Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas w Czarnków

Był wątek o tym jeszcze w lutym, że agencja akurat w tamtym okresie nie prowadziła rekrutacji w Koluszkach a ktoś chciał zorientować się o dojazd. Obecnie widzę parę ofert na Łazy, Stryków, Piaseczno czy też stolicę. Z jakim wyprzedzeniem można się dowiedzieć, że będą oferty na inne miasta? I czy zawsze jest tak ze będzie ich około 10 / 20? Tyle właśnie widzę i się nad tym zastanawiam

@Frania

Obecnie nie prowadzimy przyjęć. Od lutego, a nawet od połowy stycznia będzie to możliwe. Może Pani złożyć CV w naszym oddziale w Łodzi lub przesłać CV na adres mailowy, za pomocą naszej strony internetowej www.dgkadry.pl

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas na stanowisko Operator Maszyn? Podziel się swoją opinią.

Cześć, w ofercie dla operatora maszyn produkcyjnych piszą o ekwiwalencie obiadowym 16 zł netto za przepracowany dzień. a co się składa tutaj na taki posiłek, czy można go śmiało nazwać regeneracyjnym?

Kandydantka

Dzień dobry czy ta praca jest w miejscowości Trzcianka ? Dziękuję za odpowiedź.

Pracodawca Nowy wpis
@Kandydantka

Poproszę o wskazanie, o które ogłoszenie chodzi. Dziękujemy.

Czy firma Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracodawca Nowy wpis

Kwestie pożyczek pracowniczych omawiane są indywidualnie z zainteresowanymi Pracownikami. Nie jest to pakiet usług, które prowadzimy z uwagi na profil prowadzonej działalności, aczkolwiek każda sprawa jest taktowana indywidualnie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża usług HR? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

DG Kadry

Ciężko jest zagwarantować z wyprzedzeniem, że coś będzie. Są takie rekrutacje, gdzie prowadzimy nabory systematycznie, a są również takie gdzie liczba wakatów jest mocno ograniczona i rekrutujemy wyłącznie raz lub dwa razy w ciągu roku. Wszystko zależy od specyfiki Klienta, branży i samych Pracowników. Proszę wskazać jaka oferta lub lokalizacja Panią/Pana interesuje.

Ruda
@DG Kadry

Witam, czy w Strykowie znajdzie się cos na produkcji dla kobiet? Teraz gdy oglądałam oferty to występuje jedna lecz jest ona skierowana dla magazyniera, to raczej męska praca?

@Ruda

Dzień dobry Obecnie nie mamy nic w Strykowie dla Pań. Jeśli posiada Pani książeczkę sanepidowską to zapraszam od lutego. Będziemy rekrutować w okolice Ozorkowa. Pozdrawiamy Zespół DG Kadry

Frania
@Pracodawca

Z czego wynika fakt, że dopiero od lutego ma mieć to miejsce? Czy jakieś rotacje są przewidywane w tym okresie w tym rejonie czy raczej zespół ma być docelowo powiększany? Ciekawią mnie opinie z pracy na rejonie

@Frania

Kornelia

Odnośnie lokalizacji o którą ktoś teraz spytał to chyba zależy od zlecenia? A macie może już kilka z nich przetestowane by moc je przybliżyć? Ciekawi mnie gdzie byłoby potencjalnie najlepiej, ja i tak już mam wstępnie wybrane, chodzi o Poznań i prace na produkcji w branży farmaceutycznej. Jeszcze nie wiem co to za robota, ale chętnie się dowiem. Jak oceniacie warunki? i ogólny kontakt?

Koluszkowianin

Poszukuję pracy , jestem z Koluszek może być z dojazdem do Strykowa. Dziękuję za wszelką odpowiedz

@Koluszkowianin

Dzień dobry Obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego w Koluszkach, a w kwestii Strykowa niestety dojazd jest możliwy wyłącznie z Łodzi i miejscowości oddalonych na północ od Łodzi. Bardzo nam przykro.

Nik

Czy osoby nieletnie też mogą podjąć się pracy?

@Nik

Obecnie poszukujemy osób pełnoletnich, ale proszę śledzić naszą stronę wwww.dgkadry.pl . Być może w przyszłości pojawią się jakieś oferty dla osób niepełnoletnich w charakterze pracy dorywczej.

Zbigniew

Nie widziałem na stronie żeby mieli jakieś aktualne oferty pracy. To co? Warto wysłać CV w ciemno i będzie wzięte pod uwagę czy lepiej czekać aż się pojawi oficjalna rekrutacja? Co radzicie?

brad
@Zbigniew

Wysyłaj, jak potrzebują ludzi to się na pewno odezwą.

Pracownica

Właśnie zaczęli działalność w Łodzi. Super obsługa, praca też ok

Wiktor

Gdzie w Czarnkowie ta firma się znajduje ?

Mikołaj
@Wiktor

Browarna 6

Super praca. Obsługa i warunki pracy bardzo dobre.

Martyna

Jak teraz w firmie? Przestój czy normalnie już działa wszystko?

Janek
@Martyna

Co to jest za firms, od kiedy istnieje I jak placi. Pierwszy raz slysze o czym takim. Czekam na wiecej informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas - Czarnków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas?

Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas

Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas