Opinie o Ids Karol Porwoł w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ids Karol Porwoł. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ids Karol Porwoł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ids Karol Porwoł w Rybnik

Operator CAD Nowy wpis

Praca ogólnie ok. Z zalet na pewno w miarę spokojna atmosfera, możliwość nauczenia się inventora, fajne jako pierwsza poważna praca. Do wad pracy przede wszystkim należą całkowita powtarzalność zadań, niewielkie nastawienie na rozwój pracowników (np. brak dodatkowych szkoleń) i właściwie brak kontaktu z produkcją. W Polsce jest tylko biuro konstrukcyjne, a cała reszta (produkcja, sprzedaż, zamówienia) jest w Anglii. Cała komunikacja między Polską a prowadzona jest przez szefa. Pensja ok jak na taką robotę, warto od początku upominać się o odpowiednie umowy.

Natalia Nowy wpis

ktoś potwierdzi tę opinię, z której miałoby wynikać, że zmieniają tu stażystów jak rękawiczki? pytam, bo zastanawiam się nad sensem tego typu rozwiązania... ktoś wyjaśni? wszyscy stażyści tak dobrze się sprawują w swoich obowiązkach, że nie ma co się obawiać nad zatrudnianiem nowych? co należy do ich zakresu?

Konstruktor CAD

Witam, nie zgadzam się z opinią powyżej, w naszej firmie pracują ludzie już prawie od początku założenia biura czyli jakies 6-8 lat, inne osoby mają już doświadczanie 5-letnie, oczywiście zdarzają się osoby które przychodzą, do pracy mają rozmowę z szefem, wypadają chyba całkiem dobrze, szef każdemu daje 3 mc rozruchowe głównie nauka, gdzie i my (reszta teamu) pomagamy bo to w końcu nasz nowy kolega ;p (małe biuro wiec znamy sie trzeba się lubić a twoja praca teraz to moje poprawki później), ale po 3 mc kolo nie łapie ni w ząb. To co ten koleś napisał powyżej to bzdura, mamy raczej skomplikowane systemy i nie szkolisz kogoś 3 mc tracisz czas żeby go zwolnić. te osoby często nic sobą nie reprezentują chcą się prześlizgnąć i tyle. jakby coś umiał to by pracował a poświęcony czas nasz i szefa nie poszedł by na marne bo podczas pierwszych 3 mc nie zrobisz nic konkretnego co można by wykorzystać w praktyce.

Aaa Nowy wpis
@Konstruktor CAD

Hmmm albo jesteś szefem albo sam szef gada wam takie bzdury bo najpierw kombinują przez te trzy miesiące kazać przyjść jako stażysta z Urzędu Pracy a po upływie wola szukać kolejnego jelenia. Bo jako powód zawsze podane jest redukcja etatu albo że ktoś mail odejść a nie odchodzi a nie że jest jakiś problem z obsługa programu...

Raptowny

Dokładnie tak jak napisał kolega "Lolipop". Pracodawca reprezentuje typowo "polskie" podejście do pracownika, czyli wymagania z kosmosu za stawkę sprzątaczki bądź kasjerki w sklepie. Stanowczo odradzam jeśli szanujesz swój czas i cenisz swoje umiejętności.

Agata Nowy wpis
@Raptowny

Panie Raptowny, czy pan też jest pracownikiem tej firmy? Bo odznaczyłeś się jako kandydat, byłeś na rekrutacji czy pracowałeś?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ids Karol Porwoł? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lolipop

Generalnie w firmie pracują fajni ludzie ale sam "szef" to (usunięte przez administratora) Obiecuje dużo i kusi dobrymi zarobkami i możliwością rozwoju, a następnie kiedy jest już za późno żeby się wycofać to zmienia warunki "umowy" jakie były obiecane. Preferuje politykę co 3 miesiące nowy pracownik. Rada dla przyszłych zatrudnionych: jeżeli już naprawdę musicie się tam zatrudnić to żądajcie listu intencyjnego i wszystkich wynegocjowanych warunków na piśmie zanim podpiszecie umowę!

Irena
@Lolipop

Hej, trochę mnie to zastanawia. Wspomniałeś, że pracodawca zmienia warunki umowy. Jak to możliwe? Przecież wynagrodzenie jest na podpisanej umowie, nie wypłaca w tej wysokości?

Zostaw merytoryczną opinię o Ids Karol Porwoł - Rybnik

• Jak się pracuje w Ids Karol Porwoł?

Zobacz opinie na temat firmy Ids Karol Porwoł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ids Karol Porwoł?

Ids Karol Porwoł
  • Podmiejska 95 lok. p.114