Opinie o J&M Logistics Jacek Michna w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J&M Logistics Jacek Michna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie J&M Logistics Jacek Michna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&M Logistics Jacek Michna w Rzeszów

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w J&M Logistics Jacek Michna? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Obecnie J&M Logistics Jacek Michna do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako operator produkcji. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 28 października.

Michał Nowy wpis

Uważajcie na tą firmę nie płaci za faktury, windykacja nic nie dała, szukam wiecej osób okradzionych razem sprawę zbiorową założyć

Alicja Nowy wpis
@Michał

Nie płacą za transport .

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w J&M Logistics Jacek Michna?

Ta firma to (usunięte przez administratora) ! Od dwóch lat wisi za faktury z daleka od nich, czują się bezkarni windykacja guzik dała

512-868-817

Uwaga, ta firma to dłużnik ! Nie placi za faktury ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

Filip
@512-868-817

Dzień Dobry. Również zostałem (usunięte przez administratora) przez ta firmę. Będe widzięczny za informację któe mi pomogą odzyskać pieniądze. Mój mail petryka@vp.pl dziękuje

VAldek
@512-868-817

Też mam problem z tą firmą

klient
@512-868-817

(usunięte przez administratora) , przyniesies ta kase w zebach !!!!masz czs do 15tego wrzesnia !

@512-868-817

Witam ta firma jest mi dłużnikiem od roku za wykonana usługę jeśli jeszcze komuś coś wspólnie do prokuratury nr moj 692234815

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J&M Logistics Jacek Michna. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w J&M Logistics Jacek Michna na część etatu?

T

Firma została zamknięta w 2020 roku przez (usunięte przez administratora)

Woj&Mar

Nie polecamy współpracy z tym kontrahentem. (usunięte przez administratora) swoich klientów. Faktura 17.12.2019 r nadal nie zapłacona. Zero kontaktu, zero odpowiedzi na wezwania. Z informacji otrzymanych od Kancelarii wiemy, że poszkodowani są nie tylko kontrahenci ale również pracownicy. Nasza sprawa znalazła finał w sądzie, teraz czekamy na działania komornika

@Woj&Mar

Pracowałem tam przez 4 lata pan Jacek zachował się bardzo w porządku na odchodne dał trochę pieniążków. Wszyscy pracownicy czy to kierowcy czy spedytorzy byli tam szanowani i każdy z pracowników pana Jacka powiedziałby że jest to porządny człowiek pieniądze zawsze po zjeździe było idealnie ale niestety przyszedł (usunięte przez administratora) ...

JB

Czy ktoś wie czym zajmuje się obecnie Pan Michna, prowadzi jakąś nową działalność?

Yoki

Tak, otworzył nowy biznes

@Yoki

A mogę prosić o nazwę tej firmy? Choć zapewne nie otworzył na siebie...

Yoki
@JB

Firma w Łańcucie na rynku "cafe"

@Yoki

dzięki ale potrzebuję pełną nazwę tej firmy, znasz może?

@JB

Witam! Pan Jacek wszedł teraz w agro-turystyke.

Uwwe

Zostawiam nr do profesjonalnej firmy, która pomaga odzyskać należności 603 244 912.

Witam wszystkich. Czy jest tu osoba, która chciałaby sie podzielić doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Jak wygląda wynagrodzenie, czy możliwa jest negocjacja pensji, a może firma sama wychodzi z propozycją bonusów, premii i podwyżek? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź.

GDS TRANS Sp. z o. o.

GDS TRANS Sp. z o. o. wymaga zapłaty za nasz transport, który wykonaliśmy dla ciebie 15.04.2020. Minął rok. Teraz przygotowujemy naszych dłużników, w tym Ciebie, do złożenia w sądownictwie

Macie jakiś komunikator w firmie? Jak rozmawiacie między sobą ?

Jacek258

Brak płatności z styczeń 2020. Sprawa w sądzie . Nie polecam. Zero kontaktu

gds trans

Dzień dobry, GDS TRANS prosi o pilną spłatę zadłużenia na fakturach 108.03.2020 i 225.04.2020 na łączną kwotę 492 Euro. W przypadku nie spłaty długu w ciągu trzech dni będziemy zmuszeni udać się do działu windykacji i do sądu.

Transport

to wszystko prawda co wyżej opisane zalega z płatnościami nie polecam zadawać się z tym typem

Edward
@Transport

To pojedynczy przypadek, czy takie sytuacje zdarzały Ci się już wcześniej podczas współpracy z J&M Logistics Jacek Michna? Jak takie opóźnienia argumentuje szefostwo firmy? Czekam na Twoją odpowiedź, ciekawi mnie ta sprawa.

@Edward

To nie pojedynczy przypadek, mi również wisi kasę, sprawa trafiła do sądu. Jest wyrok z nakazem zapłaty, ale co z tego jak cwaniaczek już pewnie nic na siebie nie ma. Początkowo zasłaniał się pandemią... potem się już niczym nie zasłaniał bo zamknął działalność. Typowy (usunięte przez administratora)

Zosia

Czy komentarze poniżej o tym ze firma jest dłużnikiem są prawdziwe ?

Jeden z pracowników
@Zosia

Jest nieprawdą, że firma nie płaci. Zdarzyło się kilka razy, że klient spóźnił się z przelewem, ale nie było nigdy sytuacji, żeby podwykonawca nie miał zapłacone za wykonaną pracę. Proszę poczytać komentarze wystawione przez przewożników na platformie Trans.Eu. Zdarzały się opóźnienia z przelewamy, ale nikt nie został nigdy (usunięte przez administratora) Firma zrobiła ponad 500 transportów po całej Europie i poniższe posty to zwykłe oczernianie

Cathcom
@Jeden z pracowników

Proszę nie kłamać. Nie polecam współpracy. Oczywiście sprawa kierowana do sądu ale z racji, że to DG firma odpowiada całym swoim majątkiem także pan Jacek gacie ściągnie ale zapłacić będzie musiał.

@Jeden z pracowników

Prawdą jest,że nie płaci!!!! Mam sprawę w sądzie z tym człowiekiem, bo nie zapłacił mi za transport, więc nie pisz kobieto bzdur!!!!

@Cathcom

Mogę prosić o pełną nazwę tej firmy?

Ryszard

Jacek Michna działający pod firmą J&M Logistics jest (usunięte przez administratora). Jego działalność polega na (usunięte przez administratora)usług transportowych za które nie płaci. Chętnie udzielę więcej informacji o jego (usunięte przez administratora)działalności. Ryszard Żurek tel: 504-864039

Firma Trans

Bardzo długo już współpracuje z Panem Jackiem i zawsze jest wszystko na czas zapłacone !!!!

M-TRANS
@Firma Trans

Człowieku co Ty opowiadasz spojz na ile sa zadluzeni , nie placa i tyle ,

radox-transport
@Firma Trans

to prosze podac jakis nr tel do ksiegopwosci bo mam fajture niezapłacona ok 180dni

Fala

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Omijajcie szerokim łukiem. Wystarczy sprawdzić w KRD

Olga

(usunięte przez administratora) windykacja nawet nie pomogła, zwineli się s giełdy, sprawa do sądu . Nie polecam parcy z nimi

Hubert

Witam, posiada ktoś nr telefon do J&M Logistics Jacek Michna - Rzeszów

Zostaw merytoryczną opinię o J&M Logistics Jacek Michna - Rzeszów

J&M Logistics Jacek Michna
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Tadeusza Rejtana 53A lok. 303
    35-326 Rzeszów