Opinie o Firma Usługowa Spawtech Krzysztof Stępniewski w Olkusz

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Firma Usługowa Spawtech Krzysztof Stępniewski?

Kamil Nowy wpis

Bardzo dobra firma godna polecenia rzetelna uczciwa sumienna pracodawca super idzie się dogadać dobrze płaci bardzo dobre zarobki miła atmosfera zgrany zespół wszystko ok trzeba pracować by doświadczyć POLECAM!!!!!!

Mateusz Nowy wpis

Do pracy trafiłem jako totalny laik który nie trzymał w ręku wiertarki! Atmosfera,wynagrodzenie bardzo ok. Myślę że nie łatwo znaleźć pracę z tak przyjazna atmosfera ! Dwa lata nauczyły mnie bardzo wiele! Polecam

Marcin Nowy wpis

Miła atmosfera,fajna praca, brak monotonii.Pacodawca godny polecenia, pomocny, uczciwy. Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bartek

Super atmosfera, fajna praca, ciągle coś nowego. Pracodawca godny polecenia. Ogólnie żadnych zastrzeżeń jeżeli ktoś chce podjąć prace w tej firmie, to serdecznie polecam!

Bart

Jak jesteś w porządku i możesz coś z siebie dać, to zostaniesz doceniony. Szkoda że przez Covida odpadł duży kontrakt. Najlepszy szef jakiego kiedykolwiek miałem. Pozdrawiam.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w przedsiębiorstwie Firma Usługowa Spawtech Krzysztof Stępniewski w mieście Olkusz, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Spawtech Krzysztof Stępniewski - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad