Opinie o NK Studio Reklamy Anna Romańczuk-Piwko w Ząbkowice Śląskie

counter
Agata Nowy wpis

Coś w ogóle nie piszecie o NK Studio Reklamy, co mnie trochę zastanawia. Chyba czas zmienić ten stan rzeczy, dlatego bardzo zachęcam Was do dyskusji na temat tego pracodawcy. Każda informacja się tu przyda. Mnie na przykład ciekawi to, czy można tam odbyć staż. Czy ktoś coś wie o tym? Proszę, dajcie mi znać!

Jarek Nowy wpis

Jak się pracuje w dobie koronawirusa, czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia?

Klient Warszawa Nowy wpis

Zamawialiśmy w NK Studio Reklamy roll upa doszedł na drugi dzień jakość wydruku bardzo dobra. POLECAM Bardzo dobra współpraca pełen profesjonalizmy .

Renata Górska Nowy wpis

Firmie zleciliśmy przygotowanie potrzebnych do targów materiałów - ścianki, trybunki, flagi - dosłownie wszystko. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie tą firmę. Wszystkie produkty dotarły w ustalonym twrminie. Bardzo dobra jakość, kolory idealnie dopasowane do barw naszej firmy. Kompleksowo i przyjemnie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rozczarowany_Klient

Firma niestety nie jest godna polecenia. Właściciel firmy to kompletnie nieodpowiedzialny człowiek. Wziął pieniądze inie wywiązał się ze zlecenia. Najpierw naobiecywał, że wszytsko "już sięrobi" i będzie za kilka dni. Potem brak kontaktu. Jak zaczęliśmy wysyłać smsy, że jest niepoważny to łaskawie odebrał i znów naobiecywał. Po czy do dnia dzisiejszego (od marca br. ) nie wywiązał się ze zlecenia. W tej chwili już nie odbiera telefonu, ani nie odpowiada na maile.

Czekamy na aktualne info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie NK Studio Reklamy Anna Romańczuk-Piwko w miejscowości Ząbkowice Śląskie i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o NK Studio Reklamy Anna Romańczuk-Piwko - Ząbkowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad