Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

endrju29

Cześć wszystkim. Kiedyś wystawiłem tutaj negatywną opinie i wiecie co?...... ŻAŁUJĘ ŻE SIĘ WCZEŚNIEJ NIE ZWOLNIŁEM JAK ZACZELI MÓWIĆ O BUDOWIE NOWEGO ZAKŁADU..... ODEJŚCIE Z DRAGONA TO BYŁA NAJLEPSZA MOJA DECYZJA. PS: TO PRAWDA ŻE ZWOLNILI 60 OSÓB ?... TAKIE WIEŚCI DO MNIE DOSZLY OD KILKU OSOB. POZDRAWIAM.

nick
@endrju29

Jeśli szukasz wspaniałej pracy, to właśnie dobrze trafiłeś. Nie narzekaj tylko dołącz do naszego zacnego grona. Jeśli lubisz wyzwania, nie boisz się buszować po amazońskiej dżungli z paczką zapałek i na golasa, jesteś miłośnikiem historii: True love, love island, czy trudne sprawy. To ja Ci mówię, ta praca jest najlepsza dla Ciebie a Ty dla niej. W naszym szacownym gronie otrzymasz wszystkie niezbędne pomoce i wsparcie do tego abyś jak najszybciej odnalazł się w nowej roli i poczuł nasz " dragonowski" vajb. A oto szczegóły: wszystkie niezbędne narzędzia pracy tj stacjonarny starszawy komputer - bo my dbamy o środowisko i nie nadużywamy naturalnych surowców, dbamy o to żebyś nie zabierał pracy do domu - dlatego nie licz na pracę zdalną. A jeśli sadzisz, ze stawiamy na stabilną spokojna pracę to na to nie licz. Nie ma to jak zastrzyk adrenaliny, kiedy spadnie Ci motywacja, mamy socjalistów którzy tak sie toba zajmą, że może nie porzygasz się z nerwów ale na pewno poczujesz przypływ emocji niezbędny do efektywniejszych zadań. Zatem dołącz do naszego " smoczego" grona. W naszej smoczej rodzinie znajdzie się dla Ciebie miejsce. :)

XYZ Nowy wpis

W związku z ciągłymi podwyżkami najniższej krajowej, kiedy w firmie planowane są podwyżki dla pracowników ?

Czemu akurat stawiacie tu u siebie na kwiecień? Od zawsze tak jest ustalone? Co roku więcej wpada? To jak macie teraz ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta i się na nią dostane do końca lutego to w marcu mam stara stawkę a w kwietniu wejdzie podwyżka? U nowych też to działa?

To ja chyba też zahaczę o to zapytanie o podwyżki, ponieważ jestem tu z oferta dla młodszego technologa. Chodzi o prace w dziale badawczo-rozwojowym. Jeśli teraz już otrzymam propozycje pracy to na jakiejś podwyższonej stawce? ile będzie mogła wynosić?

Hej, jak są te godziny rozpoczęcia pracy w biurze liczone od 6 do 9 to można sobie zrobić normalnie jakaś dłuższa kilkugodzinna przerwę w tym wszystkim? Wiadomo ze bezplatna oczywiście, ale czy gdyby ktoś musiał gdzieś na jakiś czas wyskoczyć to jest to możliwe? podchodzą do tego elastycznie?

MK

Jakie sa godziny pracy ?

@MK

Biuro ma elastyczne godziny rozpoczęcia : 6-9

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jagoda

widzę, że dosłownie niedawno wpadło pytanie o godziny pracy a mnie właśnie ciekawiło to czy sam czas nie jest może elastyczny? Mam na myśli rzecz jasna ofertę dla KAMa. Są teraz dostępne lecz bez wskazanych przy tym widełek płacowych. Mógłby wiec ktoś je wprost określić? I jak sobie zazwyczaj pracę organizujecie?

Kk

Czy szukają pracownika ? i jakie sa godziny pracy od pon-piątku ?

@Kk

Tak głównie pon -piątek ale sobota te się zdążą..

@TarzanBoy

Z tymi sobotami piszesz tylko o hali? Upewniam się bo była już o tym wzmianka, mnie akurat oferta do biura interesowała, w nim robi się od pon do pt? opisałby ktoś prace export managera? Zdarzają się jakiekolwiek nadgodziny? W jaki sposób rozliczane?

Ktoś pytał o to czy poszukiwani są ludzie, ja to widziałem nawet ofertę na płatna praktykę absolwencką. Chodzi o stanowisko Grafika. Opiszecie jak to etapowo przebiega w praktyce i czy warto się interesować? jeśli o wynagrodzenie chodzi to jakiego się spodziewać i co potem? Zazwyczaj zatrudniają?

No to w końcu były zwolnienia czy nie? Taka plota tu poszła, a w sumie bez odpowiedzi pytanie zostało. Bezpiecznie jest aplikować teraz? Czytam na ich stronce o atrakcyjnym systemie wynagradzania, a w realu ile pieniędzy się dostanie? Rozchodzi mi się o stanowisko export managera ;)

kandydat

Jak wygląda praca w Dragonie? Firma się rozwija chyba bo nowy zaklad oddali, calkiem sporych rozmiarów, zgadza sie?

endrju29

nick
@endrju29

Ile jest zmian w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Nowa

Hej jestem nowym pracownikiem czy w tej firmie dostaje się podwyżki zawsze w nowym roku czy nie bardzo

Alibaba
@Nowa

A na jakim dziale pracujesz??

@Alibaba

Czy to ważne pytam tylko o podwyżki

Jolanta
@Nowa

Skoro pytasz w styczniu, to znaczy, że jak były to Ciebie pewnie ominęły. Ja też czekam na jakieś normalne odpowiedzi, chłopak chce startować na magazyniera. @Alibaba, a Ty jak chcesz pomóc, to pomóż a nie wypytuj, po to ludzie piszą anonimowo, żeby nie zdradzać skąd i kim są.

Gg
@Jolanta

Nic jeszcze nikogo nie ominęło, ale może ominąć w tym roku wszystkich ha

Ciężko
@Nowa

W tej firmie ogólnie ciężko o jakieś podwyżki w każdej firmie juz podwyżki byly w związku z inflacja a tu jak dadza cos to 1zl brutto

Stary pracownik
@Ciężko

Nie 1zl to zbyt wygórowane zadanie, 50groszy za godz.to jest,,.....ech kurna

Hihi
@Gg

I co były te podwyżki:D:)

Sebastian

Przez to ze nie podwyższyli wypłat czy w ogóle ludzie się nie dogadują? Powiesz o co chodzi że aż dramat? Z brygadzistą można dojść do porozumienia?

....
@Sebastian

Pieniądze nue są najwazniejsze jak nie bedzie z wladza ok to zadne pieniadze nue poprawia nastrojów

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

????

A co jest przyjęcie na to sranowisko?

OldElektryk

A dlaczego są poszukiwania na to stanowisko? Poprzedni kierownik został zwolniony czy odszedł bo miał dość ?

....
@OldElektryk

Moze za cienki był

Beata
@OldElektryk

Dasz znać jak duży jest dział utrzymania ruchu? Często zmieniają się tam kierownicy?

Mistrzunio

Dla mnie super praca, jestem zadowolona, jak ktoś robi swoje to pracuje w spokoju, a nie patrzeć kogo tu obgadać :-)

Som takie
@Mistrzunio

Są takie co lubią obgadywać na wodnym dziale

Mistrzunio
@Som takie

Ja to się zastanawiam co tam się dzieje na tych wodnych i rozcieńczalnikach ze wszyscy tylko narzekają

Agata

Czemu? Co Tobie się tutaj nie podoba? Dasz znać? Kwestia zarobków, atmosfery czy jeszcze czegoś innego?

Hah
@Agata

Zarobki z firmami w skawinie najmniejsze a pracy najwiecej ,atmosfery nie ma w ogóle

@Mistrzunio

A czy w sobotę wszyscy mogą pracować czy tylko wybrani bo te same osoby zawsze pracują

@@beata

Tam sie nigdy nic nie zmieni,tyracka za marny grosz

@@@beata

Co masz na myśli? Ile tak mniej więcej można zarobić i przy jakich ramach godzinowych?

TarzanBoy

Czemu tak mówisz jest całkiem spoko praca tylko zależy na jakiej hali pracujesz

Małgorzata
@TarzanBoy

Może trafił na gorszą? Ale skoro tak to którą w razie czego polecasz i za co?

@@beata
@Maja

Od 6 do 14 5 dni w tygodniu szalu nie ma ,soboty tylko wybrańcy pracują albo Ukraina albo ci co wchodzą w pupę kierownikowi ,o 3000 tysiącach można zapomnieć a gorzej niz w kamieniołomie

,.,bn
@@@beata

A to pewnie Ci chodzą w soboty co narzekają że jest żle ale w sobote przyjdzie

@Małgorzata

Napewno jeśli chodzi o atmosferę to wydział rozpuszczalników minusem jest zapach rozlewanego rozpuszczalnika ????ale idzie się przyzwyczaić

Małgorzata
@TarzanBoy

Zaraz a co bhp na to? Czy komuś już to zdążyło jakoś zaszkodzić? :( I czy oprócz tego masz coś do zarzucenia firmy czy widzisz jednak jakieś pozytywy?

@Małgorzata

Narazie nikomu nie zaszkodzilo ale tak jak mówiłem z czasem idzie się przyzwyczaić i nie czujesz tak tego..

Nowa

Witam są jakieś przyjęcia, jaką stawka na start?

Jolanta
@Nowa

O to chodzi, że nie widać ogłoszeń ani na ich stronie, ani nigdzie. Ja też ciekawa jestem, bo mąż by chciał startować. Mnie to jeszcze interesują środki ochrony BHP, bo wiadomo, że opary przy takich klejach musza jakieś być...

Jakie są mocne strony pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Ok

W firmie duzo się poprawiło, wiadomo że są tacy co im nie dogodzi i będą tylko narzekać i innych obgadywać ale jak jest możliwość dorobić to ich nie ma

@Ok

A to macie jakieś dodatkowe projekty czy coś, w których można sobie coś dodatkowo zarobić?

V

Żadne, wszystko leci po znajomościach

Hah
@V

Po znajomościach ha to znaczy co po znajomościach człowieku to nie jest urząd Miasta że przyjmują po znajomościach

V
@Hah

Widać ze robisz na produkcji

Jk
@V

A cos ci nie pasuje że z produkcji tylko że na produkcji zarabiają 2 razy więcej

@Jk

Czyli na produkcje można się dostać bez znajomości? :D

Witam, jak z pracą na magazynie? Czy da się na spokojnie wyrobić? Podstawa w Dragonie strasznie marna, czy te premie są rzeczywiscie wysokie i można wyjść na koniec miesiąca przyzwoicie?

@Zainteresowany

Jak robisz to i zarobisz proste nikt Ci nie zapłaci za narzekanie

@Ok

Nikt nie mówił o narzekaniu, pracować w dzisiejszych czasach tezeba wszędzie, pytam tylko czy te premie są rzeczywiście wysokie, bo patrząc na podstawę słabo to wypada na tle innych firm

@Zainteresowany

Słabo tzn ile w innych firmach jest podstawy i ile premi ?

Haha
@Zainteresowany

To jak slabo wypada na tle innych firm to po co zawracasz sobie głowe ,pewnie inne firmy wypadają słabiej

@Ok

W dragonie proponują 20zl/h brutto, łatwo więc sobie policzyć ze mozna zarobić w zależności od miesiąca miedzy 3200-3500 brutto, to jakieś 1000zl mniej niż w firmach w okolicy. A z premiami to różnie bywa, czasami za byla co mogą zabrać więc nie ma to jak dobra podstawa. Dlatego właśnie pytam jak z tymi premiami w dragonie, czy są regularnie i ile można wyciągnąć?

Mikiikiki

A co to za nowy romans w dziale handlowym ? widzę ze nowe papuszki mamy w firmie

????
@Mikiikiki

Na produkcji tez są papuszki i nawet się już nie ukrywają,poprostu Dragon łączy ludzi powinni firmie być wdzięczni:)

Rtx
@Mikiikiki

Niech sobie romansują. Wpływa to jakoś negatywnie na atmosferę i jakość Twojej pracy?

Mikikiki
@Rtx

Jedynie zakłóca spokój jak wyruszają na przerwę i obgadują wszystkich w firmie ahahahha

Rtu
@Mikikiki

Nie narzekaj przynajmniej wiesz dzięki temu co się dzieje u pre zesow w gabinecie

Kazimierz
@Rtu

Jakie warunki pracy na magazynie. Dwie zmiany, to pewnie 6-14 i 14-22? Ile płacą? Bo podobno podwyżki wynagrodzenia z powodu inflacji nie są zbyt hojne?

Sebastian

Klej butapren z tej firmy to jedna porażka, zero klejenia, szkoda pieniądzy na to badziewie

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków