KARCZMA PODGORICA

Kanie

Opinie o KARCZMA PODGORICA

Czy ten lokal koło Pruszkowa jeszcze istnieje? szukam pracy sezonowej, najlepiej na stanowisku kelnerki. Pracownik- co Ci się konkretnie nie podobało w tym miejscu? Jak wyglądają zarobki i atmosfera w zespole?

Ponieważ mieszkam w Kaniach więc często z rodziną jemy tam np. sobotni obiad i zawsze jest w porządku ,nie czuliśmy się nigdy oszukani...tylko nasz ulubiony kelner już niestety nie pracuje.Generalnie polecam knajpę jeśli ktoś lubi bałkańską kuchnię.

Potwierdzam,byłem z rodziną na obiedzie i nigdy więcej.Właściciel darł się na personel i widziałem jak przelewał ^wino^! z baniaka do oryginalnej butelki!!!

Jako były pracownik nikomu nie polecam. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o KARCZMA PODGORICA - Kanie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KARCZMA PODGORICA