Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz w Kolbuszowa

Czy przedsiębiorstwo Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz w miejscowości Kolbuszowa była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój wpis.

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz w Kolbuszowa.

Sprawdź

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz - Kolbuszowa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz?

Liczba opinii klientów firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 11 Listopada 13 lok. 3
    36-100 Kolbuszowa
  • NIP: 6871872025 REGON: 365555301

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz
Przejdź do nowych opinii