Euro Vat Michał Sitkowski

Opinie o Euro Vat Michał Sitkowski

Filtruj opinie po kryteriach:

była
 Opinia

Nie ma pracy, która miała by same plusy. Minusy są wszędzie, a jeśli ktoś ma pracę, do której zawsze idzie z uśmiechem na twarzy i nie chce mu się z niej wychodzić to zazdroszczę. Do narzekania każdy jest pierwszy, ale czy ktoś napisze o pozytywach? Wypisuję poniżej: 1. Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie sukcesywnie wraz ze stażem pracy i zdobywanymi umiejętnościami 2. Premie uznaniowe - w zasadzie co miesiąc - chyba, że przydarzy się coś naprawdę złego, ale wtedy pretensji mieć nie można 3. Nadgodziny - w plusach? A owszem, bo zostaje kto chce, a wynagrodzenie jest super i zasady przejrzyste, na dobrych warunkach, bo zazwyczaj zostaje się godzinę dłużej lub przychodzi w soboty. Nie ma pracy po nocach, wieczorami, w niedziele i jest dla chętnych. 4. Praca zostaje w pracy - wychodzisz o 16:00 i masz z głowy - nie zabiera się komputerów czy telefonów służbowych do domu. Wychodzisz o 16 z pracy i nikt nie zawraca głowy wieczorami, czy w weekendy. 5. Nagrody na wysoką frekwencję - tablet za to, że przychodzę do pracy? I tak jest to obowiązkiem, a fajnie, że się docenia punktualność 6. Wspominane wcześniej integracje - kręgle? drinki? kolacja? impreza w klubie? spływ kajakowy? Nie ma problemu. Wszystko to na koszt firmy, wystarczy przyjść i się dobrze bawić. 7. Wsparcie na każdym etapie rozwoju - praca jest odpowiedzialna, ale nikt nie jest rzucony na głęboką wodę. Osoba nowa na początku zapoznaje się z dokumentami, na których później będzie pracować. Ponieważ są to dokumenty międzynarodowe, jest to podstawa! Dlatego w zasadzie nieinwazyjne kserowanie czy drukowanie dokumentów jest najlepszym sposobem, żeby dokumenty poznać - z jakiego są kraju, co jest gdzie napisane itd. 8. Możliwość awansu - w nawiązaniu do powyższego. Po ogarnięciu podstaw stopniowo dodawane są coraz to nowe obowiązki - od segregowania dokumentów zaczynając, a na przygotowywaniu wniosków kończąc. Oczywiście wsparciem służą starsze stażem koleżanki. 9. Rozwój - warto też wspomnieć, że jeśli jesteś osobą otwartą, masz charyzmę, uśmiechasz się, to kilka razy w roku delegacja z firmy bierze udział w targach branżowych, np. międzynarodowe targi TransPoland w Warszawie. Tutaj - tak jak w przypadku wyjść integracyjnych - wszystko na koszt firmy, wystarczy jechać. Świetna możliwość, żeby poznać branżę i się rozwijać. 10. Firma z potencjałem - Euro Vat jest stosunkowo młodą firmą z potencjałem i naprawdę bardzo dużym kapitałem ludzkim. Ze względu na to, że jest wyspecjalizowana w jednej branży i ma naprawdę dobrze wykwalifikowanych specjalistów można mieć pewność, że świadczy usługi na najwyższym poziomie. Co za tym idzie ilość klientów przyrasta bardzo szybko, co się przekłada na rozwój, wzrost wynagrodzenia i szybką szansę na awans pracowników. Niestety taka jest specyfika tej pracy, że trzeba być skupionym na tym co się robi. Współpraca z urzędami zagranicznymi potrafi przeciągać się wiele tygodni. Nie ma możliwości zadzwonienia i zapytania się co się dzieje z danym wnioskiem tak jak w przypadku współpracy z polskimi urzędami. Dlatego też w Euro Vacie kładzie się taki nacisk na dokładność i rzetelność, ale to chyba nic złego wymagać tego od pracowników? A jeśli utożsamia się to z poniżaniem, to raczej zaszła pomyłka. Upominanie też nie jest niczym nadzwyczajnym - jeśli jest tu ktoś, kto od razu po przyjściu do nowej pracy wszystko wiedział, to tylko pogratulować. Prawda jest taka, że w Euro Vacie większością są kobiety. Nie zdarzyło się jeszcze w historii świata, żeby każda każdą polubiła. Fochy nie są niczym nadzwyczajnym i nie da się wszystkich lubić - trzeba mieć tego świadomość. Większość dziewczyn jest bardzo fajna, uśmiechnięta i pomocna. W kwestii używania telefonu - nikt nikomu telefonu nosić nie zabrania, jak ktoś ma pilny telefon to go odbiera i nikt nie ma pretensji. A stanowisko Specjalisty ds. zwrotu podatku VAT niestety nie polega na scrollowaniu facebooka - od tego są przerwy, na których telefonu można używać do woli. Minusy są, były i będą - nikt nikomu nie zapłaci na "nicnierobienie". Przyjęło się w naszym kraju, ze narzekanie jest na porządku dziennym. Jak się komuś nie spodoba, to od tego jest 3-miesięczny okres próbny, żeby zdecydować, czy piszę się na taką pracę czy nie. Do pracy też się nikogo nie zmusza - jak chcesz odejść to możesz to zrobić, mówię to na własnym przykładzie. Ale szansa, że znajdziesz podobne warunki jak powyżej nie jest zbyt duża, a pracować trzeba wszędzie.

Tak6Nie1

Pracownik roku
Nazwa działu: Finanse
@była 04.04.2019 15:11

Polecenie w pracy na napisanie pozytywnej opinii jest słabe Panie Michale. Może jeszcze jakieś 4 stowki w kopertę do wypłaty....

TakNie4
Była
@Pracownik roku 13.04.2019 23:40

Tak się składa, że w Euro Vacie nie pracuję już jakiś czas i żadnego bonusu z tytułu napisania opinii nie mam. Reputację firmie można bardzo łatwo popsuć pisząc o niej same minusy. Warto czasem pamiętać o pozytywach.

Tak4Nie
 Opinia

Pracuje od jakiegoś czasu w Euro Vacie i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o firmie. Wiadomo jak wszędzie są plusy i minusy, ale zdecydowanie przeważają te pierwsze. Każdy traktowany jest z szacunkiem, zawsze gdy czegoś nie wiemy wystarczy dopytać starszej stażem koleżanki. Wszystkim zależy na tym, żeby praca była zrobiona dobrze, dlatego też wymagane jest skupienie. Praca choć stresująca to całkiem przyjemna. To prawda, nie można się spóźniać, ale przecież to normalne. Jest to mocno pilnowane, ale działa też w drugą stronę - jest 16:01 i szef "wyrzuca" z biura :D Jest to najlepsza firma, w jakiej miałam przyjemność dotychczas pracować, jak ma się jakiś problem wystarczy powiedzieć i w miarę możliwości oczywiście jest to rozwiązywane. Koleżanki miłe i przede wszystkim pomocne. Dodatkowo praca posiada kilka fajnych benefitów, z których korzystać może każdy: konkursy, imprezy integracyjne, multisport, premie uznaniowe, targi branżowe :) młoda, rozwijającą się firma, bardzo fajna zarówno dla tych, którzy szukają swojej pierwszej pracy (doświadczenie nie jest wymagane) jak i dla tych, którzy chcieli by poznać branże transportową i tajniki zwrotu Vatu. Nic nie jest idealne, ale gdyby w każdej firmie było tak jak u nas to byłoby (prawie) idealnie :)

Tak5Nie

Pracownica
 Opinia

Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Dziwne zwyczaje panują w tej firmię. Ciężkie i dość specyficzne zasady wzbudzają niepokój i niechęć do codziennego przychodzenia do pracy. Kadra zarządzającą fałszywa, sztywna i nieomylna (a są to bardzo młodzi ludzie). Praca asystentki ds księgowości z księgowościa nie ma nic wspólnego. Kserowanie paragonów i drukowanie emaili to 8 godzinny system pracy. Niczego więcej nie można się nauczyć. Praca bez perspektyw. Atmosfera fatalna mimo że pojedyncze osoby w zespole są spoko. Baaaardzo duża i częsta rotacja mimo kilku stałych wyjadaczy, którzy grzeją stołki od początku istnienia firmy. Bardzo nieprzyjazne osoby z którymi ciężko rozmawiać. Nie można rozmawiać, używać telefonu, spóźnić się, śmiać się! Podobno to wszystko strasznie rozprasza! Nie polecam!!

Tak3Nie7

Opinia

Te dwa stwierdzenia o "przymusowej integracji" i o braku możliwości poznania znajomych się niejako wykluczają. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie zauważyłam, żeby ktoś kogoś poniżał, a tym bardziej zmuszał do integrowania się. Jeśli ktoś nie chce to nie idzie. Jak osoba, która nie chce się integrować na wspólnych wyjściach może znaleźć przyjaciół?

Tak11Nie4

Stella
 Opinia

Stanowczo odradzam pracę z takimi ludźmi. Atmosferę kroić można nożem. Nie można rozmawiać ze sobą- trzeba być wielce skupionym na pracy. (Osoby inteligentne powinny mieć podzielna uwagę) Nie ma szans na przyjaźnie- ba nie poznasz tu nawet znajomych. Na zdjeciach z przymusowej integracji każdy sztucznie uśmiechnięty-porażka! (usunięte przez administratora)Czepiają się o każdą pierdołe. Jakieś chore wymyślone nikomu nie potrzebne zasady. Wszystko ma swój niepotrzebny schemat za zmianę którego jesteś upominana i poniżana przy wszystkich. Obgadywanie się nawzajem w drodze na przystanek na porządku dziennyn. Płaca nie najgorsza- jednak za żadne pieniądze nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora). Prędzej czy później mozna sie dorobić depresji!!!

Tak20Nie3

Opinia

Co wiecie o firmie Euro Vat Michał Sitkowski w miejscowości Poznań? Nadal oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

TakNie

Zostaw opinię o Euro Vat Michał Sitkowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Vat Michał Sitkowski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.