Opinie o Paweł Nowak Krakowiak Bus w Kraków

4 6 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Paweł Nowak Krakowiak Bus?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Paweł Nowak Krakowiak Bus są szkolenia zewnętrzne?

przewoznik Nowy wpis
@Pytanie

tak sa szkolenia na jeżdżenie za darmo....pozdrawiam

Ireneusz

Mam pytanie czy ktoś zna miejsce prawdziwej siedziby tej firmy .Gdzie są trzymane auta i gdzie jest biuro . Poproszę również o telefony gdyż w żadnym miejscu ich nie ma .

PRZEWOZNIK
@Ireneusz

tak jest hala w Iwanowicach chyba jego bo stały tam auta jego teeaz jest wywieszka komornik sądowy.

Zbigniew
@PRZEWOZNIK

Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać, co to oznacza dla firmy i pracowników? Na stronie pracodawcy nie ma o tym żadnych informacji, a to ważne wiadomości dla osób zainteresowanych zatrudnieniem.

przewoznik Nowy wpis
@Zbigniew

(usunięte przez administratora) .Hala jest w Iwanowicach Dworskich 88A małopolskie taki adres pokazuje gogle.ale z tego co widziałem była wywieszka komornika.

Lolek

Czy ktoś obecnie jeździ w tej firmie? Widzę ze cały czas poszukują przewoźników

Tak4Nie1
ciekawy
@Lolek

jestem ciekawy czy zapłaci za prace(usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Daro

A ja widzę że nowa nazwa pana krakowiak - x space logistic - to nic jak zgapione od firmy transportowej space logistic . Wie pan , ale poważnie to nie wygląda jak się nie potrafi coś wymyśleć indywidualnego nawet czcionke logo żeś pan zgapił ………………. co widać u pana w ogłoszeniach na olx a co widać w firmie space logistic z FB ;-) to dużo mówi o firmie jak i panu wiele żeś sie pan nie napracował dostawiając X no tak wpisując pana nazwe wyswietla sie wielka firma , no ale tak jechać na czyimś wózku . Na swój wizerunek trzeba zapracować własnymi rękami a nie cudzymi !

Tak9Nie
Daro
@Daro

o przepraszam jeszcze s na końcu jest dodatkowo ;-)

Tak4Nie
Dominik

Witam jeżdżę już ponad 3 lata w firmie zero problemów kasa na czas auta nowe

Tak26Nie13
Brawo
@Dominik

(usunięte przez administratora)nie ściemniaj ludzi tylko płać na czas samochody są w stanie rozpadu nawet wypuszczasz samochody z dziurowym zbiornikiem paliwa i łysych oponach w zimę , Żenada totalna ..... to co piszesz 3 lata gwarantuje Ci , że nie pojeździsz jeszcze 2 miesiące bo zabraknie Ci pieniędzy na paliwo .......

Tak11Nie
xnxx

No kolego nie zgodze sie ???? przegibalem tam dwa lata. Tylko wlasnie ostatnie 2 miesiace zaczely sie (usunięte przez administratora) , i nowakowi zaczelo cos (usunięte przez administratora) na mozg ???? ale to co pisza to prawda

Natalia Krakowiak Bus
@Brawo

Panie/Pani @Brawo każdy samochód jest nowy oraz ma robiony regularnie przegląd ( gdyby auto było w stanie rozpadu oraz miało dziurawy zbiornik nie wyjechałby/wyjechałaby Pan/Pani z Polski a auta robią trasy po Europie co bez przeglądu byłoby bardzo trudne)

TakNie8
@Natalia Krakowiak Bus

zastanawiam się czy zna Pani pojęcie ''NOWY'' Bo auta jakie posiadacie to stare roczniki a czy sprawne....? to wie kto nimi jeździł ! co do wypłat to jest tak zlewacie mniejszych ludzi bo większych się boicie i tyle w tym temacie !!!!!

Tak8Nie
Nazwa działu: Finanse

Witam wypowiem sie jako szef firmy Krakowiak Bus Widze ze ludzie ktorzy u nas nie pracowali w zyciu sie wypowiadaja zeby zepsuc nam reputacje wiec jutro bedzie to wszystko zglaszane do gowork .pl (usunięte przez administratora) pozdrawiam Krakowiak Bus

Tak11Nie13
Natalia Krakowiak Bus
Nazwa działu: Finanse

Tak jak Pan @ty wiesz kto piszę, płatności są robione zgodnie z zawartą umową pisemną tj. termin płatności wynosi 60 dni od momentu dostarczenia kompletu ORYGINALNYCH dokumentów, w przypadku niedostarczenia dokumentów w terminie płatność zostaje wydłużona do 90 dni bądź do 120 dni co też jest zależne od zwłoki z dostarczeniem dokumentów. Co do zatrudniania pracowników - tym zajmuję się Pan Przemysław dlatego też w ogłoszeniu widnieje jego numer kontaktowy. Pan Paweł odczytuje wiadomości oraz oddzwania lub też odpisuje na bieżąco. Jeśli jednak zdarza się że Pan Paweł nie odbiera ( gdyż ma spotkanie lub właśnie rozmawia przez telefon) zawsze kontakt jest z Panem Przemysławem, który odpowie na wszystkie zagadnienia.

TakNie9
@Natalia Krakowiak Bus

po pierwsze samochodów nowych nie macie , nie wiem w jakim są stanie technicznym wiec się nie wypowiadam , co do kontaktu to już nie jest tak kolorowo i tego kontaktu nie ma !!!!!! (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
@Natalia Krakowiak Bus

rozumiem że(usunięte przez administratora) potrafi mieć spotkanie 24 godzin na okrągło przez wiele dni i tygodni , a może tyle rozmawia bo jak wytłumaczyć brak kontaktu , jakoś nie odniosła się Pani do numeru telefonu (usunięte przez administratora)..? bo tego też brak !!! jego telefon nie odpowiada od ponad miesiąca a prośba o telefon została zignorowana !!!! a z panem (usunięte przez administratora) to chyba tak różnie jest bo raz występuje w imieniu firmy a jak robi się gorąco to twierdzi że w niej nie pracuje więc jak to jest Panie (usunięte przez administratora)....? Pan (usunięte przez administratora)to chyba takie plecy pana prezesa chyba dostaje jakąś premie co...? Umów nie dotrzymujecie i tyle!!!!

Tak8Nie
tomek

a jak jest z ubezpieczeniem ZUS w tej firmie....?

Tak5Nie

Tak5Nie
Tomek121

Czemu Pan oddał sprawę do sądu?

Nickkk

Ech to nie dobrze

Tak2Nie
pawel

a ma Pan jego aktualny numer bo ten co ja mam nie odpowiada, a tez wisi mi kase

Tak3Nie
Piotr

Teraz już X Space Logistics sie firma Nowaka nazywa na giełdzie trans Eu jest aktywny kasę ma to (usunięte przez administratora) jest normalny jest

Tak6Nie
xnxx
@Piotr

Hahaha nowa nazwa , wizerunek od nowa hahaha. Krakowiak spalony haha porazka..

Tak7Nie
xx

nie wypłaca , nie odbiera telefonów ukrywa się zamiast porozmawiać ,zasłania się innymi osobami,

Tak9Nie4
olo
@xx

normalka

Tak6Nie1
Dawid

Witam jeżdżę u Krakowiak bus od września wsyztsko porządku kasa na czas były kierownik Artur który był nic nie robił musieliśmy się wsyztsko prosić już go nie ma także wszytsko się poprawiło i jest super

Tak8Nie6
Byly Pracownik

Firma wyplacalna na czas i tyle by bylo plusow... (usunięte przez administratora) Stan techniczny samochodow pozostawia wiele do zyczenia. Trzeba sie prosic o wszystko nieraz po kilka dni... Ogolnie klimat w firmie dziwny napiety ,(usunięte przez administratora)

Tak2Nie1

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Paweł Nowak Krakowiak Bus w mieście Kraków, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

TakNie

Zostaw opinię o Paweł Nowak Krakowiak Bus - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad