Sales Support Team

Opinie o Sales Support Team

na początek trzeba powiedzieć że prezes jest [usunięte przez moderatora]oszukuje przy każdej nadarzającej się okazji. CO do umów co innego obiecują oferują a co innego dostaje się do podpisania. jest to praca dla ludzi lubiących mobbing ponieważ kierowniczka jest osobą bliska dla prezesa i robi, mówi co chce, zero przerw totalny [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Sales Support Team - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Support Team