Opinie o Filip Kryus Fil-Mar w Śmiłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Filip Kryus Fil-Mar. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Filip Kryus Fil-Mar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filip Kryus Fil-Mar w Śmiłowice

Klaudia

Wykonawca p. Marian wziął zaliczkę 14000 pln. na zakup materiałów ogrodzeniowych, na tą chwilę nie widzimy pana Mariana, ani ekipy pracującej ani ogrodzenia. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Do końca MSC tego roku jest termin wykonania ogrodzenia. Jeżeli ogrodzenie nie zostanie wykonane zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury.

Oszukany klijet
@Klaudia

Zapomnijcie ta rodzina za grosz honoru nie ma mi do dzisiaj nie odali zaliczki nie skończyli poprostu (usunięte przez administratora) najlepiej było by chodzic po osiedlu ( os. Strusia) do każdego sasiada i mówi jacy to ludzie chociaż wstydu nie mają więc raczej by się nie przejęli

Firma nie posiada sprzetu ani pracowników dotego dochodzi Brak umiejetnosci

@Fil-Mar

Nawiązując ostatni raz odpisujemy na śmieszne tłumaczenie się wasze i wzuce zdjęcia jakie prace zrobiliście, odnosnie naszych wakacji prawie dwa miesiące wiedzieliście że wyjeżdżamy na tydzień co tydzień odwlekaliscie mieliście przyjść zaraz po jak wrócimy czyli 1 wrzesień kontakt z wami próbami skończył się w połowie października daliśmy spokój z wami pobraliście pieniądze za pracę które nie wykonaliście i które deklarowaliscie ze zwrócicie. Ciężko ułożyć przez dwa miesiące 70 metrów kostki i założyć czyszczaki które zakupiłem odrazu ale jak syn filip przyjechal raz z szwagrem bo uważam że Pan marian kierował firmom syna zewzgledu mi dobrze znanych. Nie położyliście nawet 40 m kostki Nie mówiąc o ubici jej za 4miesiace o reszt prac Brak materiału jak był pracownik bez umowy o zatrudnieni pan staszek któremu musiałem dać na nocleg które mi marian miał zwrócić i przyjść dokończyć to wysyłał sms do pracownika że nie ma na materiał aby dokończyć. Prosiliśmy groziłem bo zapłaciłem według zwykłej matematyki za całość pracy plus dodatek gdzie zostałem oszukany na pracę fliziaza przywóz ziemi zwrot za nocleg pracownika plus zwrot za nie dokończenie pracy zewzgledu nie wiem bo napewno filip nie nadawał się do pracy sam powiedział zacytuję nie potrafi ciąć i układać kostki więc czyszczaki to czarna magia. Jak pan marian ma problemy z pamięcią bo filipa dwa razy widzieliśmy. Zapomniał bym o zniszczonej elewacji przez pracownika plus minus 14letniego.

Jak często można spodziewać się wolnych etatów dla osób pracujących przy rozbiórce kostki brukowej? Parę osób pisało na temat tej roboty, ale nie rzuciło mi się w oczy nic konkretnego o zatrudnianiu ludzi. Jeśli zna ktoś stawkę to proszę o podanie. Ciekawy jestem czy jest stała pensja czy płacą od m2.

Klaudia

Fil-Mar
@Klaudia

Nawiązanie do negatywnej opinii pani Klaudi zapomniała pani dodać że wykonaliśmy pracę w zakresie skucia fundamentu ogrodzeniowego za kwotę 6 tys złotych i to jest na umowie wykonaliśmy obrzeża wartość 1100 zł i pod budowę 100 M2 po 50 zł metr kwadratowy ubilismy to ubijarka na co mamy zdjęcia rozebraliśmy starą kostkę liczymy tylko 30 zł za metr kwadratowy 100 metrów małżonek powiedział że i tak nie zapłaci za położenie kostki więc nie mamy postaw wykonywać dalej usługi i dobrze że została zabrana zaliczka bo prawdopodobnie nie zostali byśmy wypłaceni i niech pani nie straszy policją i sądem bo są zdjęcia na wszystkie prace wykonane i nie będziemy u państwa pracować za darmo Fil-Mar

Fil-mar ćpaj chlaj.
@Fil-Mar

Ja tez posiadam zdjęcia, wiadomości, rozliczenia. Filipek nie mial juz odwagi to przez jakis czas marian tlumaczyl ze synek ulomny. Majac z tymi krętaczami i oszustami do czynienia wierzę w każdy negatywny komentarz. A my się prędzej czy później spotkamy :)

@Fil-Mar

Uwaga. Totalni (usunięte przez administratora) Biorą zaliczki nie kupują materiałów robią ludzi w tzw konia. Nie profesjonalni. Nie mają nic. Piasku cementu. A na budowę panowie przyjeżdżali autobusem. Dramat. Biorą zaliczki. Mieli wykonać i zakupić ogrodzenie. Zostawili budowę w ruinie i jeszcze pretensje. Wykonali pracę na 4 tys. Zaliczki wzięli 14500. Jeszcze raz przestrzegam przed nimi. W razie pytań proszę o kontakt

Filip

Piszecie znów te same brednie wykonaliśmy nie za 4 tysiące pracę a za 15 tys i jeszcze nam (usunięte przez administratora) ubijarke była policja i znalazła nasze narzędzia I nam zwróciła mamy protokół oddania narzedzi bez ubijarki nie pozdrawiam.

Oszukany klijet Nowy wpis

Mateusz

Firma Fil-Mar wykonywała pracę rozbiurkowe w zakresie starej kostki i położenie nowej zrobili to bardzo solidnie i młody właściciel firmy też pracował z pracownikami dowoził im np. Materiały jak było trzeba jestem zadowolony.

Misia
@Mateusz

A ekipa pracowników była duża czy to raczej kilka osób? Pytam, ponieważ facet szuka pracy i myślał też o tej firmie a opinii od pracowników tutaj niewiele. Ktoś napisał, że czasem pracuje w tym miejscu na zlecenia - podpowie ktoś czy tylko taka forma pracy jest możliwa czy na stałe zatrudnienie też można liczyć?

Misia
@Misia

A ty czytasz opinie że nie zatrudniają pracowników tylko na czarno a i tak im nie wypłacają bo wszyscy a to wszyscy chcą ich oszukać a te tak zwane pozytywne opinie oni sami wypisują .

Angela Nowy wpis
@Misia

Rzeczywiście w sieci nie ma ogłoszeń o pracę. A czemu ludzie godzą się pracować bez umowy, wynagradza im to chociaż kwota pensji? Piszesz, że i tak nie mają kasy czas to co ich tu trzyma? Ludzie w ogóle nie dostają wynagrodzenia czy dostają, ale po czasie?

Ja do dzisiaj czekam na odanie zaliczki za pracę i dowiezienie ziemi plus nie skończenie innej pracy uważajcie na nich

Czy po rozmowie w Filip Kryus Fil-Mar rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Darek

Witam pracowali u mnie firma Fil-Mar wykonywała kostkę i układała palisady jestem bardzo zadowolony dałem zaliczkę na materiały i wszystko przywieźli posiadają wszystkie narzędzia ja udostępniłem prad i wodę czytając tę opinię to stwierdzam że nikt nikogo nie przymusza dawać zaliczki a najlepiej samemu kupić materiał i mieć z głowy jeżeli nie chce się angażować w kupno materiału i jeździć za każdą rzeczą tym zajmuje się firma i trzeba liczyć z kosztami że firma nie będzie woziła materiałów za darmo czytając tę opinię ze zrozumieniem to każdy może napisać co chce i na kogo chce współczuję tej firmie że musi się użerać z takimi ludźmi pozdrawiam.

Ojciec Marian i synek i Filip Kryus (usunięte przez administratora) jakich mało pozwałem synusia i wspólnika (usunięte przez administratora) ojczulka do sądu o wyłudzenie zaliczek i kary umowne za bezpodstawne od odstąpienie od umowy w sumie ok. 30 tys.- ukrywają się, musiałem ponownie składać pozew bo nie odbierają nawet korespondencji sądowej i komornika Pod żadnym pozorem nie należy udzielać ani grosza zaliczki i zlecać żadnych robót, chyba, że sprzątanie ale tylko pod ścisłym nadzorem, bo mogą (usunięte przez administratora)

Fil_Mar
@Adam

Dzień dobry . W nawiązaniu do Pana opini . Znów pan jest podstawiony przez osobę niesprzyjającą firmie. Dwa razy pozwu się nie składa a komornik działa na podstawie wyroku sądowego. Sam sobie pan zaprzecza . Tak dużej zaliczki nigdy od nikogo nie pobraliśmy. Proszę sprecyzować gdzie miała być wykonywana praca . Adres i konkrety . Proszę nie pisać takich bzdur bo to jest bardzo śmieszne. Nie pozdrawiam .

Czy w Filip Kryus Fil-Mar zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bogumił

Witam serdecznie chce polecić firmę Fil-Mar Filip Kryus układała kostkę grafitową na cmentarzu w Liszkach starannie to zostało wykonane, miły młody człowiek właściciel Firmy przywiózł nie zbędne materiały używali narzędzi profesjonalnych i bardzo cieszę się że w końcu uporałem się z tym zadaniem z Bogiem.

Filip Kryus

Firma Fil-Mar wykonywała pracę brukarskie na terenie Batowic urząd celno skarbowy, dała z siebie wszystko mimo trudności z ludźmi i dużej rotacji, wykonała pracę solidnie ze sztuką budowlaną używając własne sprzętu polecam kierownik budowy Maciej N

Firma nie posiada sprzetu ani pracowników dotego dochodzi Brak umiejetnosci

@Marian

Wiesz że cyganisz bo kostki nie da się zrobić bez sprzętu.

Paola
@Marian

I dlatego jest nie zrobiona nie podocinana kostka nie macie już naszych pieniędzy które wam daliśmy na wysypkę pod kostkę więc nie zrobiona kostka nie przywieźliście ziemi ZA KTÓRĄ ZAPLACILISMY WAM za ziemię której nie ma brak pracowników nie mówię o np. p Filipie i szwagrze którzy nic nie potrafią .więc dobry z czym kłamiemy ??? .

Fil-Mar
@Paola

Nawiązanie do negatywów pani Pauli wie pani że zostało tylko przeciąć 4 płytki przy czyszczaku i przy rynnach chcieliśmy to zrobić ale pojechaliście na urlop a potem były tylko wyzwiska w kierunku nas rozmawiałem przez telefon żeby pani wzięła sobie biegłego sądowego w zakresie budownictwa i wydał opinie co jest źle co dobrze i co do poprawki, nie zrobiła pani tego do końca roku do tamtego roku nie było żadnej negatywnej opinii zaczęła pani szczuć razem z tym małżonkiem i bliskimi i wiktorkiem proponuje najlepiej żeby każdy podawał adres wykonanej pracy przez nas niby zepsutej wraz z podpisem właściciela posesji i jaka usługa nadmieniam że inwestorzy prywatni którzy żądają więcej niż jest w umowie tylko się wybielają i straszą policja prokuraturom a najlepiej robić za darmo .Fil-Mar

Włodzimierz

Witam pracuje we firmie Fil-Mar Filip Kryus czasami na zlecenie zawsze otrzymałem wynagrodzenie w którym ustaliliśmy jakieś bzdety że nie posiada narzędzi aż mnie to śmieszy jak piszą przestancie pisac glupoty że nie ma narzędzi bo ma wszystkie nie będę ich wymieniał bo jest ich sporo a nie które narzędzia to jak pracowałem pozostawione byle jak na budowie i czasami mnie to denerwuje bo za to nikt nie płaci tylko firma

Honorka
@Włodzimierz

Jak wygląda kwestia pracy na takich dorywczych zleceniach? Co ile takie można dostać? Czy może można dorobić kiedy się chce? I ile kasy tak mniej więcej można dostać za zlecenie?

Olga
@Włodzimierz

A takie osoby pracujące na zlecenie, to czy też dostają pakiet benefitów? Czy takie dodatki pracownicze sa tylko dla pracowników na stałe, czy dla wszystkich?

Mariusz

Witam! Na pewno mnie pamiętasz "wujku" Marianie. Skoro twoja firma jest aż tak uczciwa to może oddasz te 12 tysięcy które wziąłeś ode mnie na poczet zaliczki na murek oporowy? Widzę że nie tylko mnie oszukałeś. Mam nadzieję że na tamten czas moje pieniądze bardzo Ci się przydały, ale pasowało by kiedyś oddać. Pozdrawiam

Pracuje czasami na fuchy, zlecający prywatni inwestorzy na koniec chcą rachunek od mnie jak coś to chcą zmiejszyć wynagrodzenie lub nie zapłacić i niech się też nie wybielają jacy oni są biedni i nie szczęśliwi miałem takie przypadki 4 razy i co tydzien żądam wynagrodzenie żeby nie zostać na lodzie dziękuje za możlwość pozdrawiam

Adrian1982

Witam Państwa śledząc rynek pracy jako osoba postronna, zaobserwowałem iż merytorycznie, notorycznie kilka osób atakuje jedna firmę, przepraszam dwie firmy a mianowicie imiona bądź pseudonimy pojawiają się wielokrotnie szkalując tych pracodawców. Jeżeli zarzuty stawiane przez ww osoby są prawdą istnieją od tego odpowiednie instytucje a mianowicie, sądy a nie służy do tego forum. Uważam iż jedna informacja wystarczy w zupełności a nie kilka zaśmiecając forum. Pozdrawiam

Jak tak czytam opinie to zauważyłam, że negatywy zaczęły pojawiać się pod rząd, w dość krótkich odstępach czasu. Możliwe, że jest za to odpowiedzialna jedna osoba czy co się nagle stało? Faktycznie są tu takie problemy jak opisują? Ktoś ma może inne doświadczenie i by się do tego odniósł?

Paola
@Monika

P. Moniko zapraszam do kontaktu tu jest wiele osób które mają podobny problem niestety . Tu tu są same fakty również taki że z tym człowiekiem nie ma możliwości rozmowy więc niestety trzeba iść na postępowanie sądowe jak by się dało do by dałam się y jak wyciągną od nas (usunięte przez administratora) kasy i niestety duża część z tego nie jest wykonana .

Justa

Czyli pracownicy normalnie dostali pieniądze? To jedna rzecz mnie tylko zastanawia, jak to jest tu rozwiązane. Czy w takich sytuacjach się zdarza, że za błędy finansowo pracownik ma odpowiadać? Bo niektóre firmy mają kary finansowe.

Wiktor

Podzielam opinie Pani Paoli a Pan Jurek to albo swój albo z inną firmą współpracował. U mnie było tak nie dość że nie weszli w terminie to po położeniu 40 obrzeży Filip Kryus ( nie piszę Pan bo nie zasługuje na szacunek) taksówką już jechał do mnie do domu po zapłatę , później został wysłany inny pracownik bo tamtemu cos się stało i okazało się że wspomniane 40 szt zastało położone krzywo. Co do narzędzi to musiałem im pożyczać prawie wszystko taczki , przedłużacze nawet ubijarkę wynająłem bo mieli tylko małą a nie dość tego to nie mieli nawet paliwa aby dojechać autem do domu i musiałem jeździć z kanistrem na stację. Wymówek mieli masę np. Mama w szpitalu , syn ma covid , pracownik rękę złamał po prostu spadły na nich wszystkie plagi poza tym Filip Kryus to zwykły (usunięte przez administratora) i nie okrzesany cham który nie dość że nie potrafi się zachować to jeszcze próbuje straszeniem wymusić na mnie abym zrezygnował z dochodzenia moich praw ale na jego nieszczęście bardzo źle trafił.

Filip Kryus
@Wiktor

Dotyczy negatywnego wpisu Wiktora mierzymy się z człowiekiem z którym przez dwa lata wypisuje jest to człowiek który ma swój świat wypisuje brednie u niego pracowało trzech ludzi i nie chciało dalej kontynuować pracy bo wiecznie był pod wpływem ... I wyzywał pracowników od (usunięte przez administratora) od lumpów itp. i dlatego tak się mści chyba nie pracuje tylko bawi się w pisanie cały czas ten człowiek wymyśla że nie posiada firma narzędzi nadmieniam że nie da się robi kostki bez sprzętu chciał również przekupić ludzi żeby pracowali po za firmą i co jeszcze zepsuliśmy twierdzi wszystko fe może przez przypadek twierdzi że zburzylismy dom który kosztował kilka milionów pewnie nie placił w Belgii bo ma też firmę budowlaną jak nazwał to tam jego firma jest chyba krzak jak pisze to ten człowiek nam nie zapłacić co mam na to galerie zdjęć u niego z wykonanych prac szkoda z takim człowiekiem polenizować Fir-Mar Filip Kryus

Sławek Esson

Współpracujemy od jakiegoś czasu i zawsze jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Firma rzetelna, zawsze terminowa, zawsze dobrze wykonana praca.

Aneczka

Polecam tą firmę. Bardzo szybciutko wykonali zleconą przeze mnie robotę. Jestem bardzo zadowolona z ich usług

Seba

Fachowa ekipa , profesjonalny sprzet , obsługa klienta na najwyzszym stopniu , 100 % zadowolenia nic dodać nic ująć

Witam Proszę uważać na tą firmę kierowana przez ojca Mariana, syn filip i szwagier adrian są aby wozić taczki (usunięte przez administratora) nas

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę czekam na zapłatę za wykonaną dla nich usługę i nic z tego.Prosze nie wchodzić z nim w żadne interesy i usługi dziady i tyle . Jak by ktoś wiedział gdzie teraz działają proszę o info

U mnie kilkanaście tys.

Krzysztof

(usunięte przez administratora) U mnie również jest to kilkanascie tysięcy!!! Jestem byłym pracownikiem Mariana (Roboty zleca obcym ludziom-czyli prac nie wykonuje ani ojciec ani syn-jedynie Adrian Niektóre zlecenia)Marian fizycznie nic nie wniósł do roboty,sam położyłem 400 m kostki Jak można bezczelnie twierdzić,że nie jest nic winien mi?Krętacz,OSZUST Nie RADZE NAWIAZYWAC Z NIM WSPOLPRACY ANI JAKO PRACOWNIK ANI JAKO JEGO KLIENT!!

Zostaw merytoryczną opinię o Filip Kryus Fil-Mar - Śmiłowice

• Jak się pracuje w Filip Kryus Fil-Mar?

Zobacz opinie na temat firmy Filip Kryus Fil-Mar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filip Kryus Fil-Mar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Filip Kryus Fil-Mar