P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki

Adres: Józefa Karola Puchalskiego 146 lok. 1, 15-197 Białystok

NIP: 5423092182 REGON: 200851051

P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki

Opinie o P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki

Jeśli teraz coś dzieje się w firmie P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki w mieście Białystok? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Taki komentarz będzie bardzo pomocy!

Zostaw opinię o P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.K. Głowaccy Business Group Kamil Głowacki