Opinie o B.T.H. "HOLD" w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie B.T.H. "HOLD". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B.T.H. "HOLD" o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.T.H. "HOLD" w Szczecin

Ryba

Płatności ok, jeśli chcesz jako monter uważaj na Czesiek,Józek zwłaszcza Jacek. Jako spawacz uważaj na Polaka Zbyszka, świnie podkłada i obrabiacz.Kierownik najsłabsze ogniwo,swoje frustrację,problemy domowe i życiowe odstresuje na pracowniku. Zastanów się dobrze

Ryba Nowy wpis

Kubuś Nowy wpis

Słyszałem że są wyjazdy np wczoraj do Holandii pojechali,jakie stawki?

Kubuś Nowy wpis

Czy są przyjęcia do firmy, gdzie działają ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie B.T.H. "HOLD"? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie B.T.H. "HOLD"? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Mogę opisać pracę na kontrakcie w tej firmie. Zawsze jest tylko jedna zmiana od 6 do 14:30 lub do 16:30 zależy jak komu pasuje i ile godzin chce przepracować, soboty pracujące jeśli ktoś chce pracować i zarobić więcej. Przerwa 30 minut i kolejna 15 minut dla tych co pracują po 10h. Pracuję na kontraktach przy Rurociągach w Rostocku na stoczni Neptun , mieszkania 2 lub 4 osobowe w dobrym standardzie, łazienka z prysznicem, kuchnia z wyposażeniem, wszystko na miejscu sprzątane co 2 tygodnie. Aktualny kierownik w Rostocku do nikogo się nie przypier... jeśli wykonujesz pracę którą dostałeś. Wypłata zawsze w terminie, (czyli pierwszy piątek po 10) jeśli jesteś na umowie o pracę. Jeśli jesteś na umowie rzemieślniczej to ostatnio chłopaki mieli jakieś obsuwy w przelewach. Jeśli chodzi o Włodzimierza to lepiej go unikać i z wszelkimi sprawami iść do Ariela. Minus w tej firmie to narzędzia elektryczne ,głownie Hikoki które są słabe i łatwo się psują. Odzież robocza, całe zabezpieczenie osobiste dostaje się od kierownika, można mu też zgłosić zapotrzebowanie na rzeczy których brakuje to zamawia to na następny tydzień. Od momentu jak Egona zwolnili jest spokój bez dziwnych akcji i spięć. Firma zapewnia transport ze Szczecina do Rostocku i z powrotem co weekend.

Egon

Ty (usunięte przez administratora) mnie nie zwolnili tylko sam żem się zwolnił (usunięte przez administratora) już wróciłem spowrotem do bth hold

Hook

Pracy w tej firmie nie polecam A nawet odradzam ponieważ pracują tam sami falszywi ludzi.poczawszy od Włodka A kończąc na samych pracownikach.nie wiem jak jest na przelocie na stoczni ale wiem jak jest kontraktach.kwatery straszne że czasem się tam mieszkać odechciewa,robota jest owszem ale za to nie ma czym robić.na ostatnim kontrakcie mieliśmy jeden młotek na kilku ludzi nie wspominając o rekawicach czy innych podstawowych rzeczach.Wlodek ciągle kręci i kłamie i ciągle nie wie o co chodzi.najlepiej by mu pasowało jak za granice pojedzie się swoim autem,zatankuje się za swoje i nie będzie się upominać o wypłatę.logistyka na kontraktach to po prostu tragedia.sa też ludzie którzy włodkowi wchodzą w (usunięte przez administratora) i to na boso i gadają (usunięte przez administratora) na ludzi których widzą pierwszy raz na oczy A sami uwarzaja się na niewiadomo kogo tu pragnę pozdrowic najwiekszego wazeliniarza EGONA.to wieśniak któremu odbiło w wielkim mieście.w tej firmie nigdy sie nie wie na czym sie stoji,jest niby robota robota a nagle dostaje się hasło żeby zjechać bez większej przyczyny.ewenemen w tej firmie to to ze do zaliczyli doliczaja 3%,nigdy sie z takim czyms nie spotykałem.jest wiele lepszych firm w Szczecinie niż BTH Hold.kto chce spać spokojnie i żyć bez staresu niech omija tą firmę!!

Bąbel
@Hook

Same znane Osobistości. (usunięte przez administratora) nagabuje pracowników do wyjazdu mimo zwolnienia lekarskiego, EGON nic dodać i nic ująć, niezłe zioło (usunięte przez administratora) Cyt ,(usunięte przez administratora)ciągle kręci i kłamie i ciągle nie wie o co chodzi.najlepiej by mu pasowało jak za granice pojedzie się swoim autem,zatankuje się za swoje i nie będzie się upominać o wypłatę" - strzał w dziesiątkę. Aby ukręcić kaskę na zakup wyposażenia w sprzęt dopisuje godzinówki pracownikom, którzy dokupują na fakturę firmy za swoje pieniądze.

Maja

Remi zglłoś sie do kierownika Pawła V przelot. Stawki od 20 - 25 i możliwosc premi .

Remi

Czy firma zatrudni spawacza z certyfikat tiv. Z tego co słyszałem stawkę nawet 21 zł można dostać?

Stały

Pewnie,że warto pracować. Umowa o pracę,urlop zwolnienie wszystko płatne. Ubranie robocze i extra wyposażony magazyn gdzie wszystko dostaniesz do pracy. Śniadanie na ciepło i do wyboru dwa dania. Co miesiąc premia. Tylko robić

@Stały

Fajnie by było, ale nie w tej firmie

Czy urlop w B.T.H. "HOLD" jest płatny 100%?

Nie jest, kwestia jeszcze jaka masz umowę, ale marnie płacą za urlop. Jeśli masz 2800 brutto to wychodzi koło 100zl,jesli 3500 to wychodzi od 100 do 150

Jedyny plus tej firmy to to, że wypłata zawsze jest na czas. Dbanie o pracownika to jest jakiś dramat. W czasie covidu gdzie pracy nie było oczywiście dofinansowanie przytulili, ale żaden z pracowników który był na wolnym nie otrzymał wynagrodzenia. Wystawiany był urlop a jak ktoś nie miał to wypisywali bezpłatny tak załatwiali sprawe

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w B.T.H. "HOLD"?

No body

Na wyższe? Czyli na jakie?

@kriss sugerujesz ze jest rygor ?

Czy pracodawca B.T.H. "HOLD" motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kriss

Tak batem i stoi z owczarkiem niemieckim

Mirosław

Czego konkretnie nie polecasz bo Twoja wypowiedź aktualnie jest bardzo chaotyczna? Możesz wyjaśnić co dokładnie miałeś na myśli oraz o co Ci chodziło? Proszę o wyjaśnienie bo to dla mnie ważne.

Faktycznie kwatery są tak straszne ?

Jacek

@Grześ Mógłbyś dodać więcej informacji o firmie i pracy? Warto aplikować?

Grześ

Polecam!!!

Wasyl

Czy ten ala kierownik pan Pawel dalej urzeduje i mysli,ze kieruje firma. Kiedys tam pracowalem ale... Ze stajennego jak wyrosl.

Elżbieta
@Wasyl

Widzę, że pracowałeś w B.T.H. "HOLD". Skoro, jak sam piszesz, tak było, to może skusisz się na to, aby ocenić tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki na forum? Twoja wypowiedź z pewnością będzie pomocna dla osób, które chciałyby może podjąć pracę w B.T.H. "HOLD".

Tomcio
@Elżbieta

A co konkretnie moja droga byś chciała wiedzieć na temat tejże firmy?

Kamil

@prometeusz, mylisz się, ale myślę, że dyskusje w tym temacie są zbędne. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w B.T.H. "HOLD"? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie? Może prowadzi ona teraz jakieś ciekawe rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o B.T.H. "HOLD" - Szczecin

• Jak się pracuje w B.T.H. "HOLD"?

Zobacz opinie na temat firmy B.T.H. "HOLD" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.T.H. "HOLD"?

B.T.H. "HOLD"
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Tama Pomorzańska 13L
    70-030 Szczecin