Opinie o Hrappka.pl w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hrappka.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hrappka.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hrappka.pl w Lublin

Absolutny brak szacunku do kandydatów. Po przejściu przez dwa etapy rekrutacji (rozmowa z członkami zespołu, następnie dwa zadania praktyczne), gdzie powiedziano mi, że poradziłem sobie doskonale, został ostatni etap, który podobno miał być formalnością (rozmowa z szefem). Szef miał ewidentnie zły dzień (chyba że jest taki na co dzień to współczuje pracownikom). Od samego wejścia brak profesjonalizmu i zachowania odpowiedniego do pełnionego. Skreślił mnie już po minucie rozmowy, a reszta spotkania przebiegła w niemiłej atmosferze - robił wszystko żeby mi udowodnić, że nie mam wystarczającej wiedzy i umiejętności na to stanowisko. Byłem bombardowany pytaniami, gdy znałem odpowiedź to moją wypowiedź przerywał i kontynuował serię pytań by tylko znaleźć braki. Na koniec otwarcie powiedział, że "mam pusto w głowie". Pracy nie dostałem, ale może to i nawet lepiej, szkoda zmarnowanego czasu i nerwów. Zdecydowanie nie polecam.

Była rozmowa
@Kandydat

Potwierdzam, bardzo podobna sytuacja, w moim przypadku nawet nikt nie raczył mnie poinformować po kolejnym etapie jaka jest decyzja. Kompletny brak profesjonalizmu !

Jakie godziny pracy na kelnerkę są teraz? Szukam pracy, ale nie po -naście godzin, także wolę się upewnić. Podali w ogłoszeniu, że są zmiany owszem, ale nie napisali, w jakich godzinach właśnie, no i jestem w kropce.

Zuzanna
@Kandydat

Rozwiniesz watek tych zadań praktycznych? Jestem ciekawa czego dotyczyły i ile mniej więcej zajmuje ich zrobienie? Były w miarę proste czy jakieś wymyślne?

A ty masz już tą pracę Nowy wpis
@Kandydat

Zostałeś w ogóle w tym tygodniu na uczelni nie możesz iść w poniedziałek bo będziesz musiał jechać na trening do lekarza

@A ty masz już tą pracę

Miałeś może podobną rozmowę? mnie na niej jeszcze nie było i zastanawiam się na ile faktycznie tak jest, że poszukiwane są braki. Z jakich zakresów trzeba się przygotować? co tu będzie must have? I czy warto będzie przez ten próg przebrnąć?

Była rozmowa Nowy wpis
@Kandydat

Czy firma Hrappka.pl kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ktoś

Przeszukałem sieć po nazwie firmy, czyli Soulab Consulting Paweł Niedziółka, bo to jest przecież właściciel produktu, jakim jest HRappka.pl i na ich stronie znalazłem kilka ofert. W tym dla Junior Full Stack Developera (PHP + Vue.js). Zaciekawiło mnie, że z lekcji angielskiego można korzystać w godzinach pracy. Ale co z nadgodzinami, o których tyle tu nadawano? Jak często trzeba zostać w pracy dłużej i jak ten czas jest opłacany? Poza tym, że przydałoby się wiedzieć, ile wynosi pensja przy tej posadzie? Kto się orientuje?

xDDD
@Ktoś

Sam fakt że tam jest umowa o dzieło i bardzo niskie stawki już powinien być czerwoną flagą by tam nie kandydować. Chyba że jesteś masochistą i podoba ci się mobbing tam panujący xD

Rafi
@xDDD

Czym jest umowa o dzieło, to mam rozeznanie, ale nie mogę tego samego powiedzieć o słowach "niskie stawki". Ile to konkretnie płacą junior full stack developerowi? I jakie sytuacje, to wg. Ciebie mobbing?

Aplikowałeś do firmy Hrappka.pl? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
XXX

Ta firma to jedna wielka ściema. Brak szacunku do pracowników i kandydatow. prosze nie aplikujcie tam bo potem bardzo boleśnie się o tym przekonacie!!!

JednoWielkiexD
@XXX

Potwierdzam, firmia to tak jak mój nick, nie polecam nikomu Począwszy od podejścia do pracownika, skończywszy na rodzaju zatrudnienia

Dawid
@JednoWielkiexD

To na jakiej umowie się tu pracuje? I czy dałbyś radę wymienić jedną rzecz która Ci tu pasowała? :D

dokładnie w punkt
@XXX

ta firemka i jej liderzy to po prostu (usunięte przez administratora) kicz i nic więcej, zresztą od 2 lat szukają 1 osoby głupiej która będzie dla nich pracować po 12-14 godzin na dobę, ewidencja tylko lista obecności papierowa, jak poprosiłam informatyka żeby wydrukował godziny logowania mojej pracy, dostałam odpowiedź że tylko daty może wydrukować nie ma możliwości ustalenia po ile godzin dziennie pracowałam, o wieczornych i weekendowych telefonach od kierowników nie wspomnę, może i dadzą ci 5 czy 6 stów więcej niż inni, ale pracujesz 7 dni w tygodniu średnio po 10 godzin,

JednoWielkiexD
@Dawid

Jedynym pozytywem - możliwość przychodzenia do biura, byleby pojawić się w godzinach otwarcia lokalu. Na jakiej umowie się pracuje? Ha! Umowa o dzieło

Dorota
@JednoWielkiexD

w sensie, że nie trzeba przychodzić wcześnie rano o to Ci chodzi? Umowa o dzieło masakra, a próbowałeś się dopytywać o umowę o pracę?

Iwona
@dokładnie w punkt

A kiedy jakiś dzień wolny przy tej pracy 7 dni w tygodniu?

ŚmiechNaSali
@JednoWielkiexD

Zgadzam się w 100%, u mnie była szansa odbywać tam staż, który wbrew pozorom jako staż traktowany nie był, bo harowałam jednocześnie na uczelni i jednocześnie w biurze po 7-8 godzin dziennie, wykonując milion zadań (a w papierach mi pisali, że miałam tylko 3 zadania do wykonania :) ). Kompletny brak szacunku do kandydatów, stażystów i nowych pracowników, co chwilę kogoś zmieniali, jak poprosić o pomoc, to nie ma, ale jak już grozić i szantażować (że zniszczą mi reputację i nie znajdę pracy), to na najwyższym poziomie (mam dowody i świadków). Ja pracy w tej firmie nawet w swoim CV nie ukazuję. Cokolwiek by się nie zrobiło, było źle. Gdy były zanoszone dokumenty do podpisania, wyśmiewali się lub patrzyli wilkiem. Omijać szerokim łukiem!

A. K.

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnień ze strony pani przeprowadzającej rozmowę. Brak szacunku do kandydata. Nie polecam!

Lidia
@A. K.

Czy mógłbyś/mogłabyś wypowiedzieć się na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów się składała? Czy pytania były ściśle związane ze stanowiskiem, na które aplikowałeś/aś?

Sylwia
@A. K.

Czy dostałeś po jakimś czasie odpowiedź od firmy w sprawie zatrudnienia? Czy może jednak się nie odezwali?

Alterego
@A. K.

Brak kontaktu po rozmowie, to częsta praktyka. Nauczyłem się omijać takie firmy szerokim łukiem.

Czy zatrudniają Państwo zdalnych pracowników?

Lidia

Obecnie Hrappka.pl prowadzi rekrutacje na wiele stanowisk, m.in. kontroler jakości, magazynier, spawacz. https://www.gowork.pl/praca/hrappka.pl;pr Do czego szefostwo przykłada największą uwagę podczas rekrutacji nowych pracowników? Rekrutacja jest zdalna?

Olek

Niemal wszystkie firmy informują, że będą się kontaktować z wybraną osoba!

Ile jest etapów rekrutacji i jak się przygotować ?

Igor

Przecież można samemu spróbować zadzwonić po informacje?

M

Brak kontaktu zwrotnego po rozmowie o pracę, nie szanowanie czasu potencjalnego pracownika.

Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza to z powodu?

Zostaw merytoryczną opinię o Hrappka.pl - Lublin

• Jak się pracuje w Hrappka.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Hrappka.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hrappka.pl

Hrappka.pl