Opinie o Marko Katarzyna Markowska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marko Katarzyna Markowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marko Katarzyna Markowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Katarzyna Markowska w Białystok

Cześć, czy do tej biżuterii, która maja na stronie można się zatrudnić do produkcji? jako złotnik lub na grawerowanie, o którym piszą? Nie widzę po prostu na necie teraz żadnych ofert, więc tym bardziej nie wiem czy jest sens się interesować, skoro ludzie tu po 6 lat nawet pracują z tego co czytam.

Adam Nowy wpis

Firma niestety nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki. Przy każdym zamówieniu miałem problem z jakością biżuterii - nikt nie sprawdza jej przed wysłaniem, więc zgniecione kółko od złotej zawieszki czy niedomknięte kółka przy srebrnych łańcuszkach to niestety norma wśród zamówień które ja dostałem. Nie każdy ma czas i siłę na odsyłanie biżuterii za każdym razem... Jeśli zostawia się niższą ocenę z uzasadnieniem dlaczego, to albo jest ona usuwana albo oferują śmiesznie niski rabat za zmianę opinii. To niestety świadczy bardzo źle o firmie i jej praktykach. Nawet nie ma z kim u nich na ten temat porozmawiać po ludzku - zaczynają czat "mediacje", a potem się czeka dzień na ich odpowiedź. Mediacje też prowadzone w bardzo dziwny sposób - bez wytłumaczenia o co im chodzi, tylko wybielanie że nic absolutnie nie jest ich winą, bierz rabat i daj 5 gwiazdek. Może urząd ochrony konsumenta powinien się temu w końcu przyjrzeć.

Kryśka Nowy wpis

Już kiedyś ciekawa byłam czy pracownicy mają jakieś zniżki produktowe na asortyment. Wiadomo więc? już na obsłudze e-sklepu pracowałam, może nie takiego z biżuterią jak tutaj, ale i tak się zaciekawiłam. opinie sprzed dwóch lat jak widać się pojawiły, a co z tym bieżącym rokiem? Myślicie, że będzie jeszcze ktoś potrzebny? Skąd braliście oferty? i czy rozmowa dalej idzie tak w porządku jak pisali?

Adriannn Nowy wpis

Pracowałem w firmie Marko ponad 6 lat, przez cały ten okres nie miałem ani jednego problemu z podejściem do pracownika ze strony kierownictwa. Atmosfera w pracy bardzo dobra, cały zespół idealnie ze sobą współpracuje i uzupełnia się nawzajem. Gdyby nie fakt przeprowadzki do innego miasta to nawet nie myślałbym o zmianie miejsca pracy. Brak problemów z wypłatami, urlopami czy sprawami związanymi z zatrudnieniem. Polecam.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marko Katarzyna Markowska? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Apartamentu Miedzyzdroje.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Cały proces rekrutacji bardzo uporządkowany, począwszy od wysłania CV, poprzez rozmowę kwalifikacyjną, a także badania lekarskie. Plus za dotrzymanie terminowości ze strony osoby przeprowadzającej rekrutację. Atmosfera w pracy bardzo miła, można liczyć na pomoc zarówno ze strony kierownictwa, jak i współpracowników. Wynagrodzenie zawsze na czas. Firma daje możliwość rozwoju i sprawdzenia siebie w różnych sytuacjach :).

Maja
@Karolina

Badania firma opłaca? Rozumiem, że wynagrodzenie jak najbardziej zadowalające? Można się dowiedzieć jakie?

Rozmowa o prace

Rozmowa o pracę, daje wiele do myślenia. Dwie Panie, które przeprowadzaly rozmowe dosc przysmiewczo, jedna tylko rozmawiala z kondydatem glosem ledwo slyszalnym, ktora ewidentnie nieprzeczytala cv kandydatów i nie wiedziala, z ktora z osob jest umowiona na jaka godzine. Druga Pani zas tylko sie patrzyla na kandydata nic wiecej. Dajac atmosferze spietosc. Obie sie nie przedstawily, nie podaly reki na powitanie ani na pozegnanie. Tylko zapytaly ,,jak sie Pani nazywa?" xD. Co swiadczy o braku kultury osob. Oraz o tym ze nie wiedzialam z kim rozmawiam, czy to byla szefowa kierownik pracownik? I ta smieszna dziewczyna co tak sie patrzyla tylko na kandydata xD. Same swoja osoba nie maja nic do zaoferowania, a na kandydatów patrza z gory. Moze sami na siebie sie popatrzcie w końcu? Cala rozmowa trwala 3min. Prymitywna, odrazajaca rozmowa bez osob z kwalifikacjami i kultura osobista :(. Firma oderwana od rzeczywistości.

lana3257

Dlaczego fima nie informuje klienta o zakupionym produkcie i nie wiadomo co sie stało z wplaconymi pieniedzmi za dany produkt?

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Katarzyna Markowska - Białystok

• Jak się pracuje w Marko Katarzyna Markowska?

Zobacz opinie na temat firmy Marko Katarzyna Markowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marko Katarzyna Markowska?

Marko Katarzyna Markowska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zwycięstwa 8D
    15-703 Białystok