Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski

Adres: Wajdeloty 22 lok. 11, 80-437 Gdańsk

NIP: 9570859675 REGON: 220069725

Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski

Opinie o Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski

Jakie emocje budzi w tobie firma Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski w mieście Gdańsk? Czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa Adi-Elektriks Adrian Sobolewski