PARKETT SERVICE SP.J. GAJEWSCY

Toruń

Opinie o PARKETT SERVICE SP.J. GAJEWSCY

Marek

Miesiąc temu zamówiłem podłogę w salonie Parkett Service w Warszawie. Zostałem mile obsłużony, panowie przyjechali na pomiar i pokazali mi próbkę podłogi w mieszkaniu. Krótka negocjacja ceny i rabat 10%. jestem bardzo zadowolony z efektu i polecam. najniższa cena w porównaniu do innych salonów obok.

irek

Hej, wiem,że firma zajmuje się sprzedaża materiałów podłogowych, byłbym zaintereowany zakupami u nich, czy ktoś z was poleca, Mają jakieś rabaty?

Zostaw opinię o PARKETT SERVICE SP.J. GAJEWSCY - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARKETT SERVICE SP.J. GAJEWSCY