luks-med

Katowice

Opinie o luks-med

Magdalena

jak wygląda praca recepcjonistki w luks -medzie? Podobno pracuje się w systemie 12godzinnym to prawda? a na etacie 1500 netto da radę?

ruda

ciekawe co robiłaś że tyle przykrości cię spotkało?

No niestety miałam tego pecha i pracowałam tam! Właściciele nie maja szacunku do ludzi i to nie tylko do personelu,ale do pacjentów także.Kasują za wizyty ale karty z NFZ zabierają nie tylko żeby wypisać receptę ale głównie po to by wykazać wizytę dla NFZ-u. Personel to głupie baby i niedouki. Wiele już w życiu przeszłam i mogę powiedzieć że mam pewną mądrość życiową - dlatego dobrze wszystkim radzę, unikajcie tego miejsca!Czas spędzony tam wspominam z wielkim zażenowaniem, zastanawiam się jak musiałam być zdesperowana godząc się na tyle upokorzeń?!

Zostaw opinię o luks-med - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie luks-med