Patryk Żyłka P&A Consulting

Opinie o Patryk Żyłka P&A Consulting

Uwazajcie na tego "pana" ma ogrrrrrrrrrrrromne DLUGI

Pozdrawiam panie Patryku

Renata

Zobaczcie sobie tutaj na dlug tego pana http://www.uwagadlugi.pl NA KWOTE 29344.35 ZL DATA DODANIA 2018.07.11. JA WPISALAM jego nip i wszystko wiadomo

https://www.gwg.pl/zapytanie,32988 Dlug Pana Zylki

Renata

Kiedy Pan zamierza zapłacic mi ta druga fakture.Dla przypomnienia faktura 28 F 2018 na kwote 1230 euro.Niedlugo minie juz rok!!!!!!!Pan to ma tupet.NIEUCZCIWOSC NA PERWSZYM MIEJSCU. NIEUCZCIWOSC I BRAK GODNOSCI

Oto ponizaj dlug pana Patryka Zylka

Renata

To prawda (usunięte przez administratora)ludzi.(usunięte przez administratora).NIEUCZCIWOSC!!!!!!!!!!!!!!!!To chyba brak sumienia.Byc moze czlowiek pozbawiony jakichkolwiek uczuc .Nie umiejacy postawic sie w mojej sytuacji jak jakis zaprojektowany "robot" BYLE PO TUPACH DO CELU!!!!!!!!Zglaszajcie go do KRD.TEN PAN JUZ TAM WIDNIEJE i w niedlugim czasie ja tez go tam zglosze na kwote 1230 euro.ktorego termin minal 11 maja 2018r.I pozostaje tylko sad!!!!!!!!Trzeba takich tepic,nie moga tacy funkcjonowac w spoleczenstwie.A jeszcze jednoPanuPatrykowi brak kultury osobistej i GODNOSCI!!!!!!!!!!!.LUDZIE SPRAWDZAJCIE GO ZANIM PODEJMIECIE WSPOLPRACE!!!!!!!!!!!!!!! DORABIA SIE NA NIUCZCIWOSCI

Tylko do sadu z "takimi"

OSZUST LUDZIE UWAZAJCIE NA NIEGO

OSZUST I KRETACZ

MR. ROMAN

Witam, potrzebuje kontakt z panem Patrykiem w celu omówienia kilku szczegółów. Jestem zainteresowany współpraca pozdrawiam. Rzetelność i uczciwość na pierwszym miejscu i to się ceni. Pozdrawiam.

Marcin
@MR. ROMAN 15.10.2018 19:34

Tą rzetelność i uczciwość proszę sobie sprawdzić w KRD tam pan najlepiej zobaczy jaka to uczciwa firma. Sam go tam dopiszę ,ale muszę najpierw dop. formalności.

Święty

Firma godna polecenia. Lubię atmosferę w Patryk Żyłka P&A Consulting za: Rzetelność

Marcin

Witam. Miałem się nie angażować w tą "debatę" miedzy żoną i panem, ale nie mogę wytrzymać tych bzdur jakie pan tu wypisuje. Proszę mi nie zarzucać nie terminowej dostawy czy innych tego typu spraw bo to są dopiero pomówienia. Coś się panu pomyliło ja wywiązałem się ze swoich zobowiązań na 100% mam podpisane dok. bez żadnych wpisów na dowód tego co piszę. Pan mi zarzuca jakąś nieprawdę próbując siebie wybielić, a to pan nie wywiązał się ze swoich zobowiązań miał pan termin na zapłatę należności za wykonaną usługę do 11maja, i co mamy już październik. Przez pół roku nie wspomniał pan ani słowem o rzekomo nie terminowej dostawie ,czy coś. Tylko wklejał mi pan jakieś historie że kontrahenci panu nie płacą i nie ma z czego zapłacić. Czekałem cierpliwie, ale ile można. Nagle gdy żona umieściła wpis to okazuje się że ja nie wywiązałem się z umowy. Niech pan ma trochę godności i przyzwoitości zapłaci należność i nie insynuuje rzeczy które nie miały miejsca.

Renata

Dziekuje bardzoooooooo za zaplate 1 zaleglej faktury ktory TERMIN .minal 6 lipca 2018r a wlata nastapila 1 pazdziernika 2018 r po moim wpisie.Prosze niech Pan okaze sie UCZCIWYM I zaplaci ta druga ktorej termin minal 11 maja 2018 oczywiscie ta na wieksza kwote,a usune wpis.A nie szantazowac telefonicznie i przeklinac ze nie zapaci Pan drugiej dopoki nie usune wczesnieszego wpisu .Wie Pan dobrze ze pisal do Pana prawnik i srawe mialo tez INCASO.Ps i prosze niciem nie podszywac sie podemnie.Po drugie nie jestem "burakiem " tylko KOBIETĄ!!!!!!!!!!!!! Troche szacunku i kultury osobistej.Pozdrawiam

Szef
@Renata 01.10.2018 22:40

Droga Pani Pani uslugi sa dalekie od tych jakie proponujecie . Najpierw zmieniace cene pozniej nie stawiacie sie na zaladunku o czasie a nastepnie dostarczacie nie na czas dodatkowo macie informacje ze zaplata w zlotowkach (zyjemy ,pracujemy w kraju Polska) nie wiem skad faktury w euro .) Dla mnie nie reprezentuje pani nic zero przenoszac jakis konflikt z 2 fv na jakies forum . Wystarczajaco sie dokladnie wypowiedzialem pani mezowi jezeli nie potrafi tego zrozumiec trudno . Ja zglosze sprawe o pomowienia . MAMY PRAWO DO REKLAMACJI USLUG

Renata

Oczywiscie za ta jedna fakture,bo na druga wpate czekam

Renata

A jeszcze jedno faktura byla wystawiona w euro a Pan przelal w zlotowkach

Renata

Niech Pan sprawdzi na fakturze ze KOBIETA PROWADZI DZIALALNOSC ,bo chyba nie za bardzo Pan zorientowany.

Anonymous

Rzetelna firma właściciel do dogadania tak jak kazda firma czasami z problemami ale zawsze zapłacone

Klient

Firma super wspolpracujemy 8 lat z wlascicielem bez problemu

anonymous

OSZUST!!!!!!! Nie zaplacił mi za 2 wykonane usługi transportowe

@anonymous 18.09.2018 12:17

Panie (usunięte przez administratora)niech pan oszczedzi takiego buractwa ile mial pan transportow wszystkie sa zaplacone 20 szt wiecej a pan wpisuje ze jestesmy oszustwem bo nie zaplacilismy 2 w terminie brak słów buractwo a jak pan obiecywal auta i nie podstawial obciazalismy pana

Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Napiszcie jakie macie wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy Patryk Żyłka P&A Consulting w miejscowości Szczecin.

Zostaw opinię o Patryk Żyłka P&A Consulting - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patryk Żyłka P&A Consulting