Opinie o King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk w Szczecin

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk?

Ryszard Nowy wpis
Klient

Agentka opowiadała bajki o kliencie, którego niby ma, zrobiła kilka zdjęć za moją zgodą, niby dla niego, potem miała dać znać, kiedy ten niby-klient będzie w Szczecinie. Oczywiście nie dała znaku życia. Omijać łukiem.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

nowy Nowy wpis
Klient

nie polecam agentka nie słowna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbigniew Wierzbicki

Zdecydowanie nie polecam !!! Według mojej oceny standardy stosowane przez biuro wykraczają poza normy przyzwoitości. W niektórych sytuacjach oceniam że biuro działa na pograniczu prawa. Problem z otrzymaniem faktury za zapłaconą prowizję za dwie transakcję. Pośredniczka na przekazanie nieruchomości przyszła z mężem który nie był stroną umowy jak również nie był pracownikiem biura. Poproszony o opuszczenie lokalu stwierdził że nie wyjdzie. Zmuszony byłem wezwać policję. Właściciel zapytany czy takie postępowanie stanowi normę w działaniu pracowników biura nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Przestrzegam i NIE POLECAM !!!!!

Jak tam z zatrudnieniem w firmie King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk w mieście Szczecin? Niestety informacji nowych nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

King Nieruchomości Agencja Obrotu Nieruchomościami Michał Krawczyk
1/5 Na podstawie 1 ocen.