Opinie o Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli w Zamość

counter
5 3 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gość Nowy wpis
Klient

Niestety, ale z przykroscia zmieniam moja opinię na temat tej pani. Zostałam poproszona o napisanie pozytywnego komentarza i pewnie jak większość osób tutaj piszace pozytywne komentarze na temat " Cudownej Pani ADWOKAT" to komentarze wyłudzone od tych osób. Miałam styczność z tą osobą dosłownie kilka dni, gdyż wynajelam u niej dom. Nasz wynajem skończył się bardzo szybko ( BO PO 4 DNIACH), gdyż w domu zaczęło się wszystko sypac, od prądu do kominka - i to my nawet tam nie mieszkając byliśmy temu winni. Zrezygnowalismy, bo stwierdzilsmy wspólnie z mężem, ze cała ta sytuacja i bardzo utrudniony kontakt z właścicielem nas przerasta. Radze omijać ta panią szerokim łukiem, nie oddała mi całej kaucji, która wpłacilismy na poczet wynajmu, ukradła mojej rodzinie 600 zl!!! I ta pani śmie się nazywać " adwokatem najlepszym w Zamościu" ?! Do tej pory słysze jak wydziera się do mnie przez telefon i każe mi się wynosić z domu, bo chciałam jej przekazać klucz do rąk własnych. Mało tego, mimo że dalej łączy nas umowa najmu, pani " adwokat", wlamala się o 23 w nocy do naszego wynajętego mieszkania i wymieniła zamki w drzwiach, wyganiajac i wydzierajac się na mojego męża, który próbował się z nią jakoś dogadać. Manipulatorka, (usunięte przez administratora) i ta pani zwie się adwokatem? Takie osoby na stałe powinny być pozbawione pracy tak szlachetnej jakim jest zawód adwokata. NIE POLECAM, jestem mamą 3 dzieci, w tym dziecka chorego na autyzm i nie mając żadnych skrupułów, owa pani doprowadziła mnie do załamania psychicznego.Ja na 600 zł ciężko pracuje, a nie okradam niewinnych ludzi. W sumie po zliczeniu kosztów jakie ponieslismy z chęcią odświeżenia salonu wyszloby dużo wiecej. Jakim jest człowiekiem przekonalam się na własnej skórze, a człowiek taki jak owa pani, nie powinien nazywać się "adwokatem", bo dla mnie adwokat to człowiek prawy, szlachetny - wzór do naśladowania - ta pani nie ma nic wspólnego z żadną z wymienionych cech.

gość Nowy wpis
@Gość

prosze o kontakt mam podobną sytuacje i chce aby poniosła tego konsekfencje

Dominika Nowy wpis

Dzień dobry, czy w Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli można w najbliższym czasie odbyć praktyki studenckie lub staż? Czy studenci chętnie są przyjmowani? Zastanawiam się też na jakich warunkach się to odbywa jeśli istnieje w ogóle taka możliwość.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można liczyć w Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

To kancelaria adwokacka zajmuję się usługami prawnymi. Porady, pisma, reprezentacja w sądzie. Jestem mediatorem. Jako adwokat wpisany na listę Ambasady Włoch pomagam w sprawach włoskich w tym języku. Medyczne jedynie prawo.

Ela

Bardzo dziękuję za pomoc mojemu synowi. Jest pani cudowną osobą.

@Ela

Cieszę się, że mogłam pomóc.

Dziękuję.

Magdalena

Potrzebują księgowej ?

@Magdalena

Proszę napisz na maila adwokat.spinelli@gmail.com.

Patryk

Beznadziejna adwokatka interesują ją tylko kasa klienta a wyrok rozprawy ma gdzieś

@Patryk

Reprezentowałam 2 Patryków od 2005 r. do dziś. Z każdym mam poprawne relacje. 1 wygrał, 2 sprawa trwa. Proszę mnie nie zniesławiać. To kłamstwa.

Agata

Jeśli zależy Wam na skuteczności polecam.

Aga

Pani Adwokat jest osobą,która w sposób profesjonalny i rzetelny zajęła się moją sprawą.Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały.Pani Adwokat prezentowała pełną wiedzę prawną,a sprawa była prowadzona przejrzyście z uwzględnieniem wszystkich ważnych aspektów.Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne.Polecam tę Kancelarię Adwokacką.

Marek

Polecam jest szybka i skuteczna

Maciek

Bardzo mi pomogła szybko i skutecznie , mój przeciwnik w sadzie miał innego adwokata i nie jest taki zadowolony z wyboru jak ja , Serdecznie Polecam.

Klientka

Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli wygrała dla mnie Pani Mecenas bardzo ważna sprawę i jestem zadowolona z przebiegu nie mam zastrzeżeń.

Natalia

Anna Kapuścińska-Spinelli Bardzo mi pomogła polecam wszystkim kobietom w Ciężkich sytuacjach.

Rynek pracy bez tajemnic jest możliwy. Dodaj szczerą opinię na temat firmy Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli w mieście Zamość jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Anna Kapuścińska-Spinelli - Zamość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad