Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Arka”

Częstochowa

Opinie o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Arka”

ganja

Witam serdecznie. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma radzi sobie całkiem nieźle. Miejmy nadzieję , że będą dalej szli tą ścieżką. Wtedy spodziewać się można wiele dobrego, a i pracownicy będą mieli spokojniejsze głowy. W kielcach Arka poszukuje obecnie doradców klienta. myślę , że to ciekawa opcja dla młodych

Zostaw opinię o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Arka” - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Arka”