczeń odszkodowawczych. Rozliczenie tylko i wyłącznie z puli pozyskanego odszkodowania.

Kolejny były pracownik

Do dnia dzisiejszego nie zostały wypłacone mi pieniądze. Odradzam i przestrzegam.

adam3400

nie kompetentny i nie uczciwy , nie polecam współpracy , nie wypłacalny , nie polecam usług

Właściciek
@adam3400

Akurat Pan Adam aktualnie ma sprawę za swoje wybryki w prokuraturze, więc nie wiem kto tu jest niekompetentny :)

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Skórka Sqrka Expres - Wrocław

• Jak się pracuje w Patryk Skórka Sqrka Expres?

Zobacz opinie na temat firmy Patryk Skórka Sqrka Expres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patryk Skórka Sqrka Expres?

Patryk Skórka Sqrka Expres
  • Osiedlowa 5